Престидижитатор• 16 января в 16:12
Левофлоксацин
Прихначили при запаленні легень. Начиталась страшних побічних ефектів - розрив сухожиль та пошкодження периферичних нервів. Розумію вплив на шлунок, головний біль і тд, але таке...
Хто приймав, як ви переносили? Чи допоміг при пневмонії?
Вишневий цвіт• 16 января в 16:16
термоядерний, але дієвий.
в нього широкий спектр. але мій лікар при пневмонії налав перевагу цефалоспориновим
Престидижитатор
• 16 января в 16:20
Ответ дляВишневий цвіт
термоядерний, але дієвий.
Теж думали про цефалоспорини, але вже приймала їх трохи раніше з іншої причини, тому є ризик, що повторно не спрацюють ( але вони до речі дуже добре переносилися
Непонятно• 16 января в 16:40
У мене, зазвичай, побочки прям за списком йдуть, але саме левофлоксацин не викликав жодної
Кастрюлька• 16 января в 16:57
В мене багато побочек, але Левофлоксацин без проблем . Він дуже дієвий . Мене пічкали антибіотиками різними десь місяць, не допомогло . Потім Лево і ще якісь антибіотики і тільки після цього гарне кт . Спробуйте , може все ок буде .
Метронідазол , то зовсім жах! Я після нього жкт пів року лікувала .
Кундалина• 16 января в 17:11
Дивний вибір для старту
Ми і в стаціонарі з нього не починаємо
Не те що амбулаторно
Ми і в стаціонарі з нього не починаємо
Не те що амбулаторно
Престидижитатор
• 16 января в 17:48
Ответ дляКундалина
Дивний вибір для старту
Ми і в стаціонарі з нього не починаємо
Не те що амбулаторно
Ми і в стаціонарі з нього не починаємо
Не те що амбулаторно
Був до цього кларитроміцин, але не допоміг (
Не знаю тепер, що пити чи колоти
Як я розумію, Ви працюєте в лікарні. Не підкажете, через скільки можна повторювати антибіотик по часу? Два роки тому був цефтриаксон
Не знаю тепер, що пити чи колоти
Кундалина• 16 января в 17:54
Ответ дляПрестидижитатор
Не знаю тепер, що пити чи колоти
Так чому стартуєте як не з фторхінолонів то з макролідів ? Де потім резервні антибіотики шукатимете ?
2 роки це нормальний відступ і не показ вистатовувати з фторхінолонів - що за погляди у лікаря ?
Ви будете лікуватися амбулаторно ? Чи госпіталізація ?
Престидижитатор
• 16 января в 18:04
Ответ дляКундалина
Призначили макролід, бо попри пневмонію на узд були гарні аналізи. Якось так лікар аргументував
але на три дні температура впала, а на четвертий знову піднялася
Блиск думки• 16 января в 18:23
Ответ дляПрестидижитатор
Ну, классика- Аугментин и Метрогил внутривенно. Если левофлоксацин, то не Индия, и не Украина, выбирайте нормального производства
Кундалина• 16 января в 18:37
Ответ дляБлиск думки
Метрогіл взагалі не класика і в жодних рекомендаціях немає
Кундалина• 16 января в 18:37
Ответ дляПрестидижитатор
Стартують з Б лактамів . В історії файно все
Блиск думки• 16 января в 19:58
Ответ дляКундалина
Я- врач, а вы?
Кундалина• 17 января в 11:05
Ответ дляБлиск думки
Я- врач, а вы?
Стаціонару я
А ви - хз - десь такий самий як автору попався
Несіть протокол лікування амбулаторної пневмонії метронідазолом
Хоча українські лікарі знатні майстри диких комбінацій