Инста_Богиня• вчера в 23:23
Как часто вы стрижете волосы?
Сусідка знизу• вчера в 23:30
Раз в год примерно. Это же от стрижки зависит. Когда у меня было каре, то чаще было.
SnowMaiden• вчера в 23:31
Раз в полгода - год, у меня просто длинные прямые волосы. Когда были длинные стрижки, чаще стригла
Шкварочка• сегодня в 00:04
Раз в два місяці. Не уявляю яка пакля у тих, хто стриже волосся раз на рік 😕
Инста_Богиня
• сегодня в 00:06
Ответ дляШкварочка
Нет никакой пакли
Шкварочка• сегодня в 00:07
Ответ дляИнста_Богиня
Нет никакой пакли
Це вам так здається. Волосся все одно січеться, потрібно хоча б кінчики освіжити, мати гарний охайний зріз.
Несу добро людям• сегодня в 00:10
Ответ дляШкварочка
В мене не січется і паклі не маю
Шкварочка• сегодня в 00:19
Ответ дляНесу добро людям
Без укладок
Ну, ок, не пакля, але й не охайно. Чому ви не хочете освіжити кінчики? Менше буде «павутиння», виглядатиме охайніше. Сухі кінчики чіпляються одне за одне і псують волосся ще більше. Це ж не дорого і не так багато займає часу.
Несу добро людям• сегодня в 00:20
Ответ дляШкварочка
Не охайно, бо може ніч 😆в мене нема ні сухих кінчиків ні проблем з волоссям
Ніяких. Не хочу, бо не треба😆
Несу добро людям• сегодня в 00:20
Ответ дляШкварочка
Ваше покажіть 😆
Шкварочка• сегодня в 00:25
Ответ дляНесу добро людям
Ніяких. Не хочу, бо не треба😆
Ок, не знала, що сухість волосся залежить від часу доби 😄 Добре-добре, запевняйте себе, що у вас немає проблем з сухістю волосся 😆
Шкварочка• сегодня в 00:24
Ответ дляНесу добро людям
Ваше покажіть 😆
Обовʼязково завтра покажу. Зараз з фонариком я вам нічого не сфотографую 🤷♀️
Несу добро людям• сегодня в 00:24
Ответ дляШкварочка
Ну-ну)
Дружная семейка• сегодня в 00:27
2-3 рази на рік, довге волосся
В мами коротка стрижка, то кожні 2 місяці оновлює, бо втрачається вигляд.
Я думаю, що все залежить від довжини і виду стрижки. На довге волосся з рівним зрізом немає що стригти кожного місяця, а якщо є чьолка, то її потрібно