Встидаюся запитать• 16 января в 20:28
Что у вас на ужин?
У меня салат
Сільський ансамбль• 16 января в 21:18
Ответ дляМорковку дай
Суп с домашней курицей и грибами. Горячий, я чувствую, что заболеваю, уже сил нет.
Аскорбінку з чаєм та лимоном
Морковку дай• 16 января в 21:19
Ответ дляСільський ансамбль
Аскорбінку з чаєм та лимоном
Дякую. Вже той чай скоро литися буде з усіх отворів )
Сільський ансамбль• 16 января в 21:19
Ответ дляМорковку дай
Тоді аскорбінку
Вона принаймні від кашлю рятує
Ms. Искренность• 16 января в 21:24
Світла нема..я повечеряла бутером з гречаного багета, фети, цибулевого мармеладу і курячого рулету ...запила вином білим сухим.
Незламна• 16 января в 21:46
Ответ дляЧумачечая Весна
А чому в темряві? купіть нормальну лампу
Розрядилась. Була ще одна, але вже не стала шукати та й невпевнена була, що та заряджена. В нас їх штук 5 і з часом деякі виявились геть паршивими, хоча спочатку світили непогано. Світло ввімкнули, то зараз на підзарядку підуть )