Забрала і не сказала• 17 января в 09:08

Як зрозуміти, що мед не перегрітий і не вбитий до стану просто солодкого сиропу?

Є якісь ознаки, крім віри продавцю?
Чорт і Шо• 17 января в 09:16
не должен быть жидким. если это не акация
Весела моль• 17 января в 09:21
Что там убивать, давно уже известно что там всего мизер, основа просто сахар.
Лялька в колисці• 17 января в 09:22
Якщо він зараз рідкий, то авжеш перегрітий
Там один якийсь може бути рідким взимку
Дюймовочка• 17 января в 09:27
Ответ дляЛялька в колисці
Там один якийсь може бути рідким взимку
Цікавий момент . Виявляється , що є люди які навіть дома загуслий мед відігрівають, бо люблять рідкий до оладок. Мед стає рідким від температури плавління чи то 40 - 45 градусів і наче ньому зберігаються корисні властивості
В рот не ложи• 17 января в 09:42
О цій порі ніякий мед, крім акацієвого, не може бути рідким. І навіть акацієвий мусить бути, як мінімум на 60% бути збором саме з акації
Лялька в колисці• 17 января в 11:06
Ответ дляДюймовочка
В мене дід пасічник був, але його не стало коли мені було 12. Тому я мало що памʼятаю. Але так, мед ми не гріли повторно , вважали що це погано типу