Задираю носа• вчера в 22:36

Когда ваши дети стали полностью себя обеспечивать?

В каком возрасте и по какой специальности?
Обнемашечка• вчера в 22:39
Ще поки ні)
автор Задираю носа • вчера в 22:40
Ответ дляОбнемашечка
Ще поки ні)
А сколько лет?
Да Щас же• вчера в 22:40
Полностью нет . А вообще в 14 лет
Колишня муза• вчера в 22:40
Мої ще малі
Я з 20 була самостійною. Навчалась на економіста, але пішла працювати в магазин спортивного одягу. Спочатку продавець, касир. Потім адміністртратор. І там пропрацювала до 25, пішла в декрет. Після декрету ’ввірвалась в IT’
І там уже багато рочків.
Тому замозабезпечення не дуєе залежить від спеціальності
Шопингмонстр• вчера в 22:41
Частично, инженер, с 19
Обнемашечка• вчера в 22:41
Ответ дляЗадираю носа
А сколько лет?
Ще малі для самостійності), то я так, тему підтримати
всегдаДаДа• вчера в 22:42
Я с 18 лет, без ВО, работала литературным негром, потом копирайтером. Старшей дочке 14, с 12 может иногда что-то заработать,она художница.
Гола з конопель• вчера в 22:42
Син почав повністю забезпечувати себе в 18 років.
Дайте вподобайок• вчера в 22:42
Гроші заробляє
З 13. Зараз йому 19. Живе з нами, але відпочивати, гуляти і тд їздить за свої.
Купив собі не дороге авто в 17.
автор Задираю носа • вчера в 22:43
Ответ дляГола з конопель
Умничка, а Какая специальность?
Не против• вчера в 22:44
Ответ дляДайте вподобайок
Гроші заробляє
Купив собі не дороге авто в 17.
Яка сфера діяльності?
Анонім Секретар• вчера в 22:45
Син після закінчення коледжу почав працювати ковалем. Себе забезпечував, але навчання у виші я йому оплачувала. В 22 роки одружився і пішов на свої хліба остаточно.
автор Задираю носа • вчера в 22:45
Ответ дляДайте вподобайок
Гроші заробляє
Купив собі не дороге авто в 17.
То есть если б организовал бюджет то мог бы полностью себя оплачивать? Жилье, еду?
Хачапууури• вчера в 22:45
Во троли исполнчют в 17 лет сам на машину киндер заработал
Гола з конопель• вчера в 22:46
Ответ дляЗадираю носа
Умничка, а Какая специальность?
Без спеціальності) він навіть в 17 вже забезпечував себе, але в 18 вже офіційно відкрив фоп і почав жити окремо від нас. В нього був магазин в інсті з одягом.
Мати драконів• вчера в 22:49
Моряк, в 22 роки , зараз 24, але власного житла поки немає
Кудлата хмаринка• вчера в 22:50
Ответ дляНе против
Яка сфера діяльності?
Зарез Вам понаписує,чекайте ,
про успішний,успіх..
Губной рояль• вчера в 22:51
Ответ дляХачапууури
А почему нет? Я работала с парнем, который в 19 лет стал директором магазина. А , в принципе, работать начал уже с 14 лет на разных работах. Сам он из села, из многодетной бедной семьи, выехал в Киев. Очень молчаливый интроверт, но умный.
Да Щас же• вчера в 22:52
Ответ дляХачапууури
17 лет это киндер ? 😳😳😳
Муууумие• вчера в 22:54
Ответ дляХачапууури
А що вас дивує. Я особисто знаю хлопця, який в 17 років вже купив собі авто. Недороге, тисяч за 7.
Да Щас же• вчера в 22:59
Ответ дляМуууумие
И любуется на него ?
Права с 18 лет
Муууумие• вчера в 23:00
Ответ дляДа Щас же
И любуется на него ?
Права с 18 лет
Їздить , але не один
Значит надо• вчера в 23:01
Ответ дляДа Щас же
И любуется на него ?
Права с 18 лет
Права з 16 років можна отримати. Але їздити можна з 18 років, тут ви праві
Пугачиха• вчера в 23:07
Моя работает с 18-ти лет и с этого же возраста я практически не участвую в её личных запросах как то косметика и одежда. Иногда покупала продукты.
Сейчас мы за границей и с 22 лет она могла бы быть автономная, но мы пока решили что нам все таки выгоднее жить всем вместе. Хотя её зп хватит и на студию и на еду и на одежду. С поездками правда станет проблематичнее.
За квартиру не платит, но одевает младшую сестру и 1 неделя закупок на ней.

Мы с мужем полностью автономны стали в 22 и 23 года соответственно (квартира была предоставлена папой, спасибо ему за это:)))). Работали оба с 20 лет официально, до - подработки
Оченьценная• вчера в 23:16
Десь з 18 вже повністю могла.
Але працювала з 16.
Викладала англійську і французьку дітям 5-7 клас.
Уже класно володіла ними в цьому віці
Значит надо• вчера в 23:20
Читаю вас всіх та дивуюся, не знаю як ото все виховати в дитині. Бо є звичка - влітку Туреччина, восени Єгипет, взимку Буковель, весною Європа. А як донести до дитини, що ото всі подорожі не просто так? Що треба вчитися, мало того, треба вчится заробляти, крутится, щоб був той рівень життя, який хочеться
Да Щас же• вчера в 23:18
Ответ дляЗначит надо
И еще два года им надо отлежаться (
Да Щас же• вчера в 23:19
Ответ дляМуууумие
Їздить , але не один
И в чем прикол ?
Да Щас же• вчера в 23:20
Ответ дляЗначит надо
В покое оставить .
Они сами прекрасно воспитываются .
Муууумие• вчера в 23:24
Ответ дляДа Щас же
И еще два года им надо отлежаться (
Ну захотів і купив. Як це в чому прикол мати власний автомобіль?
Навіть не знаю. Певно, що зручніше йому так.