Свисток ля-минор• 17 января в 11:30

А ваше ставлення змінилось до тих, кого називають ухилянтами?

Після того, як вашого чоловіка, який уникав мобілізації, все-таки мобілізували?
Як тепер ставитесь до чоловіків, які не воюють?
Чучело-Мяучело• 17 января в 22:14
Ответ дляТриндичіха Байрактар
У меня муж воюет второй год.
Сочувствую
Жена_КотораяСтена• 17 января в 22:15
Ответ дляНашли в капусте
Скорее глупый :(
Одно не исключает другого))
Нашли в капусте• 17 января в 22:15
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Одно не исключает другого))
Это да
Борщик• 17 января в 22:15
Ответ дляНашли в капусте
Та умрите завтра ! Сегодя еще даже можете успеть !
Так страшно жить как вы только для того чтобы с@ ать
Нашли в капусте• 17 января в 22:16
Ответ дляБорщик
Удалено администрацией...
Чучело-Мяучело• 17 января в 22:16
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Положительно.
Это солдаты и налогоплатильщики.
Точно? Та они свалили
Борщик• 17 января в 22:17
Ответ дляЧучело-Мяучело
Чего вдруг? Что такое Украина? Кусок земли? Так его продала иностранцам уже приняли.
Страна и мой дом в который я не хочу чтобы пришел кацап людоед опущенный , я не хочу жить по законам кацапских людоедов и не буду под ними жить и таких как я много . А таким как ты - нас не сломать . Мы сильнее вас
Борщик• 17 января в 22:17
Ответ дляНашли в капусте
Удалено администрацией...
Чучело-Мяучело• 17 января в 22:18
Ответ дляБорщик
И тебе не жаль своих мужчин на убой отправлять ?
Нашли в капусте• 17 января в 22:18
Ответ дляОхиИВздохи
Ще додам - я б можливо теж романтизувала стосунки з військовими, якби не приклад мого дідуся, який пройшов війни і багато чого там...Життя з ним перетворилось на пекло для всіх - від бабусі до сусідів(((
- працювати з психологами він не хотів (тоді це не було популярно, але можливість була, відмовлявся ка-те-го-рично)
- радіти чи сміятись в сімʼї було заборонено, він від цього просто вскіпав
- бабуся була бита часто, аргумент один - Я ВОЮВАВ, ти мене не поважаєш
- постійно шукав конфлікту з людьми, аргумент той самий - я воював
- завжди всіх хотів вчити життю
- в раптовий момент починав говорити про війну і не дай бог не слухати
- побив 4х річного внука до тріщини в кістці, бо той просто грався своїм пістолетом, а діда це тригернуло
- закіпав від дрібниць
- перестав за собою слідкувати, митись, вдягати чисте, аргумент - я жив в окопах, мені ок
- найважливіші люди для нього були його військові товариші, кидав все і всіх, щоб лиш догодити товаришам
і ще багато чого було, бабуся пролила стільки сліз, що я для себе назавжди запамʼятала, що краще оберу ухилянта, аніж таке пекельне життя((
Це важко, складно, жінки військових проходять дуже складні часи, і повірте, ніякі гроші це не перекриють((
Печальная история.
Она происходит с теми для кого война это жизнь, нет войны нет жизни :(
Это травма которую не вылечить :(
Борщик• 17 января в 22:19
Ответ дляЧучело-Мяучело
Жаль но другого выхода нет. Только сопротивление
Чучело-Мяучело• 17 января в 22:19
Ответ дляБорщик
До какой степени?
Нашли в капусте• 17 января в 22:19
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Чучело , люди де «скакали»? На кацапії чи в Україні ?
В Украине, а вы откуда, что не знаете ?
Борщик• 17 января в 22:20
Ответ дляНашли в капусте
Печальная история.
Это травма которую не вылечить :(
Он может стать наемником профессиональным в конфликтах в других странах
Борщик• 17 января в 22:21
Ответ дляОхиИВздохи
- завжди всіх хотів вчити життю
- закіпав від дрібниць
Вы понимаете что ваш дед скорее очень сильно травмированное исключение ?
Нашли в капусте• 17 января в 22:22
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Хто і де тебе жене?
А твій Иван на есво давно воює .
Вы больная ?
Чего вы решили что ее Ивпн на сво, она вроде понятно написала, что не хочет чтобы кого то гнали на фронт.
На сво не гонят - все идут за бабло.
Нашли в капусте• 17 января в 22:23
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
контингент на цьому форумі ще той .
Тут створи опитування чи пуйло винуватий у війні ,99 скажуть що ні .
Боти і ждуни .
Вы реально того..при чем тут кто виноват в драке ? Драку нужно прекратить !
Нашли в капусте• 17 января в 22:25
Ответ дляБорщик
Вы еще не умерли ?
Просто для меня уже да, не пишите мне !
В моїй хаті моя правда• 17 января в 22:26
Ответ дляНашли в капусте
Так кажіть пуйлу нехай зупиняє .
У чому проблема ?
Нашли в капусте• 17 января в 22:27
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Так кажіть пуйлу нехай зупиняє .
У чому проблема ?
Как по мне он не остановится, а вот что мешает остановиться нам ?
В моїй хаті моя правда• 17 января в 22:30
Ответ дляНашли в капусте
?
Кредитная• 17 января в 22:40
Ответ дляБезпорадна Кроко
Мої рідні пішли служити ще з самого початку. Тоді на фоні всього у мене виникли хибні думки, що мої служать, а інші. Але з плином часу, коли стало вилізати побори, довбні старші командири мясники, що совок нікуди не зник і гірше навіть за нього. І стало навпаки що розумні ті, хто не подався цьому всьому і уникає. І я їх підтримую. Не варто нічого життя та здоров´я.
І ухилянти це не юридичний термін. А вилов людей на вулицях це взагалі сором і чорна сторінка в історії України.
От і я так вважаю, чоловік за повісткою сам пішов 23. Зарплата 20 тис, бойові потрібно вибивати з адвокатами, здоров´я залишилося в окопах, Діти тата не бачать, я і за тата, і за маму, і його відстоюю,як можу, від в єбєнях. А міг би сидіти на за 60 тис біля мене і дітей і в сраці то все мати
Безпорадна Кроко• 17 января в 22:52
Ответ дляКредитная
Важко все це. За виплати за загибель треба судитися, так як махінації провернули, але ніхто не буде. У іншій людині здоров´є теж залишилося в окопах, держава повернулася задом. Добре є гроші в нашій великій сім´ї, але бачу скільки зборів, то жах.
Краще б виїхали всі разом, була можливість. Непотрібно воно все було.
Акуна_Матата• 17 января в 22:48
Каждый человек имеет право на жизнь … Поэтому я не понимаю значения этого термина ухилянт .
Черговий по кухні• 17 января в 22:54
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Спросить служу я или нет, все равно что спросить мужика родил он или нет.
Так ти і не подала і не служиш
Тільки пиздиш
Черговий по кухні• 17 января в 22:55
Ответ дляКуплю орехи
В одній із тем я піднімала це питання. Всім байдуже на інших, а може і ухилянтам називають, але це рівно до тих пір, поки свого не забрали. А тоді теми «у нас ребенок, что же делать»…., але чому ти не думала про інших жінок, у яких такі самі чоловіки, такі самі діти і їх чоловіки тебе захищать і твого чоловіка, що ховався….Ніхто не думав, про дітей захисників, як там ті діти ростуть, як жінки справляють… А як свого забрали і всі починають про якусь справедливість згадувати…
Удалено администрацией...
Куплю орехи• 17 января в 22:57
Ответ дляЧерговий по кухні
Удалено администрацией...
Зі ждунами діалоги не веду😡
Борщик• 17 января в 22:59
Ответ дляНашли в капусте
Вы еще не умерли ?
Просто для меня уже да, не пишите мне !
Придется вам читать что я пишу . Вы умрете
На пів ставки• 17 января в 23:00
Ответ дляБорщик
Нет такого долга у женщин
так и у мужчин нет сейчас долга защищать страну.
На пів ставки• 17 января в 23:04
Ответ дляБорщик
У женщин один долг - украшать этот мир и любить мужчин
это вы себе так придумали, а испокон веков её долгом было рожать как можно больше детей. Если считаете что мужчина должен исполнять долг который был века назад, то и вы извольте исполнять свой. Иначе ваши требования просто смешны и не имеют никакого смысла.