Пиу!Пиу!• сегодня в 12:01

Панлейкопенія у кошеняти

Доброго дня усім. 1.5 року назад взяли кішеяку з вулиці. Через ьиждень вона померла. Тоді возили по ветаз, пробувал лікувати, тет зробили. Панлейкопенія. В грудні взяли кошеня 3 місяці. Через 3 дня воно перестало їсти. Відвезли у вет. Вони нічого не зайшли , але враховуючи нашуситуацію вкололи кет протект 4. Кішка одразу почала їсти як не в себе і бігати конякою. І ось 10 днів тому знову не їсть, але добавилася рвота , зловонний понос. Поїхали у вет. Зробили тест. Панлейкопенія. Знову вкололи кет протект. Призначили крапельниці. Киця жива, але вкрай слаба. Пить . Їсть по крихті , злизуючи з пальця. Вет каже потрібна вакцинація у вівторок. Я вагаюся. Прививати сказав обов´язково живою вакциною. Чи робити вакцину? Я розумію, що заочно токі поради важко давати. Але все ж. Буду вдячна всім відписавшимся.
Невгамовна шахиня• сегодня в 12:05
Крапельниці треба
Підтримка серця уколи
Віт в 12 колоти
автор Пиу!Пиу! • сегодня в 12:08
Ответ дляНевгамовна шахиня
Крапельниці треба
Підтримка серця уколи
Віт в 12 колоти
Крапельниці вже відмінили. Вона сама їсть і воду п´є. Але вкрай млява
автор Пиу!Пиу! • сегодня в 12:09
Читала , що якщо хворіла тварина, то виробляються антитела і пожиттевий імунитет. Але кет проьект 4 - то сиворотка пасиного імунитету. І можливо вона іпоборола. ?
Невгамовна шахиня• сегодня в 12:44
Ответ дляПиу!Пиу!
Не знаю
В нас так кошеня померло, поки капали їй ставало краще
Лиш забирала додому на пару днів знов погано
Так і померла
Сама купляю квіти• сегодня в 13:31
Для малих кошенят цей діагноз - це вирок, нажаль.
Робіть все, що вет каже, якщо він толковий. Гірше точно не буде. Може станеться чудо.
автор Пиу!Пиу! • сегодня в 13:39
Ответ дляСама купляю квіти
Чудо вже стало. 10 днів, а вона жива. В´яла, без апетиту, сонна, але жива.. питання що далі?
Люблю джаз• сегодня в 14:12
Ответ дляПиу!Пиу!
Нет, нельзя, вы что. Она и так еле живая, вакцинируют здоровых
Люблю джаз• сегодня в 14:16
А антибиотик кололи? Вам бы сейчас ее поколотить типа катозал , + иммунофан ( или что там сейчас есть) .
Сама купляю квіти• сегодня в 15:16
Ответ дляПиу!Пиу!
У випадку мого кошеняти було наче покращення з боку ШКТ. Він довго боровся.

Але вплив на серце цієї болячки був дуже значний.

Візьміть онлайн консультацію в Зоолюксі. Для отримання другої думки що далі робити.
Обіймаю Вас. Це складно дуже.
автор Пиу!Пиу! • 2 часа назад
Ответ дляЛюблю джаз
Аб неикололи
Люблю джаз• 2 часа назад
Ответ дляПиу!Пиу!
Аб неикололи
Ну там нужны и другие препараты. Витамины. Тиатриазолин нужен для сердца