МаксХмара• Изменено 17 января в 16:38
Вірус папіломи- ви робили своїм донькам таку прививку? Кажуть треба до 15 років
Тееба воно чи ні
Бо якась активна агітація від подруги
Vita_Nikolaeva• 17 января в 16:44
уже сто раз поднимался этот вопрос здесь - посмотрите в архиве при желании
я делала эту прививку себе до 30 лет и сейчас сделала бы если бы надо было и себе и ребенку
Распутница• 17 января в 16:45
’треба’ до моменту зараження, потенційний момент зараження - початок статевого життя, тому рекомендують до 15. Робити можна коли завгодно, дорослі жінки теж можуть робити цю вакцинацію, якщо ще не підхопили вірус.
Я робила донці в 14.
Гидроусилитель руля• 17 января в 16:45
Ні. І не планую
А найбільше заставляє цього не робити, сотні тем по всіх соцмережах у вашому стилі. Як тільки на горизонті замаячила вакцина від впч, тема почала розкручуватися з шаленим запалом і явно видно шо не випадково
На Амазоні в травні 2019 вийшла чергова присвячена найсумнозвіснішій вакцині сучасності книга ’Розбиті мрії: Викрита вакцина ВПЛ’.
Анотація:
’Задокументованим фактом є те, що після запровадження вакцинації від вірусу папіломи людини (ВПЛ) у 2006 році було повідомлено про більшу кількість побічних реакцій, ніж з будь-якою іншою вакциною.
За даними Всесвітньої організації охорони здоров´я (WHO) VigiAccess, станом на 13 серпня 2018 року було зареєстровано 84 986 повідомлень про побічні реакції.
Серед них 37 249 повідомлень про порушення нервової системи;
2514 - про серцеві порушення, включаючи 35 зупинок серця; 542 повідомлення про постуральний синдром ортостатичної тахікардії (POTS);
понад 3000 повідомлень про напади або епілепсію;
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Ці статистичні дані зростають з кожним днем, і саме після ознайомлення з ними, ми з Амандою Дью, дочка якої отримала пошкодження від цієї вакцини, вирішили написати книгу, в якій висвітлюється небезпека вакцини проти ВПЛ.
Однак, ми вважаємо, що наші голоси не є достатньо потужними, щоб поділитися нашим посланням, і з цієї причини ми вирішили зробити цю книгу дуже відмінною від будь-якої іншої книги.
Ми вирішили попросити фахівців з усього світу, щоб кожен з них написав розділ, що описує їх власний унікальний досвід вакцинації ВПЛ.’
Анотація:
8430 повідомлень про непритомність;
та 401 зареєстрована смерть.
Квітка Миру• 17 января в 16:55
Ответ дляСвезло так свезло
Не обязательно до 15 лет. Можно позже, 3 дозы.
Поясните, пожалуйста, почему в 14 - 2 дозы , а а в 16 - 3 .
Если возможно простое пояснение .
Квітка Миру• 17 января в 16:55
Ответ дляVita_Nikolaeva
3 дозы ?
В Канаде подростки имеют право принимать решение относительно прививок самостоятельно, не советуясь с родителями.
Пример такой самостоятельности. 14-летняя Аннабел Морин согласилась на прививку Гардасилом, ничего не сказав родителям. Через 16 дней последовала тяжелая поствакцинальная реакция, о природе которой девушка также умолчала. Когда она выздоровела и пошла в школу, там отмахнулись от осложнения и привили ее Гардасилом во второй раз. Через 15 дней Аннабел скончалась, и только тогда родители обо всем узнали. Ее мать вообще была не в курсе, что подростки имеют такое право...
А тем временем, у соседей в штате Нью-Йорк предложен законопроект, согласно которому дети с 9 лет сами могут решать, прививаться им Гардасилом или нет.
Квітка Миру• 17 января в 16:57
Ответ дляРаспутница
Я робила донці в 14.
Він пепедається виключно статевим шляхом ?
Тобто мама з вірусом не передає його дитинці?
Квітка Миру• 17 января в 16:58
Ответ дляВсіх підсаджую
Да, по графику делали. Первую в 9 лет.
Поясните, плз, почему первая не в 5 лет ?
Что особенного в этом возрасте ?
Квітка Миру• 17 января в 17:00
Ответ дляКинг-Конгша
Такі теми не повинні бути під анонімами.
Чому ?
Vita_Nikolaeva• 17 января в 17:01
Ответ дляКвітка Миру
Сколько доз ?
что - сколько доз? полный вопрос задайте
Леплю из пластилина• 17 января в 17:01
Фиг его знает , правильный ответ мы не узнаем - нас защищают или калечат . Ну судя по нашей войне , очень странно что хотят нас спасти только именно вируса папиломы ….
Ацетилсалициловая кислота• 17 января в 17:01
Когда знаешь физиологию, биохимию, метаболомику, то уже ничего ниоткуда не возникает, в т.ч. и вирусы.
Две дочери - однозначное НЕТ
Vita_Nikolaeva• 17 января в 17:02
Ответ дляКинг-Конгша
почему? что с этой темой не так? если у вас есть замечания - напишите скаргу под темой
Кинг-Конгша• 17 января в 17:02
Ответ дляКвітка Миру
Основне про вірус:
Головний шлях передачі — статевий контакт (через шкіру, не завжди потрібне проникнення, через подряпини на слизової оболонці, які можуть виниками під час близькості).
Інші шляхи: контакт через мікротравми шкіри, спільні рушники, мочалки, постільна білизна (побутовий рівень).
Небезпека: деякі типи ВПЛ (16, 18) спричиняють рак шийки матки та інших органів, а типи 6, 11 — генітальні бородавки (кондиломи)