Вельми шановна• 17 января в 19:29

як би Ви почали робити ремонт якби мали всього 200 тис.грн.

1 км, чорнова 40 квадратів. Ціни космос, але все одно потрібно щось робити. Грошей, які є навіть не уявляю на що стане. Думаю, може матеріали розстрочка, а готівка майстрам? порадьте щось, бо чекати теж не варіант, знецінюється навіть те, що є
Хочу в БАНю• 17 января в 19:49
Ответ дляВельми шановна
Вікна там стоять. Поки ’накоплю’ ціни виростуть вдвічі
Ну так переведите в валюту и ничего не вырастет, никто в гривне не копит.
Сонечко• 17 января в 19:49
у вас переробити ремонт, чи новобудова. Середня вартість мінімальна 400 у.о за квадрат з меблями і технікою. А 200т. це хіба санвузли зробити
Кукусикиииииии• 17 января в 19:50
Ответ дляВельми шановна
Ужгород, зп 20 тисяч, тому суттєві гроші я не наскладаю
а як ви плануєте тоді завершувати ремонт? 200 тис - це менше 5 тис дол.
Тобто ви зараз витратите 200 тис і не буде ні грошей, ні якихось суттєвих зрушень в ремонті.
ПультОт_БМВ• 17 января в 19:52
Зараз всіх розсмішу, але я будуватись почала в 2013 з 3000$ і без особливих зарплат. я вчитель, чоловік робітник… в Києві у нас був будинок без умов 30кв2, ми зробили 270м2, чистові роботи є лише на першому поверсі, все інше поки чернове, але є газ, вода, кухня зал, кімната , камінофен і дві собаки прибились поки будувались…. Інколи не віриться що ми це потянули…але очі бояться, а руки роблять… дуже багато добрих людей нам допомагали, ну і всі люди бажали: « Хай Бог допоможе *, чого і вам бажаю 🌸
автор Вельми шановна • 17 января в 19:54
Ответ дляКукусикиииииии
матеріали розсточка, якщо вона ще існує, а готівка майстрам
автор Вельми шановна • 17 января в 19:55
Ответ дляПультОт_БМВ
Дякую за щирі слова. І Вам всього доброго⚘
ГонУрова дівка• 17 января в 19:58
Ответ дляБаррикадница
Я робила ремонти в 4 квартирах з нуля. Дві з них під оренду. Якщо брати бюджетні будівельні матеріали і не наймати бригаду з прорабом, а окремо - запросити електрика, потім сантехніка, потім одного універсала, який плитку буде класти і стіни вміє робити - все реально.
Ми заплатили електрику 50тис, сантехнику 40, плиточнику 45, це без матеріалів. Задешево ніхто робити не буде, ніхто.
Кукусикиииииии• 17 января в 19:58
Ответ дляВельми шановна
тоді поцікавтесь скільки коштують майстри в вашому місті, чи вони вільні? Це якраз легко порахувати. Бо може вийти так, що цих 200 тис не вистачить навіть на 1 вид робіт, наприклад на сантехніку. Ви там щось робите, і сантехнік вам каже, треба терміново докупити ось це, а ось за це буде більша оплата. І вам треба не затримувати його, а купувати.

Я не відмовляю від ремонтів, бо ми його самі робили у війну. У нас космічні якісь суми вийшли, розумію, що ви плануєте набагато бюджетніший.
Але з з/п 20 тис і навіть розтермінуванням не уявляю, що можна зробити(
ГонУрова дівка• 17 января в 20:00
Ответ дляВельми шановна
У вас не хватить зп платити розтрочку. Ви недооцінюєте ремонт.
Безлім на все• 17 января в 20:00
Ответ дляВельми шановна
То, мабуть, ви й не розраховуєте на дорогий ремонт так? Електрику можна зробити за 100 тис, а можна за 10, якщо вам потрібно 4 лампочки і пару розеток
Кукусикиииииии• 17 января в 20:00
Ответ дляВельми шановна
Матеріали вам нарахують 100 тис, це всі стяжки, штукатурки, шпаклівки, силікони, клеї і тд, навіть якщо це буде на 10 міс, як ви будете це виплачувати?
Я не Тролль• 17 января в 20:01
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Пару минут как посмотрела видео - сколько стоит остекление террасы - 500 000 грн.
Эта реклама, наверное, всем лезет
КартаБезКомиссий• 17 января в 20:03
Ответ дляВельми шановна
та я ще не починаю, а лиш прицілююсь. Та ще й ті відключення. Не раніше внсни, але ціни, мабуть знов сігануть
Уже сейчас ищите мастера и получите список покупок для черновой электрики и сантехники
Кукусикиииииии• 17 января в 20:03
Ответ дляВельми шановна
ну я десь так і прикидувала. Але й так думаю краще почати, ніж чекати
запросіть хоч одного якогось майстра, щоб він вам оцінив вартість робіт і матеріалів. Це стандартна процедура. Вам не треба оцінювати весь ремонт, спробуйте оцінити хоч якийсь етап, щоб зрозуміти порядок цін.
Та_шо_ж_таке• 17 января в 20:03
Ответ дляЯ не Тролль
Эта реклама, наверное, всем лезет
Мне просто актуально)
Осталось только скважину на воду сделать, плитку тротуарную во дворе положить и террасу остеклить. Но, думаю, по таким ценам стеклить не буду)
ГонУрова дівка• 17 января в 20:04
Ответ дляЧучало яблуні
У меня муж со свекром, сделали в новострое сами очень много работы, мы хорошо сэкономили. Ушло в основном на заливку полов, трубы, электрику. Понятное дело что материалы дорогие, мы покупали по скидкам.
Мій чоллвік теж багато чого сам робив, але матеріали- це дорого. Сантехніка, електрика і плиточник, підлога, стелі, двері, люстри, ванна- це триндець. В одні стіни потрібно вгепати хулліон.
Я не Тролль• 17 января в 20:05
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Мне просто актуально)
Я таким даже не интересовалась, а реклама, всё равно, агрессивно лезет
Та_шо_ж_таке• 17 января в 20:05
Ответ дляПультОт_БМВ
А зачем вам 270 квадратов? У вас семья 10 человек?
Баррикадница• 17 января в 20:07
Ответ дляГонУрова дівка
Скільки квадратів? У автора 40 кв - це не багато.
Не рахую, а вважаю• 17 января в 20:10
Ответ дляБаррикадница
Ми так робили ремонт в квартирі. Порахували ’під ключ, вирішили поетапно. Вийшло довше по часу, але дешевше, і навіть якісніше (бо у колеги робили ті, хлопці, яких ми планували ’під ключ.
Чучало яблуні• 17 января в 20:10
Ответ дляГонУрова дівка
Стены ставили сами, штукатурили сами, плитку пол - стены клали сами, гипсокартон частично сами, остальное натяжные. Двери установка, облицовка тоже сами. мы вообще ехали и нам нужно было срочно делать хоть как то, мы ещё месяц где то , спали на матрасах, без кухни, без мебели.
svetolino• 17 января в 20:13
Ответ дляВельми шановна
Никого не слушайте . Починайте ! . Поступово все треба робити. Электрика, і так по черзі. Ніхто не робить все зразу. І сушити треба. ,А зараз зима вікна не відкрити. І з майстрами проблема. Удачі!
Кто крайний?• 17 января в 20:14
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Каким образом можно делать ремонт и одновременно собирать деньги? Вы что, ремонт никогда не делали?)
Мы так делали. И два раза квартиры покупали не имея денег, в рассрочку. И ничего, сделалось и живем себе счастливо
Баррикадница• 17 января в 20:18
Ответ дляКукусикиииииии
коли ви робили той ремонт? коли майстрів шукали?
Робила в 2019 і весь ремонт з нуля з меблями і кухнею обійшовся в 110 тис грн
Шаманю второпях• 17 января в 20:18
Автор, все залежить від багатьох факторів. Що вже є в новобудові? Стяжка, штукатурка? Чи плануєте робити перепланування?
Дивилася, як роблять електрику в новобудовах на квартиру 70 м2 майже на кожну кімнату виходить цілий щиток з автоматами, як якийсь космічний корабель. Звичайно, майстрам вигідно таке впарювати, але далеко не кожному це треба.
Кукусикиииииии• 17 января в 20:23
Ответ дляБаррикадница
клас) спробуйте зробити зараз.
Можете помножити вартість одразу на 3 або 4.
Ми плитку купували за 1900 грн м2 в 2024, в жовтні 2025 вона вже коштувала 2600. Зараз - 2900.
Це щоб ви зрозуміли, як ростуть ціни, долар відпочиває.
Звісно автор не буде купувати дорогу плитку, але ціни ростуть +/- однаково на все.
Оле Лукойе• 17 января в 20:33
Автор. Починайте. Зробіть розводку електрики і сантехніки. Плитку пол можна тільки в санвузлі. Коли робила ремонт послухала пораду майстра і жодного дня не пошкодувала- у мене новобудова, він порадив плитку на стіни не класти, поки дом дає усадку, а купити дорогу краску і покрасити. Навіть в кухні фартуха не має з плитки, в санвузлі так само-стіни пофарбовані, фарба по заявленому витримує 12тис вологих прибирань. Поставили душовий бокс і звичайний унітаз, але зробили якісну розводку. Якби повернути час-зробила б як європейці роблять- на кухні і в коридорі ламінат, але я закінчила ремонт якраз перед війною, тому як у більшості- плитка. Кімнати-якісний ламінат.Стелі-натяжні. Вікна були від забудовника. Саме коштовне з інтер´єру- двері вхідні та міжкімнатні. Ще з дуру зробили підсвітку ждя натяжних, то було б мінус 300дол. На сам ремонт пішло близько 5 тис, але це не виглядає як село. Квартира 51м.
Хлопчина, який робив ремонт- брав недорого, домовились, що на моєму об´єкті працює по можливості, ремонт тривав близько 6 місяців, але я терпіла, бо інакше кошти майстру були б інші.
ГонУрова дівка• 17 января в 21:59
Ответ дляЧучало яблуні
Я про ціни на штукатурку, шпаклівку, грунтовку, гіпсокартон, плитку, двері пишу, не у всіх є плиткорізи, різні інструменти для роботи, я коли дивлюсь як нам рівняють підлогу, стираючи слой цементу, яка там техніка, для кліпсування труб скільки було різних прибамбасів, для вкладання плитки, та ви що, це все купити.
ГонУрова дівка• 17 января в 22:01
Ответ дляОле Лукойе
Ви подивіться на ціну матер´ялів до війни і зараз
КартаБезКомиссий• 18 января в 15:06
Ответ дляОле Лукойе
Линолеум ещё понимаю ради экономии в кухне и коридоре,но ламинат-нет
Европейцы на той кухне не готовят как мы и в коридор заходят в более чистой обуви.