Силиконочка• 17 января в 22:03
Дівчата, порадьте табір дитячий, перевірений в Україні або ні)
Дівчата чула про табір wow camp, Артек в Трускавці, в ньому були знайомі, а перший лише з реклами. Може ваші діти були і сподобалось. Для дівчинки 14 років і хлопчик 9 років. Може не в Україні якісь табори, що з власного досвіду знаєте, бо реклама то таке. Шукаю на літо, липень.
Силиконочка
• 17 января в 22:08
Що, думаєте «Капец» близько? Не хочеться про дуже погане думати, хочеться вірити, що все буде добре
Фенте Фря• 17 января в 22:09
В Украине никуда б не отправляла. Неизвестно что будет и куда прилетит.
Бабульція• 17 января в 22:16
Смотрите Болгарию: Мандарин, Роял Холидей, би стар. Хоть не будете переживать и тревоги мониторить .
Бешене сарі• 17 января в 22:17
Ответ дляСиликоночка
Звісно буде. Хоча б те, що буде тепліше 😀
Сижуревувшоке• 17 января в 22:21
Ответ дляФенте Фря
В Буковель???
Шикарные там есть лагеря)
Пишу каліграфічно• 17 января в 22:22
Син (15 років) був влітку в Файно Кемп в Яремче, але у них є/були і інші локації.
Йому сподобалось на 9 з 10. Знаючи свого сина, розумію, що це було дуже класно. Хлопець у мене - вибагливий інтроверт, плюс вік, коли все не так
Але їздив з двома друзями-однокласниками, можливо, це додало позитиву
Фенте Фря• 17 января в 22:24
Ответ дляСижуревувшоке
В Буковель???
Шикарные там есть лагеря)
Я написала свое мнение. Я своего ребёнка не отправила бы никуда в Украину
Сижуревувшоке• 17 января в 22:26
Ответ дляФенте Фря
Летом дочь была в Буковеле, очень понравилось, там вообще безопасно и комфортно, дорого только очень, но условия шикарные , получше Болгарии, надо хорошо все изучать.
В зависимости от расположения степень опасности очень отличается.
Ужгород• 17 января в 22:29
В Трускавце точно у них є генератор.. По вечорам водять в сусідній супермаркет. Часто якісь заходи. Діти задоволені.
Паспортний стіл• 17 января в 23:47
Артек Буковель интересно, хорошие условия, их развлекают по полной программе по всем локациям Буковеля, всякие знаменитости к ним приезжают.
Криниця щастя• 18 января в 00:43
Ответ дляБабульція
Ой, там еще больше будет переживать- что там творится в этих лагерях - алкоголь, сигареты, дискотеки в соседнем городе- на ночь дети уезжают, а вожатые при этом прикрывают их, в люк, например, девочка провалилась, в итоге его так и не закрыли до конца смены, а её виноватой сделали - в Роял Холидей, дочка была в прошлом году, 16 лет , больше ни-ни
Техпаспорт на медузу• 18 января в 01:13
Донька вже 4 рази в Project Camp (погугліть) їздила. Саме для підлітків, гарна програма. Була 2 рази літом, 2 зимою.
Вареничніца• 18 января в 06:45
Wow camp. Син їздив на осінні канікули. Влітку теж плануємо.
Потім ще спортивний табір за кордоном з секцією