Королева Сарказма• 17 января в 22:03
Порушення суббординації
Зараз працюю на посаді керівника відділу продажу. Вчора сталась на роботі не зовсім приємна ситуація, яка мені зовсім не сподобалась. Одна з менеджерок вирішила змінити графік, працювати не з 9, а з 8 години. І звернулась з цим проханням не до мене, а до директора. В мене працює старший менеджер і вона повинна була це проконтролювати, але цього не зробила. Я провела виховну бесіду зі старшою менеджеркою стосовно поганого виконання робочих обов´язків та порушення робочої суббординації. Ви б задуматись про її звільнення?
БЦАшка• 17 января в 22:16
Ответ дляКоролева Сарказма
Собі, не прописано. Але це логічно, що в першу чергу я маю це погодити
если у сотрудника нет четко прописанного, свое ’ логично’ вы можете засунуть себе....
это пеивое.
второе.
я вижу не соответствие занимаемой позиции. вами. вы абсолютно не обладвете необнодимыми скилами.
это пеивое.
второе.
Борисфенка• 17 января в 22:16
Ответ дляКоролева Сарказма
Директор погодив
Сказав, щоб попередила старшу менеджеру, а вона мене
Ну і? Чого ви колотите гівно у бочці?
Лівий Локіть• 17 января в 22:16
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені всерівно з якої години. Просто так не робиться. Я сказала старшій менеджерці, що хай тепер вирішують всі питання з директором робочі
а зая что?
БЦАшка• 17 января в 22:16
Ответ дляКоролева Сарказма
У нас немає посадової інструкції
э.... тогда увольнять нужно вас
Борисфенка• 17 января в 22:17
Ответ дляКоролева Сарказма
Вам трохи полікуватися від паранойї треба. А ви тоді нащо там, якщо вони всі питання з директором вирішать?
Допригаєтеся до звільнення.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:17
Ответ дляБорисфенка
Ну і? Чого ви колотите гівно у бочці?
Я ж вже писала, що це питання маю я вирішувати, а не директор
a.ostroverh• 17 января в 22:17
Ответ дляКоролева Сарказма
Чому це?
Бедный ваш отдел и подчинённые
Странно что вы им дурацких правил и инструкций не придумали самостоятельно
Борисфенка• 17 января в 22:18
Ответ дляКоролева Сарказма
Де ви писали - нам на форумі? То нам пофіг.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:18
Ответ дляБорисфенка
На форумі, і нагадую про це підлеглим
Королева Сарказма
• 17 января в 22:18
Ответ дляa.ostroverh
Бедный ваш отдел и подчинённые
Це вже зайве
Херсон це Україна• 17 января в 22:19
Ответ дляКоролева Сарказма
На форумі, і нагадую про це підлеглим
Ваші слова - пшик.
Скоро вас запитають - а де це написано?
Ваші видумані правила довго діяти не будуть
Скоро вас запитають - а де це написано?
Королева Сарказма
• 17 января в 22:20
Ответ дляХерсон це Україна
Ваші слова - пшик.
Скоро вас запитають - а де це написано?
В нас є штраф за порушення робочої суббординації
Борисфенка• 17 января в 22:20
Ответ дляКоролева Сарказма
На форумі, і нагадую про це підлеглим
А треба навпаки. Підлеглим - написати, а нам байки розповідати.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:22
Ответ дляБорисфенка
В нас є штраф за порушення суббординації
Борисфенка• 17 января в 22:23
Ответ дляКоролева Сарказма
І його отримаєте ви, старша менеджерка і рядова менеджерка. І це буде справедливо.
Будете всіх до директора посилати - то директор звільнить вас за невміння організувати роботу відділу.
Люди ломляться з 8 ранку на роботу - чим ви незадоволені?
Що за дитячий садок? В кайф міняти працівників і без кінця їх навчати, результати не цікавлять?
Ку ка ку ка ку• 17 января в 22:23
Ответ дляБЦАшка
погодите. она никого ни к кому не отправляла. если верить вам же в комменте 3.
и повторю вопрос.
правовое основание для увольнения какое?
и повторю вопрос.
Душная душность автора.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:24
Ответ дляБорисфенка
В нас гарна зп, тому треба їй відповідати
Ласкове телятко• 17 января в 22:25
Ответ дляКоролева Сарказма
А с кем работает и контактирует та девушка? С кем она пересекается по работе? Если вы чаще с ней общаетесь, чем директор, то всралась она директору.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:25
Ответ дляКу ка ку ка ку
Душная душность автора.
Де саме?
a.ostroverh• 17 января в 22:25
Ответ дляКоролева Сарказма
У вас так в документах и написано?
суББординація?
Королева Сарказма
• 17 января в 22:25
Ответ дляЛаскове телятко
Вона працює на філії зі старшою менеджеркою
Королева Сарказма
• 17 января в 22:26
Ответ дляa.ostroverh
У вас так в документах и написано?
суББординація?
Так
Аннуитет• 17 января в 22:27
Ответ дляКоролева Сарказма
Вона мала відправити цю менеджерку до мене, а не до директора. Директор вирішує більш глобальні питання, але цього не зробила
Здуріти можна. Нагадало мені нашого ненаглядного, якому треба, щоб усе йшло через нього і боронь боже його обійти. Більшість все рівно обходять, воно лютує собі тихцем, час від чау прориває. Потішний.
Ви така ж?
a.ostroverh• 17 января в 22:27
Ответ дляКоролева Сарказма
Так
Стоит словарь открыть, потом будете заниматься руководством целого отдела
Ласкове телятко• 17 января в 22:27
Ответ дляКоролева Сарказма
По идее, если новый график не мешает выполнению ее рабочих обязанностей и это не мешает работе, то Бог с ней. Я бы от этого отталкивалась, насколько ее действие плохо или хорошо для работы. А вообще такими просьбами она задолбет директора. Причём тут штраф к вам - непонятно. Неприятно, но уже как есть. Значит реально она думала, что ей не одобрите новый график.
Ку ка ку ка ку• 17 января в 22:28
Ответ дляКоролева Сарказма
Де саме?
О, почалося!
Може й мене звільнете з лав порадниці?
Борисфенка• 17 января в 22:28
Ответ дляКоролева Сарказма
Так
Жах. Найміть коректора документів бігом. А то тільки інтриги колотите, а як пишеться слово субординація, досі не знаєте.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:28
Ответ дляЛаскове телятко
Штраф старшій менеджерів, бо вона повинна була її до мене відправити, але цього не зробила
Королева Сарказма
• 17 января в 22:29
Ответ дляБорисфенка
Не смішно
a.ostroverh• 17 января в 22:29
Ха)
Я тоже на предыдущей работе пропускала своего непосредственно начальника и шла выше с вопросами и просьбами
Ибо он самодур
Может и к автору поэтому никто не обращается
Ибо он самодур