Королева Сарказма• 17 января в 22:03
Порушення суббординації
Зараз працюю на посаді керівника відділу продажу. Вчора сталась на роботі не зовсім приємна ситуація, яка мені зовсім не сподобалась. Одна з менеджерок вирішила змінити графік, працювати не з 9, а з 8 години. І звернулась з цим проханням не до мене, а до директора. В мене працює старший менеджер і вона повинна була це проконтролювати, але цього не зробила. Я провела виховну бесіду зі старшою менеджеркою стосовно поганого виконання робочих обов´язків та порушення робочої суббординації. Ви б задуматись про її звільнення?
Борисфенка• 17 января в 22:30
Ответ дляКоролева Сарказма
Не смішно
Сумно!!!! Слово пишеться з однією літерою ’б’, у словник гляньте.
Ласкове телятко• 17 января в 22:30
Ответ дляКоролева Сарказма
Штраф старшій менеджерів, бо вона повинна була її до мене відправити, але цього не зробила
Пускай разбираются. Насильно мил не будешь. Чем-то вы им не понравились и вас обходят стороной. Пускай. Вы можете это иметь в виду, но я бы не устраивала из этого конфликта. А главному директору будет не по приколу скорее всего разбираться с такими мелочами раз за разом.
Да, неприятно, но уже как есть.
как тебе такое илон маск• 17 января в 22:35
Ответ дляКоролева Сарказма
Це вона мені сказала, що їй повідомила менеджерка, стосовно погодженням нового графіку з директором
Вы там лишнее звено. Таких как вы, нужно увольнять, не раздумывая.
Королева Сарказма
• 17 января в 22:37
Ответ дляБорисфенка
Це Т9
І найголовніше, старша менеджерка просто сказала, що їй шкода і все
Борисфенка• 17 января в 22:43
Ответ дляКоролева Сарказма
Це Т9
Це не Т9, а ваша неграмотність, двічі повторили в дописах з помилкою.
Знань катма, гонору до небес.
Наивная Хо• 17 января в 23:02
Ответ дляЛівий Локіть
чувствую вы ее и так выгоните
Чувствую что та менеджер тоже не пальцем сделанна :))
Повітруля• 17 января в 23:46
Ответ дляКоролева Сарказма
В нас гарна зп, тому треба їй відповідати
Ви абсолютно не відповідаєте займаній посаді.
Пургену мне• 18 января в 00:17
Ответ дляКоролева Сарказма
Вона просто сказала, що їй шкода, що так сталось і все. І вона не подумала, що це така проблема
Насправді це і не є проблемою. Ви придираєтесь
Пургену мне• 18 января в 00:18
Ответ дляКоролева Сарказма
Мені всерівно з якої години. Просто так не робиться. Я сказала старшій менеджерці, що хай тепер вирішують всі питання з директором робочі
Ще і обіцянка, дитсадок