сою не люблю• 18 января в 02:03

Ладно. Давайте с анонимами. Правда, что планируется война в Германии?

Где то прочитала, что скоро там начнется. Что то кто то знает или то все байки?
Борисфенка• 18 января в 15:25
Ответ дляКукусик
Я живу в своей стране, не бросила ее в тяжёлый для нее период и будущее свое вижу в Украине. Но тебе не понять, что такое любить Украину не на словах за бабло, а на деле, по-настоящему!
О, розкажіть, розкажіть! Як саме любите, що робите?
Бесконечность-не предел• 18 января в 15:26
Ответ дляКукусик
Правильно! Сама выехала, своего ребенка вывезла и теперь из Германии орет за продолжение войны любой ценой и чихать она хотела на жизни чужих детей, а те кто остался и для нее уставшие от войны самки, матрешки и ждуних. Война до последнего и все тут, чтоб с Германии не погнали
Отакої. То виявляється Борисфенка консультантом у самого хуйла працює? Бо саме хуйло почав цю війну і не хоче її закінчувати.
Ми вже зрозуміли, що Борисфенка ’крайня’ за війну в Україні. А за Польщу хто ’смотрящий’? Вчора дівчата фото викладали брошури польської як діяти у разі війни. То хто ’топить’ за війну у Польщі? Невже теж Борисфенка?
П.С. годі перекладати з хворої голови - хуйла, на здорову - Борисфенку.
Тролю як можу• 18 января в 15:28
Ответ дляБорисфенка
Для тих, хто в танку, пояснення:
Влітку я була в Україні, возила сина до тата. Йшла мова про те, що до 2027 року у нас є статус, а далі треба буде повертатися в Україну.
Чоловік сказав ’Якщо буде окупація, не повертатися’.
Що тут неясного? Нащо добріхувати?
Чоловік без ілюзій, повоював, знає ситуацію зсередини.
Вас не поймёшь, то рашка еще 10 лет до Днепра будет идти, то за год до Киева дойдёт.
Вы хоть записывайте где-то, что вы тут лепите.
Не у одной вас муж воевал и воюет, аналитик тут нашлась.
Сейчас оккупации Киева нет и не было, какого в германии сидите ?
...аяприкольная• 18 января в 15:28
Ответ дляБорисфенка
Для тих, хто в танку, пояснення:
Що тут неясного? Нащо добріхувати?
Так вы ж на коляске были, а сейчас на костылях,как работать,а как в Карпатах отдыхать,так и встали, как Юля господидапамажи
Чудо исцеления
Борисфенка• 18 января в 15:29
Ответ дляТролю як можу
Я не Ванга, що буде, дізнаємося колись.
Ваш також воює? Що каже?
Сьогодні радите в Київ приїхати? Щоби що?
Тролю як можу• 18 января в 15:29
Ответ для...аяприкольная
Чудо исцеления
Ну, чудеса немецкой медицины)))
Борисфенка• 18 января в 15:30
Ответ для...аяприкольная
Чудо исцеления
Я приїхала з Карпат і зробила операцію. Погано мою біографію конспектуєте.
Борисфенка• 18 января в 15:31
Ответ дляБесконечность-не предел
Вони палко чекають капітуляції. І нема на те ради
Бесконечность-не предел• 18 января в 15:32
Ответ дляБорисфенка
Робота у них така - чекати)
Фубль сам не заробиться.
Тролю як можу• 18 января в 15:32
Ответ дляБорисфенка
Я не Ванга, що буде, дізнаємося колись.
Ваш також воює? Що каже?
Да, приезжайте поскорее. Как это чтобы что, чтобы работать здесь, платить налоги , разделять со своими согражданами все тяготы войны и на своей шкуре все это испытать, получите бесценный опыт.

Что говорят мои близкие, которые на войне, вам знать не нужно, а то еще обосретесь от страха
Борисфенка• 18 января в 15:33
Ответ дляБесконечность-не предел
Робота у них така - чекати)
Фубль сам не заробиться.
Та якби ж тільки матрьошки. П´ята колона така сама - здавайтеся бігом, бо я змерзла.
Про наслідки думати не навчені.
Кукусик• 18 января в 15:34
Ответ дляБорисфенка
Живу в стране во время войны, перенося с ней все тягости и горести, не передала ее, не бросила...

И ты это никогда не оценишь, потому что ты любишь Украину только на словах, а на деле просто убежала в первые дни войны и сейчас из Германии изображаешь неравнодушную липовую мегапатриотку с дебильными неисполнимыми лозунгами типа бомбы на москву или тобой лично заработанный миллиард на оружие
Борисфенка• 18 января в 15:35
Ответ дляТролю як можу

Так-так, в Києві сьогодні недохват робітниць на милицях.
Все, набридло воду товкти в ступі.
Думаєте, москалі вас пожаліють? Аякже.
Тролю як можу• 18 января в 15:35
Ответ дляБорисфенка
Это вы этого очень ждёте, чтобы не нужно было возвращаться.
Более того, вы ждёте, чтобы нас вообще с лица земли рашка стерла, чтобы вас мизерные остатки совести, не дай Бог, когда- нибудь пошатнули
Бесконечность-не предел• 18 января в 15:35
Ответ дляТролю як можу

У вас нема близьких в ЗСУ. А від свідчень ’асвабадітєлєй’ з ес.ве.о ви дійсно можете обісратися від страху, хоч тут ви написали правду.
Тролю як можу• 18 января в 15:36
Ответ дляБорисфенка
Все, набридло воду товкти в ступі.
Думаєте, москалі вас пожаліють? Аякже.
Ничего, башкой еще можно зарабатывать или у вас этим делом тоже плохо ?
Борисфенка• 18 января в 15:37
Ответ дляТролю як можу
Припиніть істерику. Раша стирає ТЄЦ щодня. І не українці цьому виною.
Тролю як можу• 18 января в 15:39
Ответ дляБесконечность-не предел
Ну вам виднее, кто и что у меня есть. Жополизка борисфенки, фу, это о как же надо себя не уважать , хотя, может вы тоже она же
Тролю як можу• 18 января в 15:39
Ответ дляБорисфенка
Причём здесь украинцы и тец в данном случае, речь о вас, о ваших постах, о ваших желаниях и пожеланиях
Борисфенка• 18 января в 15:39
Ответ дляТролю як можу
Нік у вас в тему. Не втомилися від тролінгу?
Тролю як можу• 18 января в 15:40
Ответ дляБорисфенка
Что, совсем уже ответить нечего, что осталось только с нику прицепиться.
Бесконечность-не предел• 18 января в 15:41
Ответ дляБорисфенка
Ви відповідаєте ботам на зпл. Це очевидно. Не годуйте ботню, дайте їм можливість спробувати ’заробляти головою’, а не на коментарях:)
Борисфенка• 18 января в 15:42
Ответ дляБесконечность-не предел
Логічно
Піду чай пити, хай самі з собою балакають.
Кукусик• 18 января в 15:42
Ответ дляБорисфенка
А ты чего ждёшь, когда про оккупацию Киева в каждой теме пишешь и поэтому в Украину не едешь?
Или из Германии это выглядит по-твоему более патриотично? Ты же огульно обвиняешь людей в том, чего ждёшь сама
Тролю як можу• 18 января в 15:46
Ответ дляКукусик
Вы правы, она и есть ждуниха!
Она ждет , что война будет очень долго, что Киев оккупируют, она часто пишет нам пожелания, мол вот подождите, вот будет оккупация, вы тогда узнаете... ((
Ждуниха она и есть.
Непогодка• 18 января в 15:48
Ответ дляБорисфенка
В цьому і полягає суть інформаційної війни - озвучувати думки і формувати середовище інформаційного впливу.
Матрьошки шукають підтримки у втомлених війною самок і хочуть видати це за суспільну думку.
Добре, що німецькі самиці не втомлені війною. Але у них все ще попереду.
Новопоштинская• 18 января в 15:50
Ответ дляБорисфенка
Та на всі боки весело.
Москалі на Берлін хочуть, по дорозі Україна і Польща. Поки що зав´язли у Покровську, але це їх не турбує.
Хай би з Китаєм повоювали, сцуки
Ну то через Балтію підуть, їм так навіть простіше буде. І ніяка НАТА і не пікне, поки будуть виражати стурбованість і розмірковувати то вже тієї Балтії і не буде. А, ну може пошлють по три солдати від кожної країни, як до Гренландії
Раздражевская• 18 января в 15:55
Ответ дляБесконечность-не предел
Хвора голова у таких борисфенок і її підгавкувачів, і ті їх голови ніколи здоровими не були )) борисфенка тільки може порадити як ховатися від жоп-центру у німецьких селах, щоб навіть мову не вчити, і подачки німецькі під подушку складати))
Якій інформаційні війну ви тут протидієте? Тупе заперечення дійсності від проплачених і корисних, на кого може подіяти? Яку думку сформує? Тут сидять дорослі люди, а не підлітки і хто тут буде слухати рагулів з тупими гаслами замість мізків у голові))? Смішно, як гниди режиму придумують собі, що можуть на когось впливати або на щось)
Таких їхні куратори потім перші ногами і подавлять, або кинуть віддуватися за все.
Альтернативно обдарованим пояснювати причини і наслідки в тисячний раз марно.
Борисфенка• 18 января в 15:57
Ответ дляКукусик
Ви б свої пости перечитали.
Раздражевская• 18 января в 16:00
Ответ дляБорисфенка
Все, набридло воду товкти в ступі.
Думаєте, москалі вас пожаліють? Аякже.
А ти своїми милицями не прикривайся. Ти хоч і каліка на голову, але ж на таку гнилу роботу яку ти тут намагаєшся робити тебе взяли.
Опудало, яке прагне захлинутися у крові тих, хто в Україні залишився. Бо все що не кава в Криму - то для неї капітуляція. Так це твої проблеми, як це буде для тебе називатися. А навіть якщо капітуляція, то не Україна перша не Україна остання. І ця маніпуляція капітуляцією на фоні збереження життя і здоров´я абсолютно ніщо. Ти про це знаєш, тому і втікло перше