Замороженная селедка• 18 января в 10:10
Є сенс газову вбудовану духовку купити, а не електро?
Роблю собі ремонт на кухні, потрібна вбудована техніка нова, чи є сенс обрати газову піч вбудовану, а не електро? Бюджет на піч до 30 тис грн.
Гигиенишвили• 18 января в 10:51
Ответ дляжар-птица Нюра
Хіба вбудовані духовки газ існують? Я теж думала але не знайшла таких. Тільки звичайні окреми моблок пдита+ духовка газ знайшоа. Чи варильні поверхні.
где же вы искали? заходите на Розетку и покупаете
впрочем, не нашли и к лучшему
месяцкие• 18 января в 10:52
Вбудована газова духовка не вирішить поточних проблем зі світлом. В ній примусове охолодження вентилятором, тобто без електрики її краще не використовувати.
Броніки для Моніки• 18 января в 10:54
Ответ дляПовітруля
Не супер, але готую і я, і чоловік.
Дуже дорого виходить запікання страв в електро
Але купуючи дві духовки, ви не зекономите точно)
жар-птица Нюра• 18 января в 11:12
Ответ дляГигиенишвили
впрочем, не нашли и к лучшему
Оу, подивилася, дійсно є. Я давнооооо шукала. То було пару варіантів страшних все. То тоді ще думала їх що не роблять чи що?
Хлопаю ресницами• 18 января в 12:21
В нинішніх реаліях,то газова.Електро взагалі не знаю чи електрика буде.Чим далі тим будуть більше добивати.