Кофр для ноги• 18 января в 17:45
Який напрямок, чи місцевість недалеко від Києва вибрали б
Для будиночка жвавої пенсіонерки-початківця?:)
Бажано щоб правий берег та не більше 1 години машиною від Києва. Так щоб озеро, або річка та ліс. Городи сажать не планую, тож дачні кооперативи ок.
Не любовница• 18 января в 17:47
Розгляньте південь від Києва, туди де Голосіївський напрямок і по одеській трасі
Кофр для ноги
• 18 января в 17:48
Ответ дляНе любовница
Розглядаю, але ж там десятки сіл
Не любовница• 18 января в 17:49
До того ж південь від Києва менше обстрілюють, ніж північні частини, якщо рашка надумає ще раз наступати, це більш безпечний напрямок
Розумна Губка• 18 января в 17:50
Ответ дляГорлаю зрання
А свет там есть хоть?
В дачных кооперативах? Там и без войны его не было...
Кофр для ноги
• 18 января в 17:52
Ответ дляШопингмонстр
Вышгородское (но на самом деле, никакое, только аренда).
Були там, дивились в Петрівцях, із гарного - Київське море поруч, не сподабалась забудова, дуже все щільно
Чумацький Шлях• 18 января в 17:54
Дачні кооперативи це не для мене. Бо 6 соток, сусіди поряд з усіх сторін.
Село зовсім інше-я сусідів не бачу,лише іноді чую,25 соток,широкий двір,садок,трохи городу.далі поле.
Але тітка наприклад любить дачі,бо дуже любить спілкування,ходити до подруг...Я більш обособлене життя люблю.
Кофр для ноги
• 18 января в 18:01
Ответ дляЧумацький Шлях
Мені теж обусоблене більш подобається.
Порадьте місцевість, якщо не проти
Чумацький Шлях• 18 января в 17:59
Ответ дляКофр для ноги
Мені теж обусоблене більш подобається.
Порадьте місцевість, якщо не проти
Не могу порадити, бо далеко 260 км приблизно.
Кофр для ноги
• 18 января в 18:00
Ответ дляPrervana
Живу за ГЭС, сейчас бы никакого другого направления, кроме Кагарлыка - даже не рассматривала б
За ГЕС на правому чи в сторону рожнів-ровжів?
В що в Кагарлику? Була там якось проїздом, озеро пам´ятаю
ЭмчЭндЭм• 18 января в 18:03
Я б в сторону обухова дивилась, за конча заспою. Або одесская траса, Чабани і в 20км по трасі
Кофр для ноги
• 18 января в 18:07
Ответ дляЭмчЭндЭм
В Чабанах, на рахунок погулять ще гірше ніж в Києві. Та мені так близько і не треба.
Обухівський напрямок класний. Дивлюсь, сподобалась Григорівка та Гусачівка. Може ще підкажете де там гарно
Кофр для ноги
• 18 января в 18:08
Ответ дляБабулька
Боярка. Там більш менш спокійно
Боярка, так. Але не бюджетно зовсім, і мені так близько не потрібно
Бабулька• 18 января в 18:11
Ответ дляКофр для ноги
Макарів, Бишів- там теж відносно спокійно. До Києва наче годину
Для драки• 18 января в 18:15
Подивіться Русанівські сади, в то задовбаєтесь їздити далеко, а там метро поруч
Кофр для ноги
• 18 января в 18:17
Ответ дляДля драки
:))) я живу на Березняках.
Кофр для ноги
• 18 января в 18:22
Ответ дляТримбулька
Подивіться напрямок на Ржищів. Дуже мальовничо у Вітачіві.
Дякую, там ще не була
Тримбулька• 18 января в 18:23
Ответ дляКофр для ноги
Дякую, там ще не була
А чому, живучі на Березняках, ви розглядаєте область на правому березі?
Мені здається, це так незручно
Кофр для ноги
• 18 января в 18:32
Ответ дляТримбулька
Мені здається, це так незручно
Для різноманіття:) я б і квартиру на правий берег поміняла б чесно кажучи
Мексиканочка• 18 января в 18:59
я бы выбрала вышгородский по трассе в направлении Чернигова- какой-то поселок на Десне - но там по трассе не все поселки прямо на Десне от многих до десны очень далеко, а некоторые прям на реке красота вроде Пирново или Лебедевки на киевском море.
Советчица Года• 18 января в 22:10
Ответ дляКофр для ноги
Дякую, там ще не була
Ржищів від Видубичів 1.10 маршруткою. Це моя любов
Мальчижка• 18 января в 22:13
Автор, а ваш чоловік поділяє бажання доглядати за приватним будинком? Це дуже багато часу і грошей .