Разгуляшка• 18 января в 20:01
Гастрит
Кому то по Фгдс ставили гастрит . Поставили гастрит поверхностный воспаление по степени
1 и взяли биопсию хелика нет . Лечение не назначили только контролок на 4 недели .. переживаю чтобы не запустить (
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:03
якраз по Фгдс визначають гастрит. Мені ще до Контролок (за 1 год до сніданку) приписували Віс-нол (4 табл на день)
Разгуляшка
• 18 января в 20:05
Ответ дляОливьЕЖечка
Вам допомогло ? Чи треба знову робити Фгдс після лікування ?
Разгуляшка
• 18 января в 20:06
Ответ дляОливьЕЖечка
В мене то і симптомів не було лише як ком в горлі , але по Фгдс Кардія змикається , тобто забросу не повинно бути
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:08
Ответ дляРазгуляшка
так, місяць лікування і вже майже рік тримаюсь. Особливих обмежень по їжі немає (смажене я рідко їм і так).
Лікар казала прийти на повторне, але я не ходила.
До речі, крім інших симпотомів, ком в горлі був теж. Не могла їсти через гастрит посилився. Тільки це психологічна проблема. Я на АД.
Разгуляшка
• 18 января в 20:09
Ответ дляОливьЕЖечка
В мене теж з психікою є таке , є тривожність
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:10
Ответ дляРазгуляшка
в мене тривожно-депресивний розлад. Гастрит пролікуйте (він нікуди не дінеться) і сходіть ще до психіатра. Не треба це терпіти
Разгуляшка
• 18 января в 20:12
Ответ дляОливьЕЖечка
Та пью цей контролок . Але мені повторно ніхто не назначає Фгдс , не знаю , чи їм просто пофиг на мене , чи не треба пока що переробляти
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:13
Ответ дляРазгуляшка
ну а самопочуття покращилось?
запишіться самі до лікаря повторно
Разгуляшка
• 18 января в 20:15
Ответ дляОливьЕЖечка
ну а самопочуття покращилось?
запишіться самі до лікаря повторно
Ну так , з контролером стало краще ! Але коли починаю відміняти його потрошку то знову ком ( але в мене доза була 40 мг , потрібно потрошку відміняти (
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:15
Ответ дляРазгуляшка
це нервове
Разгуляшка
• 18 января в 20:17
Ответ дляОливьЕЖечка
це нервове
Так з нервами і почалося! І головне хелікобактеру немає , а гастрит є тобто нерви та їжа (
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:21
Ответ дляРазгуляшка
Гастрит, нерви та ком у горлі тісно пов´язані: стрес викликає гастрит і психогенний ’ком в горлі’ (спазм м´язів горла), а кислотний рефлюкс від гастриту подразнює стравохід, викликаючи схоже відчуття, часто супроводжуються печією та тривожністю
спробуйте перед іжею пити теплу воду, щоб пробудити апетит і розслабити мязи горла.
Медитації, глибоке дихання. Говоріть з собою. Спробуйте розвантажити психіку і свою емоції - ведення щоденника. Пишіть всі емоції. Вони у вас явно накопичились і не висказані, спробуйте виговоритись і виплакати наболівше
Разгуляшка
• 18 января в 20:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Так ви праві !я переживаю зараз розлучення і дуже важко іде це все
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:24
мені колись психотерапевт радив по декілька глотків теплої води пити щогодини. Носити з собою термос з водою. Я іла те, що могла - супи, каші, навіть дитячі пюрешки))
Краще утримувати від холоду по можливості. Цей ’ком’ треба відігрівати
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:27
Ответ дляРазгуляшка
співчуваю. Це складний період. Його треба просто пережити і говоріть з собою, що все налагодиться і вам стане легше після розлучення.
Не тримайте в собі емоції в цей період. Це ваш ком. Якщо є фінансова можливість, то можна до психолога. Або хоча б спілкуватись з друзями чи рідними. Тут важлива підтримка і відчуття, що ви не сама в даній ситуації.
Разгуляшка
• 18 января в 20:29
Ответ дляОливьЕЖечка
Диск розумію ) спробую , але треба час .. воно з тим розлученням повилазили всюди , то гастрит , то ще щось ( а кома у горлі раніше ніколи не було (
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:30
є класна книга Валерія Синельникова ’полюби хворобу свою’, про емоції та почуття і як це повязано з нашим здоров*ям. Раджу, доступно пише. Я часто її перечитую, навіть в голос))
З нервами допомагає дрібна моторика (зайняти руки, фізична праця) - вишивання, вязання, малювання і т д.
Займайтесь собою в цей період - масажі, ванни, макіяж, улюблені парфуми, йога. Тобто задача - розслабити мозок через тіло. Тривожність - це про тіло, це зажими в тілі. Тому масаж - це саме те!!
Разгуляшка
• 18 января в 20:31
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую за корисні поради ) обовʼязково спробую♥️☺️
ОливьЕЖечка• 18 января в 20:33
Ответ дляРазгуляшка
Так, потрібен час. Я вже рік лікуюсь, ще рік назад мені здавалось, що я на дній і виходу немає. Мені було дуже важко. Але маленькі кроки і я сама роздаю поради) щоденник веду досі, масаж хоча б раз в тиждень, йога поки що вдома, бо холодно. Улюблена музика, зосередженість на собі. І головне - відстоювати особисті кордони, особливо при розлученні. Не дозволяйте ображати себе чи устувати в чомусь, аби не образили. Ви у себе одна! Дбайте про себе! У вас все вийде! Обіймаю
Разгуляшка
• 18 января в 20:39
Ответ дляОливьЕЖечка
Тому і розлучилась , бо чоловік перестав поважати ( складно , але розумію , що по іншому вже не буде , і я Вас обіймаю ! Дякую ☺️ гарного вечора ♥️♥️♥️♥️
Цигарний шланг• 18 января в 20:42
Ответ дляРазгуляшка
Это может быть рефлюкс. Мне, кроме Контролока, выписали Гавискон в саше
Разгуляшка
• 18 января в 21:00
Ответ дляЦигарний шланг
Спасибо тоже пью иногда его