Весела моль• 19 января в 16:07
Неужели в год дети уже интересуются книгами?
Хууух смотрю инсту и постоянно попадаются мамочки, где у детей в год уже целая библиотека. У нас есть пока только книга с сказками, которую он не слушает, а лезит рвать её. Неужели в год дети уже интересуются книгами?
ГендиреХтор• 19 января в 16:33
Все залежить від сім´ї. У мене син народився коли старша поступила в Універ. То колискові були під текст економіки. Донька сідала і в слух читала підручники. Тому малий просто обожнював книжки. Спочатку клейончаті, потім шелестушки, потім з товстими картонними листками. Донька сидить своє читає. І син сидить читає, як дорослий. Зараз сину 16, не читає художню літературу зовсім. Тільки наукову, якщо щось його зачепило, але дуже рідко.
ГендиреХтор• 19 января в 16:35
Ответ дляВесела моль
Я пыталась читать, но он на меня лезит, тащит эту книгу, и рвет
Картонні книжки. Їх складно порвати.
Птица Говоруша• 19 января в 16:36
В рік не дуже пам´ятаю, але книжки читали. В 1 рік і 12 місяців вивчила весь алфавіт, ближче до 3х вже читала по складам,в 4 вже досить добре читала. Але можу сказати, що загально по життю пізніше нічим особливим серед однолітків не вирізнялася.
Аноним_• 19 января в 16:41
Ответ длялюблю_тортики
Конечно, мой в 11 месяцев ну двух языках читает
поздновато конечно, наша то в 6 месяцев уже цитировала Шекспира
Ашотакоя• 19 января в 16:41
Ответ дляВесела моль
Значит не готов. Не все дети любят книги в раннем возрасте. Первые книги картонные, плотные. Показывайте картинки по 3 минуты, ребенок может сидеть в стульчике детском, так он не сможет убегать, лезть вам на голову и тп. После еды например 5 минут, этого достаточно.
Криниця щастя• 19 января в 16:42
Мій полюбив книжки тільки ближче до 2.5 років, прям ходив за мною з тими книжками,міг годину сидіти слухати. До 2.5 його цікавив тільки рух, стрибки,сходинки і майданчики.Зараз в 3.5 у нас книжок багато,до 100 штук різних. В 1 рік діти слухають книжки тільки щоб біля мами посидіти,є такі що від мами взагалі не відходять,особливо,дівчата. Мій біг аби подалі від мене))
Я не Тролль• 19 января в 16:43
Вот верьте нет, но пока я ребенку своему книгу читала он не плакал))). В итоге к 3 месяцем у него их было 17-ть уже))). И так он и любит читать, просто глотает их. С другими детьми такого не было.
Аноним_• 19 января в 16:45
покупайте книжки картонки с картинками, в незамысловатыми стишками, рассказиками. Читайте перед сном. Дети любят слушать и смотреть картинки.
сладкий_ноябрь• 19 января в 16:48
Всі діти дуже різні.
Старший с 6-7 міс обожнював слухати як я читаю, читати могла годинами. Молодший до 3 років книжки тільки рвав. Не любив, коли я читала, закривав мені рота 😂😂😂
НеКонец-Света• 19 января в 17:13
Конечно, дочь с 7 месяцев примерно интересуется книгами. Как научилась сидеть так сидела рядом со мной рассматривала картинки, слушала как читаю. Были книги из плотного картона. Читать начала ей с 2 месяцев.
Ду да ду да ду• 19 января в 17:22
Ответ длялюблю_тортики
А мой на трех
Контрольница• 19 января в 17:29
Є книжки на 3, 6 місяців, обов´язково елементи з різними тактильними структурами, шурхотінням, віконцями, будинками, пружинками, їх дуже багато, діти дуже любили. Гарні книги такі у KS kids (там можна було вдягати на пальці метеликів і літати, діти дуже любили саме їх, шукали, потім грались) та інших дитячих брендів. Ще є багато книжок- картонок, де звірі ховаються за віконечками, зараз багато українських видавницив випускають. У нас ціла бібліотека таких книг, про кольори, англійські, Еріка Карла (Дуже голодна гусениця (про культуру харчування, дні тижня, фрукти), Мечтатєльний хамелеон (актуальна книга навіть доя підлітків і дорослих, як важливо бути самим собою, а не бути схожим на інших), Грубіянка в крапінку (про правила поведінки, години, як сонце встає і сідає ввечері, розмір звірів, в кінці є сторінка хвоста кита, якою він шльопав сонечко, дітям завжди цей момент був радісний, бо був БАЦ!). Ще є Good night moon, Добраніч горила! Багато інших книжок англомовних, українських від Федієнко.
Як доросліші стали діти, то улюблені Рік у лісі, Рукавичка, Сюзен Ротраут всі книжки віммельбухи, різні коротенькі історії. Вибирайте книжки на вік своєї дитини, зараз дуже великий вибір є в українських видавництвах.
Ms. Анонимная• 19 января в 17:24
Подруга дуже багато читала малому в його рочок.
Зараз пацану 4, дуже розумний і добре говорить.
Я прямо здивувалася в машині : «Мамо, мені цей ремінь безпеки спричиняє дискомфорт»
Зараз вона йому складні книжки читає типу Жуля Верна.
Файна пані• 19 января в 17:35
Так, цікавляться. У моїх з народження книги.. викладала на живіт і розглядали книжки-розкладачки.
Ms. Доброта• 19 января в 18:02
Были картонные книги с большими
картинками. Искал зайчика, мишку, корову и рассказывал кто как делает. Где там ушки и хвостик. Именно сказки не слушал в этом возрасте.
Блакитне небо• 19 января в 18:38
моя цікавилась книжками і картонними коробками. не вистачало в організмі паперу і картону :)
Блакитне небо• 19 января в 18:45
Ответ дляwladetta
У меня сын очень любил читать. Месяцев в 9 уже слушал охотно стихи, сказки. С 2 до 5 читала я ему ооочень много. Он очень любил.мог часами слушать. В 5 научился читать.и сам читал очень много. Я его даже записала в библиотеку, потому что дорого было покупать каждую неделю по 5-6 книг Поэтому , да есть такие дети.
це я така була. не пам´ятаю чи читала мені щось мама, але в 5 років я вже вільно читала книжки без картинок українською мовою, дуже добре пам´ятаю як я хворіла, мама мене не повела в садок, а мені попалась книжка рос мовою і я бігала до мами на кухню питать як читається літера ’Ы’ бо я її читала як м´який знак + І і виходила беліберда :)
КинДза• 19 января в 19:02
Моя донька любила книжки, я завжди на ніч читала казку, поки вона висіла на грудях)
В неї і тверді невеликі книжечки були, і з тканини, і для ванни резинові, де картинки змінювали колір від теплої води.
Є спеціальні книжки для малят, з різними навчальними елементами, чому б дітям не цікавитися?
Треба підробіток• 19 января в 19:15
У меня библиотека была собрана ещё во время беременности)))
А слушать ребёнок начал только в 2,5 года, со скрипом. До этого выдирала у меня книгу из рук и орала. Книги можно было использовать только одним единственным способом: она держит, листает и тычет во все пальцем, а я называю)
Сейчас 7, тоже ни фига не книголюб. Смотреть и слушать - пожалуйста. Читать по собственному желанию - нет.