Трейдер кріпти• 19 января в 20:22
Які парфуми Victoria´s Secret вам подобаються?
Bare, Bare Rose, Bombshell...
Оце потужно• 19 января в 20:38
Bare sueded vanilla, бомбшелл світло рожевий , tease білий і ніжно- рожевий та very sexy фіолетовий і вишневий .
Влітку купила бомбшелл голубий ( Сардиніі, вроді), ну какаха виявилась. Добре , що міні купила.
Хвець-тець• 19 января в 20:48
бомбшелл-любой, кроме Париж-вонючий ужасно. А так-все бомбшелл классные. Сейчас у маеня Шанхай и просто розовые-класснючие.
Оце потужно• 19 января в 21:06
Ответ дляУгги в горошек
Ненавижу притворные, а если там все такие фу
І де ви їх нюхали ?
Чи маєте колекцію всіх ?
Оле Лукойе• 19 января в 21:47
Ответ дляЗавжди недо...
Ніякі, тільки літом місти
Скажіть будь ласка, як користуєтеся містом? Як парфумами чи на тіло, як спрей для тіла?
Завжди недо...• 19 января в 22:02
Ответ дляОле Лукойе
На тіло, влітку коли спека. Беру легкі аромати, свіжі