З вишневого садка• 20 января в 13:06

Я вважаю, що це треба відсвяткувати всім 73%.

4 роки тому.
Пам"ятаєте?
https://www.facebook.com/share/v/17aAJa7dow/

В травні, як завжди: сонце, вихідні, шашлики...
вкрации• 20 января в 13:20
Ответ дляЛеді Душка
Удалено администрацией...
ленка / макрон /95 и тд... ?
Леді Душка• 20 января в 13:21
Ответ длявкрации
ленка / макрон /95 и тд... ?
И у пу
Неробименінерви• 20 января в 13:22
Ответ дляПартизанка
До речі, автор, незважаючи на війну, люди ходять на пікніки з шашликами, святкують Дні народження, Різдво, Новий рік, Великдень. Влітку їдуть на море в Одесу, діти здають НМТ і вступають до вузів, ходять на секції і гуртки. Незважаючи на війну, життя прожовжується
Продовжується,але не у всіх.А у тих,у кого все таки продовжується,то життям це не можна назвати.Це існування.
Борода• 20 января в 13:23
Я не можу зрозуміти як це стосується теперішнього часу? Чм для вас зеленський напав на росію?
Партизанка• 20 января в 13:23
Ответ дляНеробименінерви
Це залежить від вашого ставлення. Я не вважаю своє життя існуванням. Деякі існують і без війни
Реанимация• 20 января в 13:23
Зато его избиратели хоть попутешествовали.
Червона рута• 20 января в 13:23
Ответ дляГаля із Дарниці
Я принесла стільці для всіх, хто зайшов почитати коментарі.

Місця для курців: 🚬🚬🚬🍃🍃🍃
🪑🪑🪑🪑🪑🪑💺💺💺💺💺💺

Для некурців:
🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑🪑

VIP:
💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺💺

Місця для людей з інвалідністю:
♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️♿️

Попкорн і напої:
🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿🍿
🧃🧃🧃🧃🧃🧃🧋🧋🧋🧋🧋🧋
🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤🥤
🥨🥨🥨🥨🥨🥨🥨
🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟🍟

Безкоштовний бар:
🍺🍺🍷🍷🍸🍸🍹🍹🥂🥂🥃🥃🧉🧉

Туалети: 🚾 🚻🚻🚻
Отэто у вас работа хорошая, делать абсолютно нечего))
Марфа Українівна• 20 января в 13:23
Ответ дляПартизанка
для тих, то вижив, продовжується.
ясно, що треба і жити, і святкувати, бо 7 років, наприклад, дитині буває тільки раз.
але здати південь, закрити ракетні програми, провалити підготовку, попризначати зрадників на ключові пости, розкрадати все підряд - це злочин і я сподіваюсь, зешобла за це ще відповість.
Леопардові панчохи• 20 января в 13:24
Нехай святкують. Без світла, тепла і води
Неробименінерви• 20 января в 13:24
Ответ дляПартизанка
Удалено администрацией...
Леді Душка• 20 января в 13:24
Зато у зе и у выехавших есть и свет и вода и еда и тепло!!
Партизанка• 20 января в 13:26
Ответ дляНеробименінерви
Удалено администрацией...
Ви геть притрушена? Ви он якось 4 роки теж живите, не сконали
Kidstaff Bot• 20 января в 13:26
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Маска-0b9f• 20 января в 13:27
Ответ дляПартизанка
Притрушені це ті,які нинішні умови існування називають життям.
BigSize_• 20 января в 13:28
Ответ дляНеробименінерви
Ну почему же, многие продолжают жить свою привычную жизнь.
Маска-0b9f• 20 января в 13:30
Ответ дляBigSize_
Даже не знаю,как это возможно в условиях отсутствия электроэнергии по 15 - 20 часов.
Natalia505• 20 января в 13:30
Ответ дляПартизанка
Ні це не залежить від ставлення, це залежить від умов. Якщо ви хворієте вам гірше ніж здоровому. Якщо вам холодно вам гірше ніж тому хто в теплі. Якщо вам немає що їсти, то ситий вас, точно не зрозуміє. І до дупи ваше ставлення.
BigSize_• 20 января в 13:30
Ответ дляМаска-0b9f
Всё решаемо.
Маска-0b9f• 20 января в 13:31
Ответ дляBigSize_
Всё решаемо.
Каким образом?
Natalia505• 20 января в 13:31
Ответ дляBigSize_
Всё решаемо.
Не все. Багато чого але не все.
BigSize_• 20 января в 13:32
Ответ дляNatalia505
Не все. Багато чого але не все.
Я ответила на отсутствие электроэнергии.
Irpland• 20 января в 13:32
Ответ дляБорода
Він причина нападу, пу думав підфартило і напав. Рішення про повномасштабне оцінювалось 2 роки як Зе став президентом, як він нікуди не їздив, як його нікуди не запрошували, як була слабка дипломатія
Natalia505• 20 января в 13:33
Ответ дляBigSize_
Ви можете реанімувати енергосистему України? Чи ви розглядаєте проблему лише як особисту? В Україні мільйони людей які не можуть це вирішити
Стрекоза любви• 20 января в 13:35
Люди гинуть, живуть в екстремальних умовах, 5 рік активної війни, але автор….створіння, зловтішається, весело їй. Чим ви краще героя вашої теми?
Байден зміг війну закінчити, Трамп, Європейські лідери? Чи вплинути на те, щоб вона, війна, не почалась?
Одна надія на вас, може ви щось зробите, може здатні на більше, ніж просто насміхатися з людського горя?
BigSize_• 20 января в 13:34
Ответ дляNatalia505
Так Вы почитайте кто на что отвечает. Проследите разговор. А не тулите Абы шо.
BigSize_• 20 января в 13:35
Ответ дляСтрекоза любви
Ну так есть же те, кто считает ’при Порошенко бы не началась война’.
Natalia505• 20 января в 13:36
Ответ дляBigSize_
Як люди можуть продовжувати жити звичайне життя без умов для життя? Ви не пишіть аби що, я вам питання конкретизую.
BigSize_• 20 января в 13:36
Ответ дляNatalia505
Речь об индивидуумах, да. Так понятно? С этого же и началось обсуждение или Вы не в силах прочесть?
BigSize_• 20 января в 13:37
Зато клоуна купить смогли)))
Irpland• 20 января в 13:37
Ответ дляСтрекоза любви
Ми могли вплинути, щоб війна не почалась. Не обирати Зе. Все було б на тому ж рівні як і в 2019 році