З вишневого садка• 20 января в 13:06

Я вважаю, що це треба відсвяткувати всім 73%.

4 роки тому.
Пам"ятаєте?
https://www.facebook.com/share/v/17aAJa7dow/

В травні, як завжди: сонце, вихідні, шашлики...
Natalia505• 20 января в 13:39
Ответ дляBigSize_
Речь об индивидуумах, да. Так понятно? С этого же и началось обсуждение или Вы не в силах прочесть?
Ви не в силах прочєсть...
Не тулітє аби шо..
Все решаемо...
Тьфу млЯ..
Ви не розумієте питання?
Вам може перекласти?
BigSize_• 20 января в 13:39
Ответ дляNatalia505
Ви не в силах прочєсть...
Не тулітє аби шо..
Все решаемо...
Тьфу млЯ..
Ви не розумієте питання?
Вам може перекласти?
Вы же встряли в чужой разговор.
Стрекоза любви• 20 января в 13:39
Ответ дляIrpland
Ми могли вплинути, щоб війна не почалась. Не обирати Зе. Все було б на тому ж рівні як і в 2019 році
Не було б. Почитайте аналітику, вийдіть за рамки пропаганди і некомпетентності Порадниці. Війна б була. Питання скільки б вона продовжувалася, чи була б зараз Україна взагалі? Але на ці питання відповідей просто немає.
Natalia505• 20 января в 13:40
Ответ дляBigSize_
Вы же встряли в чужой разговор.
Встрялі в розговор...
Ви на форумі дамочка.
Я у вашу милу бесіду з подругою чи мамою не встряла.
чаревна• 20 января в 13:40
Автор и к чему ваша тема, кацапам на руку в дудку путину подуть
BigSize_• 20 января в 13:42
Ответ дляNatalia505
Встрялі в розговор...
Ви на форумі дамочка.
Вам хоть полегчало? Я нормально реагирую, когда вижу, что человеку плохо и он пытается излить на кого-то свой яд.
Не отвечайте. Если сможете конечно 🙂
IrinnkA• 20 января в 13:42
Ответ дляРеанимация
Зато его избиратели хоть попутешествовали.
И неизбиратели тоже
Natalia505• 20 января в 13:43
Ответ дляBigSize_
Не отвечайте. Если сможете конечно 🙂
Від чого мені мало полєгчать? Вам перекладати, бо ви не розумієте тексту. Чи у вас зі сприйняттям написаного трабли? З логікою однозначно проблеми.
IrinnkA• 20 января в 13:43
Ответ дляЛеді Душка
Зато у зе и у выехавших есть и свет и вода и еда и тепло!!
А при чем тут выехавшие?
Шеллар• 20 января в 13:45
Ответ дляЛеді Душка
І головне потужне та незламне бажання воювати далі.
А ці непатріотичні українці, що не виїхали, без світла, води та опалення чомусь не радіють таким патріотичним закликам.
Natalia505• 20 января в 13:45
Ответ дляIrpland
Не було б на тому ж рівні. Війна планувалась давно і рішення не приймалось одним днем. Завдання занадто глобальне. Як на мене, це знищення слов´янського населення, як такого.
Natalia505• 20 января в 13:53
Ответ дляМарфа Українівна
для тих, то вижив, продовжується.
ясно, що треба і жити, і святкувати, бо 7 років, наприклад, дитині буває тільки раз.
але здати південь, закрити ракетні програми, провалити підготовку, попризначати зрадників на ключові пости, розкрадати все підряд - це злочин і я сподіваюсь, зешобла за це ще відповість.
А хто спитає? Кому будуть відповідати? Це наші рожеві мрії але...Голодні, зневірені, розчаровані, замордовані, замерзлі, хворі, старі, хто питатиме? Хто залишиться?
Irpland• 20 января в 13:57
Ответ дляСтрекоза любви
Я якраз і читала аналітику і зарубіжних так само, так, війна планувалась, готовилась, але поштовхом став слабкий президент зі слабкою міжнародною дипломатією. Був би сценарій Молдови. А ви яких аналітиків читаєте?
Елена1265• 20 января в 14:29
Капец, и на советчице цензура. Нельзя написать личное мнение о президенте
Елена1265• 20 января в 14:30
Ответ дляBigSize_
Ну почему же, многие продолжают жить свою привычную жизнь.
За границей?
Стрекоза любви• 20 января в 14:42
Ответ дляIrpland
Я читаю тих, хто не пояснює вторгнення психологічним портретом президента, а дивиться на військові плани, доктрини і дії росії з 2008 року.
Contento• 20 января в 14:47
Автор так святкуйте. Кто вам запрещает ?
Irpland• 20 января в 15:30
Ответ дляСтрекоза любви
Та росіяни можуть планувати і хотіти що завгодно. Ви вважаєте, що в Придністровʼї вони досягли всього запланованого? Але в Молдові є Санду, яка буде між крапельками і ні вашим, і не нашим і робити все, щоб конфлікт і плани раші ніколи не реалізувались, поки вона президент
Соседка Маши• 20 января в 18:43
Ответ дляBigSize_
Я ответила на отсутствие электроэнергии.
Так это дорого при чем очень..
Соседка Маши• 20 января в 18:46
Ответ дляIrpland
Не факт, неизвестно как бы было
Соседка Маши• 20 января в 18:49
Ответ дляЕлена1265
Можно, но если оно не понравится многим его удалят
Елена1265• 20 января в 18:56
Ответ дляСоседка Маши
Странно! Написала только свое личные ощущения, причем без оскорблений - удалили. Ну да ладно 🤷🏻‍♀️
Соседка Маши• 20 января в 18:59
Ответ дляЕлена1265
Да, то ли демократия то ли диктатура