Леопардові панчохи• 21 января в 10:11
Дівчата підкажіть будь-ласка які моделі кросівок підходять під класичне пальто?
Які ви носите з пальто? Бо не завжди походиш на підборах))
Зроблено у 80-х• 21 января в 10:27
Ответ дляВсех анонимов аноним
Adidas samba
Та в принципі майже будь які
Під пальто?
Леопардові панчохи
• 21 января в 10:31
Ответ дляВсех анонимов аноним
Adidas samba
Та в принципі майже будь які
Я не знаю можливо із-за того що в мене зріст 155 і довге пальто наче мені пасує, але з кросівками я щось не те😆
Одна_на_всей_планете• 21 января в 10:33
Ответ дляЛеопардові панчохи
Довге пальто пасує тільки високим
Одна_на_всей_планете• 21 января в 10:34
Ответ дляЗроблено у 80-х
Під пальто?
Так вже давно носять і не паряться.
Банан-барабан• 21 января в 10:38
Ответ дляЛеопардові панчохи
То навіщо ви хочете придбати саме кросівки під ваше пальто? Повно взуття з середнім квадратним підбором..
Зроблено у 80-х• 21 января в 10:41
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Так вже давно носять і не паряться.
Шо паряться? Самба це літні кросівки з тоненькою підошвою (в мене є якщо що) з яким пальто носити їх. Ну фотку можна зробити, але це не робочий варіант
Всех анонимов аноним• 21 января в 10:44
Ответ дляЛеопардові панчохи
Можливо дійсно вам не пасують довгі пальта . Каблуком трохи додаєте просто зросту . В мене є подруга , вона приблизного вашого зросту , коли купила собі довге пальто , я довго не знала як правильно їй сказати , що це зовсім не її
Леопардові панчохи
• 21 января в 10:51
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Довге пальто пасує тільки високим
З підборами, мені добре, знайшла таке одне вдале пальто з поясом
Леопардові панчохи
• 21 января в 10:54
Ответ дляВсех анонимов аноним
Важко знайти, але є моделі не одну приміряла і не погано
Одна_на_всей_планете• 21 января в 12:10
Ответ дляЗроблено у 80-х
Самба це демісезонна модель. На літо підійде хіба що на холодну погоду.
Одна_на_всей_планете• 21 января в 12:11
Ответ дляЛеопардові панчохи
Просто ви запитували про кросівки. Про підбори то зрозуміло.
Зроблено у 80-х• 21 января в 13:17
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Самба це на теплу погоду модель а не під пальто.
Одна_на_всей_планете• 21 января в 13:38
Ответ дляЗроблено у 80-х
Самба демісезонне взуття, як і пальто демісезонний верхній одяг (окрім спеціально утеплених моделей).
Одна_на_всей_планете• 21 января в 13:39
Зроблено у 80-х• 21 января в 14:22
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Прошу
Ви носите самбу під пальто? Ну це сюр. Я маю самбу у спешел адідасів.