Капитанша• 21 января в 12:31
Не включили обещанное тепло. Кому ещё?
Киев. Писали всю ночь будут запускать чтобы утром было, а нифига.
Та прям багіня• 21 января в 13:08
Оболонь. Ночью потеплели батареи. Но они еле теплые, в квартире 13.
вАлнуюся сильнА• 21 января в 13:31
Ответ дляКоренная киевлянка
Харківський масив, (Київ) є тільки вода холодна, світла та опалення не має вже понад 30 годин.
Вирлиця, нема нічого окрім холодної води, з дня обстрілу.
ВыФсеВрете• 21 января в 13:48
Ответ длявАлнуюся сильнА
У нас в чаті будинку написали, що запускають опалення в будинках на Вірменській. Не знаю, чи це правда.
вАлнуюся сильнА• 21 января в 16:43
Ответ дляВыФсеВрете
Я на Бажана може і в нас включать