Капитанша• сегодня в 12:31
Не включили обещанное тепло. Кому ещё?
Киев. Писали всю ночь будут запускать чтобы утром было, а нифига.
Малявка ще та• сегодня в 12:38
Ответ дляВыФсеВрете
Вранці у нас нічого не було - ні світла, ні тепла, ні гарячої води.
У вас є добро 😁
ВыФсеВрете• сегодня в 12:38
Ответ дляМалявка ще та
У вас є добро 😁
А ще ми можемо зранку поричати, як тигр)))
Малявка ще та• сегодня в 12:40
Ответ дляВыФсеВрете
Хз як люди справляються. У мене ще більш менш тепло, і то мерзну, хододова алергія пішла по шкірі
Капитошечка• сегодня в 12:41
Ответ дляВыФсеВрете
У по городу вообще где-то есть горячая вода сейчас?
Коренная киевлянка• сегодня в 12:42
Харківський масив, (Київ) є тільки вода холодна, світла та опалення не має вже понад 30 годин.
Добротная• сегодня в 12:42
Ответ дляВыФсеВрете
аналогично
ВыФсеВрете• сегодня в 12:44
Ответ дляКоренная киевлянка
У нас вчора світло дали з 23.00 до 2.30, теж Харківський.
Коренная киевлянка• сегодня в 12:46
Ответ дляВыФсеВрете
Біля поліклініки на Вербицького немає.
Будинок поряд світився.
Опалення на Кошиця та Драгоманова вчора ввечері увімкнули
Будинок поряд світився.
ВыФсеВрете• сегодня в 12:46
Ответ дляКоренная киевлянка
Біля поліклініки на Вербицького немає.
Будинок поряд світився.
Можливо. Всі будинки підключають по-різному.
Вчора бачила, що в будинку за пенсійним світло було з 19 вечора, потім нас включили о 23.00, а в них так само було світло. Черговість у нас дивна.
ВыФсеВрете• сегодня в 12:49
Ответ дляКоренная киевлянка
Біля поліклініки на Вербицького немає.
Будинок поряд світився.
А там опалення теж від Єврореконструкції?
Колезі на Драгоманова опалення ще вчора вдень увімкнули, але слабеньке.
Гигиенишвили• сегодня в 12:50
Дали світло з 3 ночі до 6 ранку, включать пишуть в 21, аварійні роботи, хоча вчора теж обіцяли в 21, а дали в 3 ночі, знала б, зготувала, щось би їсти вночі. Тепло напевно вночі теж включили, тут хоч ’повезло’ не сильно холодно поки що. Правий берег
Капитанша
• сегодня в 12:50
Ответ дляКапитошечка
У меня есть, правый берег. А вот отопление не дали
Капитанша
• сегодня в 12:50
Ответ дляГигиенишвили
Те саме
ВыФсеВрете• сегодня в 12:50
Ответ дляГигиенишвили
Так, без тепла дуже погано.
Панельний будинок дуже швидко холоне, сьогодні зранку в спальні було +12. То це я ще увечері встигла трохи обігрівач включити.
ВыФсеВрете• сегодня в 12:52
Ответ дляКапитанша
Як цікаво. У нас зазвичай зникає все разом - опалення і ГВ. Потім включають опалення, згодом ГВ,
Лівий берег.
Гигиенишвили• сегодня в 12:52
Ответ дляВыФсеВрете
Так, без тепла дуже погано.
Ух, співчуваю, у мами в будинку +14, вона шапку вдягнула, бо холодрига.
ВыФсеВрете• сегодня в 12:54
Ответ дляГигиенишвили
Є таке.
Відчуття - ніби ти не у квартирі, а в погребі, стіни дуже холодні.
То це ще у нас є газ - можна хоч чаю гарячого попити і трохи прогріти кухню.
Гигиенишвили• сегодня в 12:55
Ответ дляВыФсеВрете
Є таке.
От, в неї теж газ, то тут хоч це виручає.
ВыФсеВрете• сегодня в 13:00
Ответ дляМалявка ще та
Сьогодні чула від колеги про таку алергію.
У неї вона не проходила місяць, мусила звертатись до дерматолога.
Малявка ще та• сегодня в 13:01
Ответ дляВыФсеВрете
Ого😳 сподіваюся, до такого не дійде
Капитанша
• сегодня в 13:02
Ответ дляМалявка ще та
Это же как аллергия на воздух
Ширли-Мырли• сегодня в 13:03
Ответ дляКоренная киевлянка
Скільки градусів зараз в кімнаті?
Коренная киевлянка• сегодня в 13:04
Ответ дляВыФсеВрете
Так Єврореконструкція.
У кого увімкнули дуже слабеньке, але краще ніж нічого. Я більше хвилююсь щоб труби не замерзли та не лопнули.
У тітки на Цитадельній (Печерськ) опалення немає вже 2 тижні, труби в підвалі лопнули, сказали до весни опалення не буде точно