from Ukraine• вчера в 16:56
Ужгород, як у вас з опаленням?
Всім шампаньського• вчера в 16:56
В Ужгороді більшість має індивідуальне опалення від газу і електроенергії.
Сама не знаю• вчера в 17:01
Ответ дляElenMis
им там нормально , войны нет
Їдьте туди - і у вас не буде
Налитое яблочко• вчера в 17:01
Ответ дляПуГоФФка
Для чого створена тема? Ви ж явно не з Ужгорода.
Розпитує ще про Луцьк нижче
Сама не знаю• вчера в 17:04
Ответ дляПуГоФФка
Як для чого,? Для срачу, он вище вас вже одна ждуниха спорожнилась
Ти ба, як себе швиденько впізнала, вліпила свій автопортрет
Анонимушка• вчера в 17:07
А шо сталося? Зверніться до Херсона, він і вам допоможе, як нашому Києву. От ця зима явно показала, де мер, а де хер
Творог для розжига• вчера в 17:12
В Ужгороді у всіх автономне опалення
Там немає централізованого
Благоуханочка• вчера в 17:50
На Закарпатті практично всюди автономне опалення. Краще готуйтесь до теми, якщо хочете зробити якісний срач. За таку халтурну роботу вам не заплатять.