Свій варік• 21 января в 21:32
Розлучення з абʼюзером і дитина
Навіть не знаю з чого почати, спробую щоб не довго і складно. Був шлюб 20 років. Як було у багатьох жила в рожевих окулярах, вважаючи що ледь не з Богом і не могла зрозуміти чому зі здорової дівчини перетворилась в інваліда з купою діагнозів і чередою операцій щороку, жила від реабілітації до реабілітації. Пішла в терапію, очманіла від того що побачила і зрозуміла. Почала захищатись, звісно йому це не сподобалось. Почалось: помста, зрада, відверті підстави і підлості. Як я цього не бачила раніше, не можу собі пробачити.
Прийняла рішення розлучитись, до війни вже почали жити окремо. Вичисляв, прибігав на мої побачення, влаштовував шоу з палками і молотками. Війна, опинились в одному приміщенні, живемо в одному домі. Син вже став підлітком і ця тварина почала наговорювати його проти мене, найстрашніше: успішно. Тепер не він зраджував, а то я почала якісь переписки, згадуючи наших рандомних знайомих. По іншим темам і сферам так само. Син копіює його ставлення, знецінення, може зненацька не говорити зі мною і я навіть не знаю чому, що саме татко йому розказав і наговорив. Можливості розʼїхатись зараз немає і розумію що син не піде зі мною + є привʼязка до школи, старші класи. Який треш у моєму житті. Це той татко що вимкнув телефон коли я народжувала щоб його не смикали по всяких приводам, про іншу відповідальність годі вже говорити, його не було з нами навіть коли він був вдома. Це було просто тіло, яке потрібно було лише обслуговувати: кормити, прибирати за ним і сексу по-більше і все завжди не так, скривлене незадоволене обличчя. а в нього тільки робота: комп+телефон і чіпати його не можна, але така цікава робота без зп, бо це бізнес родичів, для них він допомагав а не працював, а дитина то типу моя проблема.
Якась безвихідь, хочеться вийти у вікно. В мене ніби вкрали дитину та ще й той, хто все життя ним не займався, не цікавився і не турбувався. Та й зараз він йому не потрібен, йому важливо статус що він класний, все життя гра на публіку.
Чула про такі історії, але ніколи не думала що таке станеться зі мною. Знаю, що винна сама, дуже багато помилок, які не мала право не помічати( Знаю, що слабка і фізично, і морально, сама себе загнала в залежність хоча все життя працювала на двох роботах, щоб витягти нас і прикрити муженька, що він типу господар.
Дівчата, знаю що таке буває, розкажіть як виходили з цього. З урахуванням що обмежено дієздатна, здоровʼя ніяке( 42 роки, батьківської підтримки немає.
Леопардові панчохи• 21 января в 21:58
Ответ дляЖертва интернета
Я теж не можу зрозуміти,для чого психолог,якщо тригер нікуди не подівся.Це ж безкінечно
Автор щось не договорює. Це 100%
буреЛОМКА• 21 января в 22:03
Ответ дляСвій варік
Як взяти себе в руки? І що це означає?
Так, є ниття. Це завчений спосіб реагування з дитинства, іншого стану я типу не знаю - це слова психотерапевта і я згодна
Вот так взять))не ныть,не бояться,а брать и действовать))думаете мне не было страшно и непонятно что делать когда мужа арестовали и опечатали квартиру,а я с ребенком на руках без копейки денег в декрете??но выплыла))много чего прошла,разное было,и взлеты и Падения и операции с клинической смертью и ограбление сьемных квартир!!но я шла вперед!!как говорится ,глаза боялись а руки делали!!Итог?я в третий раз замужем,на этот раз успешно!Дети выросли,все обеспечены и заботливы и благодарят за все!!
Я не обидеть вас хочу,я просто хочу чтоб вы поняли,все мы слабые,но одни берут и делают и побеждают!!а другие тратят время и силы на нытье и винить должны только себя!
Свій варік
• 21 января в 22:00
Ответ дляГопница-Советчица
Почему без него не пойдете,ему в этом возрасте уже папа нужен,а с вами будут только психи у вас двоих.Уходите и себя обеспечивайте,что ещё хотите услышать
Я не зможу кинути дитину, він нікому насправді не потрібен.
Свій варік
• 21 января в 22:02
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не уявляю, яким чином ви могли знов опинитися під одним дахом?? Після всієї його поведінки, ви не могли цього уникнути??? Ну добре ще перші роки життя, але потім , коли ви розійшлися, ви знов в ту кабалу вляпалися? Для чого? Це тільки ваша вина , що ви знов живете разом.
Так тікали від війни, це було в паніці, часу на зважування і обдумування не було. І я була після чергової операції + ковіду, як ходяча мумія
Леопардові панчохи• 21 января в 22:03
Ответ дляСвій варік
І що??? Вас там привʼязали? Побули тиждень/ місяць зібралися з сином і поїхали, скажімо в Німеччину. Що заважало? Да нічого
Ліньки гуглить• 21 января в 22:04
Ответ дляСвій варік
Себе так, а сина ні і весь той рівень до якого він зараз звик. Та й він зі мною не піде, а я без нього не піду(
То він вже дорослий. Чому ви без нього не підете? Чоловік на те і розраховує. Зібралась і пішла. Малий з часом розбиратися хто є хто і сам прибіжить. А вы якраз поки влаштуєтесь
Свій варік
• 21 января в 22:04
Ответ дляЛеопардові панчохи
Автор щось не договорює. Це 100%
Та всього не розказати. Запитуйте, буду відповідати. Я іноді сама не вірю що це все зі мною відбувається. Я не дуже схожа на жертву, але тут цікавий випадок((
Леопардові панчохи• 21 января в 22:07
Ответ дляСвій варік
Питання одне. Чому ви не поїхали звідти? Навіть трохи пізніше. Чому поселилися разом? Для чого?
Як взагалі так сталося, що ви разом виїжджали? Він вам вже був чужою
людиною
Свій варік
• 21 января в 22:05
Ответ длябуреЛОМКА
Ви молодець. Нехай і цього б арештували, може я б стала рішучішою
Ліньки гуглить• 21 января в 22:07
Ответ дляСвій варік
Це у вас виправдання для себе, щоб нічого не міняти
Свій варік
• 21 января в 22:07
Ответ дляЛеопардові панчохи
Не знаю мов. Не розумію куди йти і що робити коли приземлюсь в Німеччині. Але думала про це, шукала інфо, списувалась і теж тепер себе картаю що не поїхала, син ще був меншим , куди я туди і він тоді.
буреЛОМКА• 21 января в 22:07
Ответ дляСвій варік
Так и вы станьте молодцом!!не ждите что кто то что то за вас сделает,не ждите ареста,чудес!!делайте хоть что то))за вас ноги переставлять никто не будет!!
Свій варік
• 21 января в 22:08
Ответ дляЛіньки гуглить
Ну як дорослий, ще школяр. Це відносно
Удальонка• 21 января в 22:08
Ответ дляСвій варік
Різні, 7 операцій за 10 років. по опорно-руховому, по жіночому і інші, деякі типу не допомагали і робили повторно.
Хто оплачував 7 операцій і в цей час утримував вашу сім´ю?
Леопардові панчохи• 21 января в 22:09
Ответ дляСвій варік
Я теж не знала мов. І теж була з дитиною. І вже 4 роки живу в Німеччині. Інтегрувалася і адаптувалася. Як і всі! Нікого не знаю, хто тут під забором помер від голоду/хододу/ незнання мови.
Тому це був тільки Ваш вибір і Ваша відповідальність
Свій варік
• 21 января в 22:10
Ответ дляЛеопардові панчохи
людиною
Ну як чужою , він батько, а я тоді була хвора і не могла нічого організовувати, діяти. В нього була можливість поіхати, сказав що забирає сина а я як хочу. Звісно, куди син туди і я, він тоді ще малий був 4 роки тому.
Не знаю як це правильно пояснити. Це якась тупа залежність і страх що я не справлюсь з сином, а то ж типу батько як не як. Таке щось в голові
Свій варік
• 21 января в 22:12
Ответ длябуреЛОМКА
А мої ноги не дуже вже і переставляються. В цьому і проблема. Я роблю, але страхів купа і син не розмовляє
Леопардові панчохи• 21 января в 22:12
Ответ дляСвій варік
Дурню ви пишете. Що значить не справлюсь? Конкретно напишіть з чим. Яка залежність , якщо ви розійшлися , жили окремо, на побачення ходили . А він вас переслідував. Да після такого це мала б бути остання людина, щ якою треба разом їхати кудись. Щось психолог поганий був у вас
Свій варік
• 21 января в 22:14
Ответ дляУдальонка
Коли як. Коли сама, коли мої родичі, іноді він. Зараз він нормально заробляє, сину все купує і оплачує, навіть більше ніж варто.
Розумна Губка• 21 января в 22:14
А я не розумію нащо рипатись. 15 років все здавалося нормальним. І зараз можна себе запевнити що все нормально і жити спокійно далі. Без докорів сумління що ви щось там маєте робити, але не можете.
Свій варік
• 21 января в 22:15
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так, звісно. На той момент ніхто не знав як краще буде. Я зробила так.
Леопардові панчохи• 21 января в 22:15
Ответ дляСвій варік
Ви нікуди не підете, просто виправдання собі шукаєте. Не нийте, ви живете так, як вибрали самі
буреЛОМКА• 21 января в 22:15
Ответ дляСвій варік
Хорошо,давайте от обратного!Вы для чего создали тему?Вам нужен совет,поддержка или просто чтоб пожалели?
Леопардові панчохи• 21 января в 22:18
Ответ длябуреЛОМКА
Да ні для чого власне, це ж зрозуміло.
Ну напише хтось - я в такій ситуації все кинула і поїхала . І що ? Автор цього не зробить.
Хтось напише - взяла дитину в пішла. Автор скаже - ні , син не хоче.
Свій варік
• 21 января в 22:18
Ответ дляЛеопардові панчохи
Так він і зараз не дасть зʼїхати. Тому я знаю як це буде для мого здоровʼя і психіки сина. Це дуже підступна, жорстока і не емпатична людина. Я не відчуваю сил протистояти цьому. Поки що. Перебираю варіанти, але тут не вийде так як говорять взяла і пішла. Це не той випадок. Я ледь зʼїхала від нього до війни і до з обманом що це тимчасово, він приходив і знімав двері з петель. Всього просто не розказати
Гопница-Советчица• 21 января в 22:19
Ответ дляСвій варік
Автор,меньше драмы,ибо потом будете страдать от ребенка
Сейчас я так понимаю вас муж содержит,поэтому никуда не уходите
Леопардові панчохи• 21 января в 22:19
Ответ дляСвій варік
Ні, за вас ніхто розрулювати це не буде. От хай би арештували - це тут не спрацює
Леопардові панчохи• 21 января в 22:20
Ответ дляСвій варік
Ну як дорослий, ще школяр. Це відносно
Який вік сина?
Свій варік
• 21 января в 22:20
Ответ дляРозумна Губка
Це не життя, це пекло. Підстави щодня. Я щось вигадаю, але потрібно послухати хто як робив, і щось взяти на замітку
Гопница-Советчица• 21 января в 22:21
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я не поняла как слабая с операциями каждый год работала на двух работах ,всех содержала и бегала на свидания