Свій варік• 21 января в 21:32
Розлучення з абʼюзером і дитина
Навіть не знаю з чого почати, спробую щоб не довго і складно. Був шлюб 20 років. Як було у багатьох жила в рожевих окулярах, вважаючи що ледь не з Богом і не могла зрозуміти чому зі здорової дівчини перетворилась в інваліда з купою діагнозів і чередою операцій щороку, жила від реабілітації до реабілітації. Пішла в терапію, очманіла від того що побачила і зрозуміла. Почала захищатись, звісно йому це не сподобалось. Почалось: помста, зрада, відверті підстави і підлості. Як я цього не бачила раніше, не можу собі пробачити.
Прийняла рішення розлучитись, до війни вже почали жити окремо. Вичисляв, прибігав на мої побачення, влаштовував шоу з палками і молотками. Війна, опинились в одному приміщенні, живемо в одному домі. Син вже став підлітком і ця тварина почала наговорювати його проти мене, найстрашніше: успішно. Тепер не він зраджував, а то я почала якісь переписки, згадуючи наших рандомних знайомих. По іншим темам і сферам так само. Син копіює його ставлення, знецінення, може зненацька не говорити зі мною і я навіть не знаю чому, що саме татко йому розказав і наговорив. Можливості розʼїхатись зараз немає і розумію що син не піде зі мною + є привʼязка до школи, старші класи. Який треш у моєму житті. Це той татко що вимкнув телефон коли я народжувала щоб його не смикали по всяких приводам, про іншу відповідальність годі вже говорити, його не було з нами навіть коли він був вдома. Це було просто тіло, яке потрібно було лише обслуговувати: кормити, прибирати за ним і сексу по-більше і все завжди не так, скривлене незадоволене обличчя. а в нього тільки робота: комп+телефон і чіпати його не можна, але така цікава робота без зп, бо це бізнес родичів, для них він допомагав а не працював, а дитина то типу моя проблема.
Якась безвихідь, хочеться вийти у вікно. В мене ніби вкрали дитину та ще й той, хто все життя ним не займався, не цікавився і не турбувався. Та й зараз він йому не потрібен, йому важливо статус що він класний, все життя гра на публіку.
Чула про такі історії, але ніколи не думала що таке станеться зі мною. Знаю, що винна сама, дуже багато помилок, які не мала право не помічати( Знаю, що слабка і фізично, і морально, сама себе загнала в залежність хоча все життя працювала на двох роботах, щоб витягти нас і прикрити муженька, що він типу господар.
Дівчата, знаю що таке буває, розкажіть як виходили з цього. З урахуванням що обмежено дієздатна, здоровʼя ніяке( 42 роки, батьківської підтримки немає.
Леопардові панчохи• 21 января в 22:42
Ответ дляСвій варік
Так, розлучилась повноцінно. Оце ж він і мстить за це сином, типу я погана розвалила сімʼю
Як у нього з особистим життям? З інтимом?
Метровий сантиметр• 21 января в 22:46
Ответ дляСвій варік
Сейчас вы сидите с мужчиной ради сына.
Когда в Украине снизят мобилизационный возраст и ваш сын окажется на фронте в 18 лет, вы тоже воевать пойдёте?
Я, мягко говоря, очень сомневаюсь в количестве ума сейчас оставаться с сыном здесь. Но вам на сына, видимо, плевать, раз вы его не вывезли.
Леопардові панчохи• 21 января в 22:46
Ответ дляСвій варік
Ой, не смішіть. Щоб мене випхати кудись треба хоча б бути здатним знайти той будинок. Не буду про печальне
Нарциси не закохуються, вони тільки використовують і досить ресурсних людей, слабаки їм не цікаві.
Який будинок? Тобто такий варіант ви вже прораховували?))
Свій варік
• 21 января в 22:45
Ответ дляМетровий сантиметр
Вы звонили в полицию когда ваш (на тот момент) бывший приходил и снимал вам двери с петель? Это было на съёмной квартире или в вашей?
Це було в новій квартирі і вирішувалось питання щоб він вписав туди мене з дитиною. Поліцію не викликала, на той момент ми ще були офіційно одружені, він нічого не поламав, просто не дав мені зачинитись в кімнаті. В мене був досвід з міліцією, вони на таке не реагують .
Леопардові панчохи• 21 января в 22:48
Ответ дляСвій варік
Зараз ви розлучені і чужі один одному люди. Йдете по вулиці з валізою , він назад вас тягне і поліція не реагує?? Для кого ці казки?
Свій варік
• 21 января в 22:48
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ми всі так думали в той час. Пройшли 2 місяці. І що далі вас там тримало?
Вгадайте з мого опису. Захворіла, підозра на рак. Болі, мрт, лікарі, кровотечі, волосся випадало клочьями, гормональне лікування, штирило як наркомана. Багатьом жінкам знайомо це в перший рік війни.
Леопардові панчохи• 21 января в 22:48
Ответ дляСвій варік
Так, знайомо. В Німеччині лікують, ще й по страховці, безкоштовно
Свій варік
• 21 января в 22:49
Ответ дляГопница-Советчица
Ну многие на ночь ставят стирку,моют голову .А кому гладили правда непонятно)
Ну ясно) Так, всі хриплять, стандартна ситуація, згодна)
Свій варік
• 21 января в 22:50
Ответ дляЛеопардові панчохи
На це питання автор принципово не відповідає
Вже декілька разів відповіла
Метровий сантиметр• 21 января в 22:50
Ответ дляСвій варік
Что вы сочиняете.
Полиция приезжает и проводит беседы. Не всегда, но можно их попросить.
Какая вам была разница впишет он вас или нет, если при разводе приобретённое в браке делится пополам?
Вы хотели там жить после развода по решению суда? Ну так вам наоборот нужно уезжать из Украины, зачем вам та квартира.
Свій варік
• 21 января в 22:50
Ответ дляЛеопардові панчохи
Заздрити нема чому. Що тут заздрісного?
Що є можливість так мислити
Свій варік
• 21 января в 22:51
Ответ дляГопница-Советчица
Хватит прикрываться сыном ,он уже скоро совершеннолетний.Вы отличная мама ,его вырастили ,а теперь уже можете жить свою жизнь
Забути про його існування?
Гопница-Советчица• 21 января в 22:51
Ответ дляСвій варік
Кто на работе постоянно разговаривает-хрипит.В основном проблема учителей
Гопница-Советчица• 21 января в 22:53
Ответ дляСвій варік
Забути про його існування?
Меньше драмы.Вы никому не можете помочь,пока себе не поможете.Плюс сын уже давно привык к позиции что вы никто,принеси подай,иди нах,не мешай.Вы не авторитет,и сможете создать его иллюзию только деньгами
Свій варік
• 21 января в 23:04
Ответ дляМетровий сантиметр
Сейчас вы сидите с мужчиной ради сына.
Не уважно прочитали тему. В цьому й суть битія
Свій варік
• 21 января в 23:08
Ответ дляЛеопардові панчохи
Який? Він нічого нікого не робив, не організовував, не вирішував, ментально це теж підліток. Він не тупий але в роботі, по життю це побутовий інвалід і підліток. Я замовляю меблі, встановлюю їх, шукаю житло, шукаю авто, лікарів, вчителів, квитки… і тд. Навіть випхати його від родичів і знайти йому гарну роботу теж було моїм проектом. Але тепер він так звісно не вважає 😅
Свій варік
• 21 января в 23:11
Ответ дляЛеопардові панчохи
Угу) Так-так, казки)
Насправді, мені цікаво почути тих хто в темі. А не взяти валізу і піти. Так я зробила у 18 від батьків, будучи студенткою зі стипендією 48 грн. , вилетіла у лютому з мокрою головою в -12 і одними змінними трусами в руках. мені це можна не розказувати, повірте
Гопница-Советчица• 21 января в 23:11
Ответ дляСвій варік
У вас ложное название темы
Вы уже в разводе и ребенок уже большой,даже в ЕС может сам выбирать с кем жить
Свій варік
• 21 января в 23:12
Ответ дляЛеопардові панчохи
Чудово. Як би знала то поїхала б до того.
Свій варік
• 21 января в 23:14
Ответ дляГопница-Советчица
Так разговпривает чи хрипить)? Це дуже різні стани. Коли хрипиш то тебе не розуміють. І не повчителюєш.
Знаєте якщо є мета щось знецінити, то це не проблема.
Леопардові панчохи• 21 января в 23:15
Ответ дляСвій варік
Так інфи ж повно. Не з першого дня, але як люди наші почали жити тут, все написано тисячу разів
Гопница-Советчица• 21 января в 23:16
Ответ дляСвій варік
В смысле?хрип от долгих разговоров.А у вас от чего?
Свій варік
• 21 января в 23:17
Ответ дляГопница-Советчица
У вас ложное название темы
Моя тема не про юридичний статус. Там написано розлучення і суть питання
Свій варік
• 21 января в 23:18
Ответ дляЛеопардові панчохи
Де є інфа на що і коли я захворію?
Свій варік
• 21 января в 23:19
Ответ дляГопница-Советчица
Він недосипання і втоми. Пропадав голос. Втрата свідомості. Недосипання різне буває
Гопница-Советчица• 21 января в 23:22
Ответ дляСвій варік
Ок,вы уже это пережили,дела давно минувших дней.
Что хотите сейчас?
Уйти?уходите хоть завтра,заработок есть и вы документально друг другу никто
Забрать сына?уже сейчас вы сделаете этим только хуже,надо было до его 10 лет делать.
Мучительно больно за прожитые годы?так лучший выбор это не просрать оставшиеся.
Что хотите сейчас?
Свій варік
• 21 января в 23:27
Ответ дляГопница-Советчица
Что хотите сейчас?
Куди саме піти? Мій заробіток не дозволить покрити проживання і все інше тут. Їхати аж в іншу країну від сина бо там є виплати точно не буду. Є ще варіант додому, тоді і син поїде точно, мені це точно не потрібно.
Ну ось така дура.
Гопница-Советчица• 21 января в 23:31
Ответ дляСвій варік
Ну ось така дура.
Все,можете тему закрыть)Невозможно))
Но в таком случае ваши расходы на психолога и тд просто выброшенные деньги,вы из этого колеса выходить решительно не хотите
Свій варік
• 21 января в 23:48
Ответ дляМетровий сантиметр
Что вы сочиняете.
Мені пополам не цікаво було. Ми ж говоримо про життя окремо, а не разом. Ви викликали хоч раз поліцію? Я викликала коли на мене націлили пістолет, поліція приїхала і поражала з мене. Бесіда була зі мною на предмет того що я їх потривожила. Хто викликав той знає добре. Потім був суд довго і нудно, так я довела правоту але толку ніякого і купа витрачених коштів, часу і моїх нервів. Ви ніби вірите у якесь казкове життя, це трохи не так працює у нас . Якщо у жінки немає захисту у вигляді адекватного тата чи брата, то ніхто вам не допоможе, у поліцію вірять тільки діти. Дівчата, ну навіщо ці демагогії ні про що!?
Але зараз я не в Україні. Ця ситуація була в Україні. Навіщо говорити про не дієві способи коли можна було вирішити так як мені потрібно було і я вирішила це, квартира на мені, але повторюсь це в Україні. Зараз я не в Україні і питання житла знову актуальне. Отаке життя. Борешся борешся за одне а потім знову все по колу.