Свій варік• 21 января в 21:32
Розлучення з абʼюзером і дитина
Навіть не знаю з чого почати, спробую щоб не довго і складно. Був шлюб 20 років. Як було у багатьох жила в рожевих окулярах, вважаючи що ледь не з Богом і не могла зрозуміти чому зі здорової дівчини перетворилась в інваліда з купою діагнозів і чередою операцій щороку, жила від реабілітації до реабілітації. Пішла в терапію, очманіла від того що побачила і зрозуміла. Почала захищатись, звісно йому це не сподобалось. Почалось: помста, зрада, відверті підстави і підлості. Як я цього не бачила раніше, не можу собі пробачити.
Прийняла рішення розлучитись, до війни вже почали жити окремо. Вичисляв, прибігав на мої побачення, влаштовував шоу з палками і молотками. Війна, опинились в одному приміщенні, живемо в одному домі. Син вже став підлітком і ця тварина почала наговорювати його проти мене, найстрашніше: успішно. Тепер не він зраджував, а то я почала якісь переписки, згадуючи наших рандомних знайомих. По іншим темам і сферам так само. Син копіює його ставлення, знецінення, може зненацька не говорити зі мною і я навіть не знаю чому, що саме татко йому розказав і наговорив. Можливості розʼїхатись зараз немає і розумію що син не піде зі мною + є привʼязка до школи, старші класи. Який треш у моєму житті. Це той татко що вимкнув телефон коли я народжувала щоб його не смикали по всяких приводам, про іншу відповідальність годі вже говорити, його не було з нами навіть коли він був вдома. Це було просто тіло, яке потрібно було лише обслуговувати: кормити, прибирати за ним і сексу по-більше і все завжди не так, скривлене незадоволене обличчя. а в нього тільки робота: комп+телефон і чіпати його не можна, але така цікава робота без зп, бо це бізнес родичів, для них він допомагав а не працював, а дитина то типу моя проблема.
Якась безвихідь, хочеться вийти у вікно. В мене ніби вкрали дитину та ще й той, хто все життя ним не займався, не цікавився і не турбувався. Та й зараз він йому не потрібен, йому важливо статус що він класний, все життя гра на публіку.
Чула про такі історії, але ніколи не думала що таке станеться зі мною. Знаю, що винна сама, дуже багато помилок, які не мала право не помічати( Знаю, що слабка і фізично, і морально, сама себе загнала в залежність хоча все життя працювала на двох роботах, щоб витягти нас і прикрити муженька, що він типу господар.
Дівчата, знаю що таке буває, розкажіть як виходили з цього. З урахуванням що обмежено дієздатна, здоровʼя ніяке( 42 роки, батьківської підтримки немає.
Свій варік
• 21 января в 22:21
Ответ длябуреЛОМКА
Хорошо,давайте от обратного!Вы для чего создали тему?Вам нужен совет,поддержка или просто чтоб пожалели?
Щоб поділились своїм досвідом. Мені потрібно придумати сценарій бо тут не вийде взяти валізу і піти, це не той випадок. Хочу щоб це було максимально не травматично для мого здоровʼя і морально для сина
Леопардові панчохи• 21 января в 22:22
Ответ дляСвій варік
Так, звісно. На той момент ніхто не знав як краще буде. Я зробила так.
А ви думали що з абʼюзером буде краще жити? Краще, ніж що?
Гопница-Советчица• 21 января в 22:23
Ответ дляСвій варік
Це не життя, це пекло. Підстави щодня. Я щось вигадаю, але потрібно послухати хто як робив, і щось взяти на замітку
Ну конкретно я 4 года назад воспользовалась войной и изменила жизнь,только не один сын у меня,а больше детей
И да,на тот момент была через две недели после ковида
буреЛОМКА• 21 января в 22:24
Ответ дляСвій варік
Простите ,но скажу прямо!вы 20 лет просрали так ничего и не придумав!Сейчас будет тоже!себе жизнь загандонили,и сыну прролдаете!Он этого уже вам именно не простит,потому что вы мать и должны были о нем позаботиться и оградить от своего неверного выбора самца!
Свій варік
• 21 января в 22:24
Ответ дляЛеопардові панчохи
Да ні для чого власне, це ж зрозуміло.
Ну напише хтось - я в такій ситуації все кинула і поїхала . І що ? Автор цього не зробить.
Хтось напише - взяла дитину в пішла. Автор скаже - ні , син не хоче.
Не знаю як вам пояснити. Не вийде просто взяти і піти. Можливо ви не знаєте що таке абʼюзером і нарцис. Це так не працює. Так можна піти від звичайного дурачка, тут так не вийде. Взяла і пішов було вже тричі , нічим хорошим не закінчилось
Леопардові панчохи• 21 января в 22:24
Ответ дляСвій варік
Ні, вийде взяти і піти. Чому не вийде? Ви пробували? Це відмазка і більше нічого
Гопница-Советчица• 21 января в 22:25
Ответ дляСвій варік
Заявление на развод хоть подали?
Леопардові панчохи• 21 января в 22:26
Ответ дляСвій варік
Це самообман. Крапка
Свій варік
• 21 января в 22:26
Ответ дляГопница-Советчица
Автор,меньше драмы,ибо потом будете страдать от ребенка
Сейчас я так понимаю вас муж содержит,поэтому никуда не уходите
Саме мене він не утримує, але житло, школа, платежі по гурткам, дозвілля сина на ньому.
Розумна Губка• 21 января в 22:26
Ответ дляГопница-Советчица
Ну вот откройте автору секрет как. Я так понимаю нужно собрать чемодан, чемоданы детям, выйти из квартиры и уйти в новое место. Там жить и с козлом не общаться. Я права? Не понимаю про что автор пишет * я что-нибудь придумаю*. Какие варианты еще бывают кроме вышеописаного? Нанять киллера и надеяться на наследство?
Леопардові панчохи• 21 января в 22:27
Ответ дляРозумна Губка
Да немає інших варіантів. Але автору не підходить. І йти вона нікуди не планує
Гопница-Советчица• 21 января в 22:28
Ответ дляРозумна Губка
Да правы
Ещё при этом иметь финансы или понимание где их взять,всякие пособия тоже подходят
Но имея старшего сына,я заранее предупреждаю автора что ребенка пусть уже не трогает,с ним надо было уходить в его детстве
Леопардові панчохи• 21 января в 22:30
Ответ дляСвій варік
У вас один вихід, колись може чоловік закохається, захоче нову сімʼю і випхає вас за двері насильно. От тільки тоді ви підете. І то не факт, що далеко. Може в сусідньому будинку поселитеся
Свій варік
• 21 января в 22:34
Ответ дляГопница-Советчица
Я не поняла как слабая с операциями каждый год работала на двух работах ,всех содержала и бегала на свидания
Отож. Я не слабая насправді. Всі 4 психотерапевти говорили що десяток людей цього б не витримали. Інша ще б у батьків знаркоманилась або спилась.
Коли рік не ходила - заробила найбільше до речі.
Всіх я не утримувала, працювала де виходило, тому що повністю весь побут і дитина були на мені. Великих грошей не заробляла, бо все перебіжками і підробітками, як виходило. Голову мила вночі, прала і прасувала так само. Тому не спала, до втрати голосу бувало.
А хіба вийти на каву під будинок потрібно багато сил? Операції ж були не щодня, Слава Богу: раз на рік-півтора. Стосунків ні з ким не було. За 42 роки мала одного цього чоловіка і все. Повірте він подбає щоб так було і надалі. Це хвора людина.
Зараз робота віддалена.
Свій варік
• 21 января в 22:35
Ответ дляЛеопардові панчохи
Я думала це на місяць-два максимум.
Метровий сантиметр• 21 января в 22:36
Ответ дляСвій варік
Так він і зараз не дасть зʼїхати. Тому я знаю як це буде для мого здоровʼя і психіки сина. Це дуже підступна, жорстока і не емпатична людина. Я не відчуваю сил протистояти цьому. Поки що. Перебираю варіанти, але тут не вийде так як говорять взяла і пішла. Це не той випадок. Я ледь зʼїхала від нього до війни і до з обманом що це тимчасово, він приходив і знімав двері з петель. Всього просто не розказати
Вы звонили в полицию когда ваш (на тот момент) бывший приходил и снимал вам двери с петель? Это было на съёмной квартире или в вашей?
Свій варік
• 21 января в 22:36
Ответ длябуреЛОМКА
Я це розумію і не пробачу собі.
Леопардові панчохи• 21 января в 22:39
Ответ дляСвій варік
Я думала це на місяць-два максимум.
Ми всі так думали в той час. Пройшли 2 місяці. І що далі вас там тримало?
Гопница-Советчица• 21 января в 22:37
Ответ дляСвій варік
Зараз робота віддалена.
Ну многие на ночь ставят стирку,моют голову .А кому гладили правда непонятно)
Свій варік
• 21 января в 22:37
Ответ дляЛеопардові панчохи
Звісно. Не пробувала, а робила
Гопница-Советчица• 21 января в 22:38
Ответ дляСвій варік
Звісно. Не пробувала, а робила
Вы уже в разводе?
Свій варік
• 21 января в 22:38
Ответ дляГопница-Советчица
Заявление на развод хоть подали?
Так, розлучилась повноцінно. Оце ж він і мстить за це сином, типу я погана розвалила сімʼю
Свій варік
• 21 января в 22:38
Ответ дляЛеопардові панчохи
Це самообман. Крапка
Ясно. Заздрю тоді вам
Свій варік
• 21 января в 22:39
Ответ дляРозумна Губка
Угу))) Ой, дівчата
Леопардові панчохи• 21 января в 22:40
Ответ дляГопница-Советчица
Вы уже в разводе?
На це питання автор принципово не відповідає
Леопардові панчохи• 21 января в 22:40
Ответ дляСвій варік
Ясно. Заздрю тоді вам
Заздрити нема чому. Що тут заздрісного?
Свій варік
• 21 января в 22:42
Ответ дляЛеопардові панчохи
Ой, не смішіть. Щоб мене випхати кудись треба хоча б бути здатним знайти той будинок. Не буду про печальне
Нарциси не закохуються, вони тільки використовують і досить ресурсних людей, слабаки їм не цікаві.
Гопница-Советчица• 21 января в 22:42
Ответ дляСвій варік
Хватит прикрываться сыном ,он уже скоро совершеннолетний.Вы отличная мама ,его вырастили ,а теперь уже можете жить свою жизнь