Мира всем• Изменено вчера в 09:03

Скільки зараз платять в школі?

Вчителі, підкажіть, будь ласка, який зараз рівень зарплат у вас при повному завантаженні.
Розмовляла недавно із знайомою, і вона мене переконувала, що в школі педагоги із великим стажем і високою категорією заробляють до 30000.
Мені якось в це не віриться.
ПироженкА• вчера в 09:03
Геморрой точно получите
Залізна пані• вчера в 09:04
Для вас це багато чи мало?
автор Мира всем • вчера в 09:04
Ответ дляЗалізна пані
Для вас це багато чи мало?
Для мене цікаво.
ПироженкА• вчера в 09:04
Головные боли, боль горла и спины , а денег точно нет
Хропочка з гривкою• вчера в 09:05
Ответ дляМира всем
Для мене цікаво.
Хотите работать учителем в школе или просто любопытство?
ПироженкА• вчера в 09:05
Ответ дляЗалізна пані
Для вас це багато чи мало?
Она завидует
Залізна пані• вчера в 09:06
Ответ дляМира всем
Для мене цікаво.
Ви написали, що не вірите.
автор Мира всем • вчера в 09:06
Ответ дляХропочка з гривкою
Я там вже працювала після інституту. Це було багато років тому. Тоді там можна було працювати місяці 3, щоб купити собі туфлі.
Гопница-Советчица• вчера в 09:07
24000 за 18 робочих годин на тиждень
Хропочка з гривкою• вчера в 09:07
Ответ дляМира всем
В каком году это было?
Мааарковная• вчера в 09:07
12800 - 1 категория 9 лет стажа, кл руководства нет, зав кабинета нет, учитель математики. 22 часа.
Гопница-Советчица• вчера в 09:07
Ответ дляПироженкА
Уже підняли зп, харе нити. Яка спина, за 3.5 години сидіння у класі?
автор Мира всем • вчера в 09:08
Ответ дляГопница-Советчица
24000 за 18 робочих годин на тиждень
Яка у вас категорія?
Гопница-Советчица• вчера в 09:08
Ответ дляМааарковная
Ви пишіть ту зп, яку будете отримувати після підвищення
ДелайКак_Я• вчера в 09:08
Ответ дляМааарковная
Вот это уже реальные числа. До 15 тисяч, если без каких-то доп.деятельностей, насколько я знаю.
Мааарковная• вчера в 09:09
Ответ дляГопница-Советчица
Не это реальная какая есть)
автор Мира всем • вчера в 09:10
Ответ дляМааарковная
Дякую за відповідь!
Гопница-Советчица• вчера в 09:11
Ответ дляМааарковная
Не это реальная какая есть)
Після підвищення на 30%?
Мааарковная• вчера в 09:11
Ответ дляГопница-Советчица
Після підвищення на 30%?
Нет. За ноябрь )
Гопница-Советчица• вчера в 09:12
Ответ дляМааарковная
Нет. За ноябрь )
Давайте ще за 2000рік напишете.
Мааарковная• вчера в 09:14
Ответ дляМира всем
Дякую за відповідь!
Та зарплата о которой рассказывает ваша знакомая вполне реальна. Если у человека 40-45 лет стажа. Т.е это учитель за 60, а точнее под 70. Скорее всего учитель-методист, с кл руководством, кабинетом, и прочим гемороем
Гопница-Советчица• вчера в 09:15
Ответ дляХропочка з гривкою
Є такі школи, що 5 рік онлайн, вчителі не виходять на жоден урок.Накидали домашки, дали параграфи, які вчити і все, для таких, це дуже багато
Гопница-Советчица• вчера в 09:18
2000грн за роботу в складних умовах.....там, де не складні умови, плюс 4000 в складних. Цікаво чим складні умови в Чернівецькій, Закарпатській, Тернопільській обл
автор Мира всем • вчера в 09:19
Ответ дляМааарковная
Зрозуміло. У мене знайома завуч і скількись там годин викладання предмету. Теж перша категорія, рік тому показувала мені, що їй нарахували за роботу - трохи більше 10000грн. Тому мене і здивували такі розповіді про зарплати для вчителів.
Техпаспорт на медузу• вчера в 09:20
Ответ дляМааарковная
Класне керівництво плюс дві тисячі, але ж там стільки паперової роботи і цілодобово батьки заколупують...
ПироженкА• вчера в 09:20
Ответ дляМааарковная
И хорошо, хватит гнобить детей
Гопница-Советчица• вчера в 09:21
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Ніхто зараз нікого не заколупує. Інфа у загальний чат. Полайкали і все. Ніяких зборів, ніяких театрів, перших- останніх дзвоників
Принцепесочка• вчера в 09:22
Ответ дляМааарковная
Щось повисили, як обіцяли в цьому році?
Мааарковная• вчера в 09:23
Ответ дляПринцепесочка
Щось повисили, як обіцяли в цьому році?
Ну наш бух прикинул, с 12800 будет после повышения где-то 14550)) на руки
Техпаспорт на медузу• вчера в 09:24
Ответ дляГопница-Советчица
У мене двоє дітей.
І я чудово бачу, о котрій годині і з якими питаннями батьки у чат до вчителя звертаються.
І скільки разів на початку року вчитель нагадує про довідки.
А є ж і приватні повідомлення, а ще ж можна зателефонувати.