Мира всем• Изменено 22 января в 09:03
Скільки зараз платять в школі?
Вчителі, підкажіть, будь ласка, який зараз рівень зарплат у вас при повному завантаженні.
Розмовляла недавно із знайомою, і вона мене переконувала, що в школі педагоги із великим стажем і високою категорією заробляють до 30000.
Мені якось в це не віриться.
Гопница-Советчица• 22 января в 16:18
Ответ дляБабка_в_кедах
Кто вас так сильно обидел?
Бісять нитічки
Голубка миру• 22 января в 16:48
Ответ дляМааарковная
Окей... значит у вас максимальная доплата за престижность - 30%, а не как у простых смертных 5%, скорее всего доплата за нуш), скорее всего кабинет...
В мене офіційна зарплата від держави 36 тис.
Ответ дляЗілля до весілля
Вы учитель или работаете в сфере образования?
Какая ’заочка на троечки’?)))
Те, кто ’педучилища на все троечки’ закончил, не то, что в школу не пойдет работать (ну, не его это, поверьте), а вообще в сторону педагогики смотреть не будет. Случайные люди в педагогике не задерживаются. Тут педагоги по призванию эмоционально выгорают, а Вы про троечников.
Учитель в школе - это же не только преподавание. Если Вы из этой сферы, то точно знаете, о чем я. Если же нет, то даже не буду пытаться переубедить.
Какая ’заочка на троечки’?)))
Ось тут ви не праві. З моєї групи в пед.училищі трієчники зробили гарну кар´єру. Одна методист в міському відділі освіти. Друга супервізор НУШ.
Мааарковная• 22 января в 18:00
Ответ дляГолубка миру
Интересно.
Посадовий оклад -7356,40грн. Мне вот просто интересно как со всеми надбаками у вас вышло 36 тыс?
Голубка миру• 22 января в 18:08
Ответ дляМааарковная
Интересно.
Ні, близько 10т
Голубка миру• 22 января в 18:09
Ответ дляМааарковная
Интересно.
В мене півтори ставки,
Якби була ставка, то заробляла б менше.
из_под_тишка• 22 января в 20:57
Ответ дляПироженкА
Головные боли, боль горла и спины
, а денег точно нет
В мене хронічний фарингіт вже 20 років після лише трьох років роботи у школі. Нєнє, я пас.
из_под_тишка• 22 января в 20:59
Ответ дляМааарковная
12800 - 1 категория 9 лет стажа, кл руководства нет, зав кабинета нет, учитель математики. 22 часа.
І гора зошитів після тих 22х годин.
из_под_тишка• 22 января в 20:59
Ответ дляГопница-Советчица
Уже підняли зп, харе нити. Яка спина, за 3.5 години сидіння у класі?
Сидіння біля дошки?
ПироженкА• 22 января в 21:22
Ответ дляиз_под_тишка
Ого
Зілля до весілля• 22 января в 23:04
Ответ дляSvitlo_
Погодьтесь, це скоріше виключення, ніж закономірність.
І знову ж таки, для методиста педучилища недостатньо. Значить, людина перед атестацією здобула вищу освіту.
из_под_тишка• 22 января в 23:18
Ответ дляSvitlo_
Це і є яскравий показник нашої освіти. Хто затребуваний на ринку праці и конкурентноспроможний, той у школі не засиджується довго. Роблю цей висновок ще з початку 2000х, коли сама прийшла молодим спеціалістом до школи, нас тоді прийшло десь восьмеро з різних предметів в один рік. Через три роки залишилось половина, друга половина пішли у інші сфери, я у тому числі. А та, якій постійно завучі писали ’ низький рівень проведення уроків’ дослужилась сама до завуча.