Скорая помощь• 22 января в 10:38
Как же жить пенсионерам ?
Через відключення світла в Україні різко дорожчають продукти, і зростання продовжиться, — ЗМІ
Україна наше все• 22 января в 12:19
Ответ дляКіма кепка
Пенсионеры далеко не все идиоты, и не все брали гречку. Гречку кстати, брало много молодых. И среднего возраста. Так это мы, украинцы на себя напали и и бомбим? они все виноваты ?
лично мне за все годы голосований ни одного пакета гречки, ни копейки денег не предложили.
а упрекать -упрекают. как так?
Україна наше все• 22 января в 12:21
Ответ дляАдеКВАтная
В Сільпо на сир постійно акції, коштує 300 гривень за кг. При чому сир гарний: Гауда, Едам (Польща), зараз на Король сирів Пирятин знижка, 270 гривень, по 500 брі французький зі знижкою був.
Свининячий окіст 184 зараз, куряча четвертина 70 гривень.
Я беру по акціям, оформлюю доставку і досить вигідно виходить.
потому что народ не хапает -света нет, покупают на раз-два поесть.
сами не понимаете почему так?
Несу пургу• 22 января в 12:21
Ответ дляУкраїна наше все
младенцев отдать в интернат и на работу.
В пенсіонера ’ младєнєц ’ ? То який він пенсіонер
Розбещена цяточка• 22 января в 12:22
Ответ дляРоза в вазі
Я купую сир кисломолочний ( приїжджають з сел по 100-120 грн за кг) нехай 2 кг сиру - 300 грн
Готую типу ліниві вареники, але відверто коли варю ліниві вареники, коли смажу - сирники.
Яйця десь 6 десятків на місяць ( в атб по 50 грн десяток беру) це 300 грн на місяць
Оселедець матіас 2 кг ( 400 грн) там виходить десь 10-12 штук
Куряче філе 3 кг - 600 грн. З нього тефтелі, відбивні.
Це те що саме дороговартісне.
На гарнір гречка, макарони, відварена картопля.
Свіжі салати з капусти, селери.
Салати з відвареного буряка.
Це те що саме дороговартісне.
Свіжі салати з капусти, селери.
Салати з відвареного буряка.
Дякую велике.
Розбещена цяточка• 22 января в 12:22
Ответ дляБанан-барабан
Да, а тебе рецепт выписали на 20 таблеток, а в аптеках 25 в упаковке..Иди заново за рецептом. И все так.
Ну бесплатно так и есть либо время тратить либо деньги.
Злюсь до кипіння• 22 января в 12:22
Ответ дляЦветов Мне срочно
Пенсионеры расплачиваются за свой выбор,не все конечно,но с общей массе.Как и все остальные.Тут пора вспомнить шаровую гречку перед выборами и не только.Больше всего жалко молодых и детей.У них права выбора не было.
Про який вибір мова?
Розбещена цяточка• 22 января в 12:23
Ответ длядамаБезСобачки
сейчас такие дети что хрен что помогут
Ну это и от воспитания зависит
Україна наше все• 22 января в 12:24
Ответ дляАдеКВАтная
Я ось тільки писала.
Куряча четвертинна в Сільпо по 70 гривень, свинина по 184. Та купа акцій зараз.
Час є. Вибрали на сайті, замовили доставку на 1-2-4 тижні і не голодні.
а хранить на балконе при плюсовой температуре,умница?
смотри прогноз -идет оттепель,а в холодильнике нет света.
Розбещена цяточка• 22 января в 12:24
Ответ длядамаБезСобачки
вы ими лечитесь?
Лично я. Но есть знакомые которые лечились. Не врут.
Ковбой Хагис• 22 января в 12:24
Ответ дляЦветов Мне срочно
Якраз ті молоді і голосували по приколу(
Розбещена цяточка• 22 января в 12:25
Ответ дляУкраїна наше все
а упрекать -упрекают. как так?
Предложили принесли?
Вы сами должны ходить выбивать.
Україна наше все• 22 января в 12:25
Ответ дляРоза в вазі
Ну так це проблема не тільки песіонерів
а тема как раз о пенсионерах.
Україна наше все• 22 января в 12:26
Ответ дляРозбещена цяточка
Предложили принесли?
Вы сами должны ходить выбивать.
речь о шаровой гречке в период выборов.
я не нуждаюсь в подачках чтобы их выбивать.
Не прохожу мимо• 22 января в 12:27
Ответ длядамаБезСобачки
сейчас такие дети что хрен что помогут
Об этом надо помнить когда их рожаешь, вместо того, что бы создавать себе подушку на старость.
Україна наше все• 22 января в 12:30
Ответ дляКуда ж без меня
Часто одинокі пенсіонери, не зовсім одинокі. І такий договір не хочуть складати, або бояться.
І жалко дивитись, коли родичі є, але їм начхати, лише житло ждуть
У нас була така жінка в сусідньому під´їзді. Просто всі сусіди допомагали.
Діти поїхали на початку війни за кордон, вона лишилась сама. 20 поверх, ноги не ходять. Все носили. Померла в 2024. Діти одразу приїхали на трикімнатну в Києві.
Але жінку було жалко і хто міг і хотів допомагали. Правда і вона нормальною жінкою була. Без закидонів.
это как раз тот вариант когда деточки говорят ’она не хотела ехать’
Крошечка-хаврошечка• 22 января в 12:33
Ответ дляЗрадорозганячка
вибрали красівих, а жити хочуть,як при розумних.
і да, іменно цей красівий скзав- ’Я вам ничего не должен!!’. як виявилось,так і є, не збрехав.
так що все закономірно.
А кого там выбирать? Там все пидара+++сы и им плевать на простой народ. Там кого не вы бери - одно и то же будет .
Україна наше все• 22 января в 12:35
Ответ дляНесу пургу
На суму різниці від продажу квартири
Чи вже однакова вартість хати в селі і квартири на Хрещатику
а не на Хрещатику?если хрущ 60х годов на Отрадном или Нивках?
Курочка• 22 января в 12:36
Ответ дляЦветов Мне срочно
Государство никому ничего не должно,вы ещё не поняли?Они никак не нажрутся у корыта,им не до вас.
Это как обычно и любят тут говорить - кому мы там нужны?
А тут кому нужны??? 30 лет и больше было, чтоб увидеть и раскрыть глаза!
Куда ж без меня• 22 января в 12:38
Ответ длядамаБезСобачки
вы точно несете пургу
Доречі, може кому буде корисно
Я в аптеці купувала ліки, не укр виробника. Фармацевт підказала, що можна розрахуватись щиморою тисячею. А там ліки недешеві.
Я думала, що в переліку лише укр виробник
Курочка• 22 января в 12:38
Ответ дляРоза в вазі
Я зараз харчуюсь по суті як пенсіонери. Тільки м´ясо собі може дозволити.
А так мій раціон сплати з буряка, капусти, цибулі, селери. Ті ж каші та картоплі.
Ніяких помідор за 200 грн чи сиру за 500
+ и если не брать войну, то у многих пенсионеров есть в основном свое жилье
Україна наше все• 22 января в 12:38
Ответ дляЦветов Мне срочно
И вообще,автор,а почему тема про голодающих пенсионеров?Вам не жалко людей из зоны боевых действий?Вот они остались вообще без ничего,и некоторые даже без документов.Там даже на хлеб и кашу денег нет,ещё и жить негде.
Создайте свою тему про людей из зоны боевых действий
вам что-то мешает?
очевидно ненависть и неуважение к пожилым.
будете и вы старой, если посчастливится дожить.
вам что-то мешает?
Курочка• 22 января в 12:40
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Кому-кому, а пенсіонерам не звикати... не жили нормально, не треба було й починати... Теперешні пенсіонери були молодими людьми в 90ті, вони якось і це все переживуть. Складніше як раз тим, хто ніколи не бачив складного життя.
В 90 уже надо было валить отсюда, поверили в светлое будущее, то какие вопросы
Луноликая Вика• 22 января в 12:40
Ответ дляЦветов Мне срочно
Та ладно) молодые на Майдане скакали в первых рядах
Куда ж без меня• 22 января в 12:41
Ответ дляЗрадорозганячка
а помирати від хвороб будуть все більше народу.
якщо вже зараз на планові лікування хроніки люди відмовляються іти, бо не потягнуть ( і це працюючі.),а що тоді говорити за пенсіонерів?
Теж може кому знадобиться -
Тато зараз лікується в інституті раку.
З вересня купили тільки два рази один препарат хімії по 2200 грн. І з супутніх для шлунку за 200 з копійками і ще пару препаратів до 300 грн.
Все поки безкоштовно, включаючи КТ, гастроскопію, операцію і хімії.
Нарешті і до України дійшло щось. Маму 10 років назад лікували за шалені кошти там же.
Тато зараз лікується в інституті раку.
Україна наше все• 22 января в 12:41
Ответ дляРозбещена цяточка
Ой ви знаєте є і направлення безкоштовні і доступні ліки але не кожен пенсіонер хоче йти і це все брати навіть безкоштовно. Простіше сидіти і плакати
я беру доступни ликы, но не те что мне надо.
одна упаковка Джардинс стоит тысячу на месяц и это только один из почти десятка необходимых.
так что доживетесь и вы до этого блага, правда чуть позже.
Розбещена цяточка• 22 января в 12:42
Ответ дляУкраїна наше все
речь о шаровой гречке в период выборов.
Ну люди в основном вытрясывают и да потом говорят нам дали
Україна наше все• 22 января в 12:42
Ответ дляБарабан для дорослих
Ага. Нет света и тепла? А все потому, что не позаботились запастись станциями и павербанками. Не захотели
ну,смешная! павербанк и квартиру согреет?
Україна наше все• 22 января в 12:43
Ответ дляРозбещена цяточка
даже комментировать эту ересь не хочу.
Сапай вазони• 22 января в 12:44
Ответ дляРоза в вазі
Я маю багато знайомих пенсіонерів, і мама моя пенсіонерка.
І знаю що по фінансовому плануванню пенсіонери можуть дати фору багатьом молодим
Какого фору? С 3 или 5 тысяч
Розбещена цяточка• 22 января в 12:44
Ответ дляУкраїна наше все
за платную медицину и дорогостоящие лекарства вы призабыли?
их требуется больше чем всей вашей семье вместе взятой
Щоб менше хворіти в старості треба змолоду берегти здоров´я а не грузити себе 40 кг сумками і врахувати на 10 га городу
Їсти овочі а не ковбасу жирну