мегамоСГ• 22 января в 15:45

Відносини. Важко нести, шкода бросити

20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
Попразендовна• 22 января в 16:36
Ответ длямегамоСГ
Ну наприклад я невпевнена в собі. Він такий, ти така крута вмієш п´яте десяте. Спробуй себе на цю вакансію.
Я? Та я ж чмо ніяке.
Ти шо! Все в тебе вийде.
Я пробую - в мене виходить
Він - ти в мене така гарна, в тебе фігура просто вогонь?
Я дивлюсь в дзеркало - дійсно цукерка
Ну тут все ясно.
Он пополамщик и жадный, ’ты сильная, сама сама’.
Ничего удивительно что вы его разлюбили и расхотели.
...аяприкольная• 22 января в 16:36
Ответ дляОднозначно
Ідете на сайти знайомств і відволікаєтесь )
Краще поки що цього не робити
автор мегамоСГ • 22 января в 16:36
Ответ дляОднозначно
Я так не можу. Спочатку розлучення потім СЗ
Попразендовна• 22 января в 16:37
Ответ длямегамоСГ
Я? Та я ж чмо ніяке.
Ти шо! Все в тебе вийде.
Я пробую - в мене виходить
Я дивлюсь в дзеркало - дійсно цукерка
Он никакой. Есть такой вид мужиков, абсолютно бесполезные, будут кормить комплиментами, стихами, с неба звезду.
Все что угодно, кроме реальной помощи, денег, защиты.
автор мегамоСГ • 22 января в 16:37
Ответ дляПопразендовна
Ну тут все ясно.
Ні доречі, зовсім не жадний . Гроші хоч всі віддасть.
Просто що його грошей все одно б не вистачило на мої хотілки
Трільчиха• 22 января в 16:38
Ответ длямегамоСГ
Так ви вже не разом, це формальність, може трохи затягнутись процес, а ви навіть не почали оформлювати ще розлучення
Нульовий сантиметр• 22 января в 16:38
Ответ длямегамоСГ
Ахах, прямо є про що подумати
Та от і я думаю.
Все життя мріяла. що він як виросте, як почне.
Виріс, почав. Тепер не сильно то і питає, чи отак мені буде краще, чи отак. Все, час питань пройшов, тепер час стверджень - тобі, кохана, отак буде добре.
20 років шлюбу, а тепер я не впевнена, що ми впораємось з моїми мріями, що збулися.

Бійтеся своїх бажань, ага.
автор мегамоСГ • 22 января в 16:38
Ответ дляПопразендовна
Ех. Хоч і боляче це визнавати. Але напевно так і є
Попразендовна• 22 января в 16:39
Ответ для...аяприкольная
Це слова, а в діях, як це проявляється?
+100
звездабол, жлоб, а может и нарц
Несу добро людям• 22 января в 16:39
Так и жить. Встречаться для секса , пока никого лучше на горизонте нет. Вы не будете так сильно друг друга раздражать. А там может и мужчина как- то повзрослеет
Попразендовна• 22 января в 16:40
Ответ длямегамоСГ
Так це про почуття.
А діїї?
Ну мабуть тому і пішла
В чем чувства? В том что он вас не обеспечивает, а манипуляциями гонит на новую работу?
о, да, он влюблен, однозначно
автор мегамоСГ • 22 января в 16:40
Ответ дляПопразендовна
+100
звездабол, жлоб, а может и нарц
Ну нарцис походу в цих відносинах я.
Бо це ж саме мені зараз не вистачає підсвічуаання
...аяприкольная• 22 января в 16:40
Ответ длямегамоСГ
5 місяців
Дивіться, 5 місяців ви пішли, життя ваше зупинилося, стало гірше, небо на голову впало.....?
А в тому, що емоційно важко, ви самі винні, ви не дивитеся вперед, ви думаєте про минуле. Забороніть собі це, або виділіть собі якусь перну годину для спогадів, наприклад з 18 до 19, в інший час гоніть всі думки про чоловіка і життя з ним.
Трільчиха• 22 января в 16:42
Ответ длямегамоСГ
Як він проявляв себе, коли ви хворіли? Чи допомагав хоч трохи по дому? Чи він побутовий інвалід? Як відносився до ваших родичів, особливо коли треба була якась допомога
Попразендовна• 22 января в 16:41
Ответ длямегамоСГ
Він не настільки багато заробляє.
Але якщо я оплачу він не буде проти

Так почему вы зациклились на этом жадном нелюбящем пустоттрёпе инфантильном?
Однозначно• 22 января в 16:41
Ответ длямегамоСГ
Тобто Ви все ще сподіваєтесь на повернення?
Якщо Ви хочете припинити відносини - подавайте на розлучення.
автор мегамоСГ • 22 января в 16:42
Ответ для...аяприкольная
Так , ви праві. Дякую за пораду 🌹
Попразендовна• 22 января в 16:43
Ответ дляТрільчиха
Після 40 якщо є про що поговорити з партнером і секс класний, то вже можна жити. З іншим можна змиритись
многим секс и общение и не надо, особенно после 40
...аяприкольная• 22 января в 16:42
Ответ дляНульовий сантиметр
Та от і я думаю.

Бійтеся своїх бажань, ага.
Ви звикли бути сильною, дозвольте тепер собі побути слабкою. повірте мені, вам то сподобається
Попразендовна• 22 января в 16:43
Ответ длямегамоСГ
Просто он не мотивирован вас обеспечить или порадовать.
Трільчиха• 22 января в 16:44
Ответ дляПопразендовна
А що треба? Гроші? Як вимірюється любов і почуття до партнера після 40?
автор мегамоСГ • 22 января в 16:44
Ответ дляТрільчиха
Тут все на 100 відсотків. Піклувався, чаї готував, супчик. Носив. По дому - таке. Міг і прибрати і приготувати але неякісно.
До моїх родичів відносився дуже добре, багато допомогав. З моїм батьком вони прям дружбани були.
Мої батьки відверто зараз дуже засмучені
Байрактара• 22 января в 16:45
Ответ длямегамоСГ
Якщо лампочка перегорить , ви ж її напевно купите і вкрутите навіть під час війни
Вы пишите не за лампочку. Так как у меня сейчас нет света сутками и ночью дают на 40 минут, то даже не уверена, что какая-то лампочка мне что-то улучшит. Вы не ответили по сути. Муж не хотел делать ремонт? Он не имел денег? Он просто отказался и деньги обговоренные потратил на другое? Лампочку я могу и сама купить и вкрутить, не вижу проблемы.
...аяприкольная• 22 января в 16:45
Ответ длямегамоСГ
Ну нарцис походу в цих відносинах я.
Ви жінка яка хоче справжніх почуттів і дорослого, відповідального чоловіка поряд. Якби ви були нарцисом, ви б 20 років так з ним не жили і він би в вас був не один
автор мегамоСГ • 22 января в 16:45
Ответ дляПопразендовна

Дивіться . Є розумі і логіка. Я все розумію.
Але є почуття і емоції. І от з цими почуттями я не можу контролювати
Трільчиха• 22 января в 16:46
Ответ длямегамоСГ
Розлучайтесь, а краще пристройте його, знайдіть хорошу дружину, як колись роботу шукали. Є тип жінок, які більш тактильні і їм підходить такий як ваш
автор мегамоСГ • 22 января в 16:46
Ответ дляПопразендовна
Так . Це більш влучно
Попразендовна• 22 января в 16:46
Ответ длямегамоСГ
Ну нарцис походу в цих відносинах я.
Нарцисс из вас тот кто любит комплименты, лайки, селфи и тот у кого нет эмпатии (жалости) к второму, к болеющим:детям, взрослым, животным, половине.
Байрактара• 22 января в 16:47
Ответ длямегамоСГ
Так . Це більш влучно
Автор, а вы больше него получаете?
Попразендовна• 22 января в 16:51
Ответ для...аяприкольная
С таким не получится, он не будет защищать и помогать, он сольется к более здоровой и ресурсной.