В гости звали?• вчера в 19:24
як віддячити людям які допомогли зробити бронь
у чоловіка на роботі два хлопці дуже допомогли щоб компанія його нарешті забронювала, одному купимо хороший алкоголь
а іншому за рахунок якого забронювали не знаємо що, знаю тільки що в нього відстрочка бо дитина з інвалідністю
щоб ви купили від щирого серця? чи як взагалі дякують за таке?
Железобетон• вчера в 19:26
Звісно.Що хочете презентуйте.Це ж
Зараз життєво необхідне питання
В гости звали?
• вчера в 19:26
Ответ дляНезламна
дайте 5 тыс
всі з хорошими зп і будемо висилати нп, тому гроші якось ніби не дуже
Единорог_помог• вчера в 19:27
Ответ дляНезламна
дайте 5 тыс
Долларов, сейчас такие расценки, и это минимум
Ща как дам• вчера в 19:28
Ответ дляВ гости звали?
А алкоголь оценит человек?
Щебетуха• вчера в 19:29
Мой муж тоже помог. Оформился на работу, чтоб кому-то дали бронь. Никто никак нас не благодарил, но мы и не ждали благодарности
В гости звали?
• вчера в 19:29
Ответ дляЖелезобетон
Звісно.Що хочете презентуйте.Це ж
Зараз життєво необхідне питання
де ви прочитали що це життєвонеобхідне питання? це форум
в топі бачу капець про життя і смерть
Незламна• вчера в 19:30
Ответ дляЩебетуха
а что бы вас порадовало в качестве ’спасибо’
ДинамоКит• вчера в 19:31
Радію за вас автор
Дуже добре, що вам нормальні люди допомогли
Повірте це вартує дуже дорого, вартість тому життя людини
Медсестричка• вчера в 19:30
Ответ дляЩебетуха
Оформленый За минималку?
рукиЖимолости• вчера в 19:31
Ответ дляВ гости звали?
в топі бачу капець про життя і смерть
А тут що не спитаєш то все недоречне) Хороші цукерки, баночку ікри та пляшку чіваса.
В гости звали?
• вчера в 19:31
Ответ дляЩа как дам
А алкоголь оценит человек?
а от тут не впевнена
В гости звали?
• вчера в 19:34
Ответ дляБритоножка
Бронювання на півроку? Спитайте яке хобі
рік
Железобетон• вчера в 19:32
Ответ дляВ гости звали?
в топі бачу капець про життя і смерть
Бронь не життєво необхідне питання?То нащо ви шукали,що б вас забронювали?Були б без неї
Железобетон• вчера в 19:32
Ответ дляДинамоКит
Радію за вас автор
Автор не рахує,що це так
В гости звали?
• вчера в 19:33
Ответ дляЖелезобетон
я вас не так зрозуміла, сорі
Щебетуха• вчера в 19:34
Ответ дляНезламна
Вот честно, мне бы хватило если бы они позвонили и поблагодарили. Но и без этого, я уверена, что они благодарны. А если именно купить - бутылка шампанского и коробка конфет достаточно. Мужу было не сложно оформиться, на него это никак не повлияло.
В гости звали?
• вчера в 19:34
Ответ дляЩебетуха
тут анонімно, давайте чесно щоб вам було приємно отримати в якості «дякую»
Щебетуха• вчера в 19:35
Ответ дляМедсестричка
Оформленый За минималку?
Без понятия, ему даже деньги не приходят. Типа через кассу получает
Нужно посмотреть в ПФ
В гости звали?
• вчера в 19:36
Ответ дляДинамоКит
Радію за вас автор
дякую, просто прмйшло декілтка хлопців з відстрочкою і встигли підсуєтитися, а то тільки керівництво бронюють(
ДинамоКит• вчера в 19:38
Ответ дляВ гости звали?
Та я знаю, добре що допомогли
У мене чоловіку зняли, бо скоротили штат і з верхівки такий указ. То я трохи сумую з цього приводу, що далі, не відомо
Але завжди радію, коли допомагають один одному інші
Щебетуха• вчера в 19:38
Ответ дляВ гости звали?
У нас такой же случай - все с хорошими з/п.
Мой муж несколько лет назад помог соседке установить бойлер перед НГ, денег брать не захотел, она ему подарила игрушки деревянные, самодельные - она сама их делает. Нам было очень приятно
Пургену мне• вчера в 19:48
алкоголь мне бы не было приятно. лучше конечно денбги но это не всегда уместно
В гости звали?
• вчера в 20:00
Ответ дляКофр для ноги
Що означає ’за рахунок якого забронювали’?
щоб когось забронювати в компанії має прийти людина з відсрочкою на цю людину яку потрібно забронювати, тобто 50/50
В гости звали?
• вчера в 20:00
Ответ дляПургену мне
а що було б якби не гроші?