В гости звали?• 22 января в 19:24
як віддячити людям які допомогли зробити бронь
у чоловіка на роботі два хлопці дуже допомогли щоб компанія його нарешті забронювала, одному купимо хороший алкоголь
а іншому за рахунок якого забронювали не знаємо що, знаю тільки що в нього відстрочка бо дитина з інвалідністю
щоб ви купили від щирого серця? чи як взагалі дякують за таке?
Хропочка з гривкою• 22 января в 21:08
Ответ дляВ гости звали?
всі з хорошими зп і будемо висилати нп, тому гроші якось ніби не дуже
деньги всегда к месту+ бутылка хорошего виски!
поверьте, назад не вернут!