Цветов Мне срочно• 23 января в 11:13
Ноутбук, девочки, посоветуйте пожалуйста
Подскажите какой ноут можно купить в Комфи до 25 тысяч, чтоб тянул удаленку ((( на работе переводят, а у меня компа нету (((ещё зум нужен , аутлук , хорошая камера
Голубка миру• 23 января в 11:51
Ответ дляЩас ухожу
Згодна. В мене є зараз куди витратити 20 тис ..
Ну может автору предложили тысяч 50-60, тогда супер)
Я тоже на удаленке, но и нуот и зарядная станция и кресло, все выдали
Ясамаякрасивая)• 23 января в 11:53
Ответ дляГолубка миру
Оце сервіс! Круто!!!
Голубка миру• 23 января в 11:54
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Оце сервіс! Круто!!!
Да, але зп звичайна, не завишена
Хоча умови так, супер
Заюшка_хозяюшка• 23 января в 11:58
До речі ,коли я підбирала собі ноут, мені порадили сайт, де можна порівняти характеристики по різним моделям
Ясамаякрасивая)• 23 января в 12:02
Автор по теме.
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3
на процесоре АМД (Райзен 3-5) Оперативна пам´ять від 16 мб
SSD від 500 ГБ. На такі параметри 19-22 тис грн
Це те чого вам вистачить на ваші потреби з запасом.
Стосовно операційної системи. За ноут із встановленою ОС ВИндовс + 3-5 тис.
Встановити самостійно нескладно. Скачати з оф сайта. (далі дивс останне речення)
Але вам явно треба ще купа інших програм (ворд, ексель, як минимум)... Де ви їх будете брати?
Ну я роузмію є ’альтернативні’ шляхи, ви ними користуєтеся? чи вам все офіційно ліцензійне треба?
Ноутбук Lenovo IdeaPad Slim 3
Ясамаякрасивая)• 23 января в 12:05
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Ці порівняння можна зробити і на сайта магазина. Питання в тому, щоб розуміти що ті характеристики означають. І які занчення є необхідніми, а кі достатніми під певні завдання. А також їх сукупність теж має значення, сам по собі один параметр ні про що. т,е від того що буде Райзен 9, а оперативка 8 гб, то який сенс з того райзену....
Ну ниче се• 23 января в 12:15
Я собі до нового ролку купувала . Мені теж виключно під віддалений доступ. Без ПЗ, але мені брат встановив сам. Якщо в магазині купувати ПЗ то це ще + від 7тис грн
Заюшка_хозяюшка• 23 января в 12:15
Ответ дляЯсамаякрасивая)
З цим може допомогти корпоративний айтішнік
Щас ухожу• 23 января в 12:28
Ответ дляГолубка миру
Круто)
Скажений гудзик• 23 января в 12:40
Ответ дляКрижана бурулька
Тогда я бы установила убунту. Но смотрите сами.
Айтишник обрадуется настраивая удаленный доступ. Помню мне на linux mint какие-то отдельные танцы для этого пришлось исполнять
Ясамаякрасивая)• 23 января в 12:48
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
В автора є корпоративний айтишник???
Заюшка_хозяюшка• 23 января в 13:13
Ответ дляЯсамаякрасивая)
В автора є корпоративний айтишник???
Так, вона писала,що є айтішнік який налаштує віддалений доступ
пьЯНА• 23 января в 13:33
Ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA (X1704VA-AU755)
У меня такой.
Винду мне ставит знакомый, взял 1500грн, говорит, это среднерыночная цена (винда+настройка+установка базовых программ).
Это на Ваш бюджет. И, скорее всего, под Ваши запросы.
Если выбрать экран поменьше, начинка будет поинтереснее.
Мне знакомый рекомендовал выбирать из asus или hp, он лет 25 компами занимается и вообще электроникой.
У меня такой.
Цветов Мне срочно
• 23 января в 15:05
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Он находится в другом городе и может помочь только в настройке доступа