ТочноБудет• Изменено 23 января в 15:08

Альба таблетки, чи можна приймати при вузлі в щитоподобній залозі?

Призначити таблтки Альба, чи можна приймати якщо є великі вузли. Чи не стимулює цей припарат їх ріст?
Дюймовочка• 23 января в 15:17
Так хто призначив? Ендокринологу ж краще знати
автор ТочноБудет • 23 января в 15:19
Ответ дляДюймовочка
ендокринолог
Дюймовочка• 23 января в 15:20
Ответ дляТочноБудет
ендокринолог
То приймайте. Чи якщо якийсь анонім з форуму напише не можна то не будете))
В ддіпіті ще запитайте
Бойова• 23 января в 15:30
ніхто не досліджував ту альбу! тому нічого про неї сказать не можна.
автор ТочноБудет • 23 января в 15:33
Ответ дляДюймовочка
В ддіпіті ще запитайте
ну в мене ще є своя голова щоб подумати якщо що
просто можливо хтось приймав і знає чи ок чи не ок
бо не радять приймати при великих вузлах
автор ТочноБудет • 23 января в 15:33
Ответ дляБойова
читала що не радять при великих вузлах бо може стимулювати ріст, я краще перейду на селен
Дюймовочка• 23 января в 15:36
Ответ дляТочноБудет
Хто не радить?
Чорнобаївка• 23 января в 15:38
Вменяемый эндокринолог всякие лопухи не назначит. Доказана польза только селена, ну и йод само собой, а тем более при узлах.
автор ТочноБудет • 23 января в 15:38
Ответ дляДюймовочка
Хто не радить?
почала покроково розбирати склад і на що направлена саме таблетка, і направленна на стимуляцію робтити щз, і так далі
автор ТочноБудет • 23 января в 15:39
Ответ дляЧорнобаївка
купила вже селен 200 як сказав інший лікарь..
йод при великих вузлах також може шкоди наробити
Дюймовочка• 23 января в 15:39
Ответ дляТочноБудет
Я приймаю і йод і селен
автор ТочноБудет • 23 января в 15:41
Ответ дляДюймовочка
Я приймаю і йод і селен
я приймала йосен і вузор виріс на 10мм і почали зявлятись нові
я почала розбиратись а чому він виріс..
і як зясувалось йод і альба могли стимулювати його ріст
так, а селен це накраще що може бути в цій ситуації
шкода шо я тільки зараз це зрозуміла
Чорнобаївка• 23 января в 15:42
Ответ дляТочноБудет
если это не Грейвса, то не может.
Если по узи тирадс нормальный и гормогны в норме, то узлы вообще никакого диагноза не означают на самом деле, может мешать только размер, чисто физически. А йод и селен показан каждому в постсовке, такова особенность географии.
Чорнобаївка• 23 января в 15:44
Ответ дляТочноБудет
я почала розбиратись а чому він виріс..
шкода шо я тільки зараз це зрозуміла
Скорее всего они бы итак выросли) такова их тенденция. Навредить йод не мог, а вот альба та - лотерея. Именно поэтому никто вменяемый не назначает неисследованные вещи - никто не знает куда вывезет.
автор ТочноБудет • 23 января в 15:44
Ответ дляЧорнобаївка
если это не Грейвса, то не может.
гормони ок, аналізи ок, тірадс 3 ставлять
але вузли виросли за півтора роки...
Чорнобаївка• 23 января в 15:46
Ответ дляТочноБудет
але вузли виросли за півтора роки...
тирадс 3 и размер 1 см+ - это показание к ТАБ.
автор ТочноБудет • 23 января в 15:46
Ответ дляЧорнобаївка
і от я півтора роки гралась альбою і йосеном...так як говорив лікарь...
добре що я пропускала прийоми хоча б і могла пів місяці нічого не приймати..
І от вузли повиростали і мені далі кажуть пити альбу...
а інший лікарь каже купити селен 200 і цинк 25
я запитала а приймати альбу, каже приймайте
автор ТочноБудет • 23 января в 15:48
Ответ дляЧорнобаївка
вже направили...
але було ж спочатку 10мм і коли я приймала 3 місяці зофобіт селен то нічого не росло, як тльки перейшла на йосен і альбу і почало рости...
Хата на мати• 23 января в 15:48
Я пила года 4 с перерывами. Размер узла не изменился, состояние улучшалось, пока пила
автор ТочноБудет • 23 января в 15:50
Ответ дляХата на мати
дякую, бачу по різному організм реагує
Чорнобаївка• 23 января в 15:51
Ответ дляТочноБудет
вже направили...
я думаю что добавки в принципе ничего не решали - они не могут останавливать/ускорять рост узлов, они просто поддерживают железу в ее деятельности.
Короче не думайте об этом, просто сдайте ТАБ и на будущее будете знать что доказово саме для щз - це тільки йод та селен. Я особисто приймаю йосен 150 місяцями (в мене гіпотиреоз неясного генезу, НЕ аіт). Інші добавки навіть не розглядаю.
автор ТочноБудет • 23 января в 15:53
Ответ дляЧорнобаївка
дякую за інформацію, купила вже селен 200 і все, це те що буду приймати і не думати
а ту альбу викинула і забула