Грушки-яблочки• 24 января в 08:13
В чому різниця між айфоном про і звичайним?
Хочу купити новий 14, в Комфі лише відновлені про, є звичайні дешевші.
..
Купи слона• 24 января в 08:31
В камері, в ємності батареї, в розмірі
Зараз нових прошек старих серій ніде нема. Окрім 17про.. сама нещодавно хотіла обміняти 14про на 16про..
Грушки-яблочки
• 24 января в 08:41
Ответ дляКупи слона
В камері, в ємності батареї, в розмірі
Дякую
Грушки-яблочки
• 24 января в 08:41
Ответ дляКупи слона
В камері, в ємності батареї, в розмірі
А різниця суттєва? Це на подарунок підлітку...
Купи слона• 24 января в 08:46
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну у прошки камера 48мп, у класичного 14 камера 12мп. Я своєму підлітку рік тому брала 13 айфон. Йому норм. За цей рік всього пару разів казав що класно б було камеру як у мого 14про.
По ємності - всі ж по різною телефони використовують. Мені іноді ємності 14про невистачило )
Погугліть порівняння 14 і 14про. Там доступно покажуть різницю
Грушки-яблочки
• 24 января в 08:48
Ответ дляКупи слона
Дякую!