Янгол в камуфляжі• вчера в 18:07
Чому я всюди шукаю подвох?? Може і справді щиро хочуть допомогти
Може я пошкодую про це оголошення, але я таки запитаю:
Хтось хоче на період блекаутів переїхати до мене в село? Є кілька будинків з грубками і газовими котлами, мені грошей за це не потрібно, просто оплатите комунальні і все
Хмельницька область
Скопійовано з тредс
Хмельницька область
Скопійовано з тредс
ГЛЮкоза• вчера в 18:16
я тоже предлагала помощь и мне писали ’это развод?’ и не откликались, ставили злые реакции.
Больше не занимаюсь благотворительностью
Попа как у Кардашьян• вчера в 18:28
А связаться автором этого объявления и все расспросить не хотите? В Донецке в 14-15м в квартиры пускали за коммунальные
тогдалия• вчера в 18:37
У меня у друга 2 дома под Киевом, он бесплатно людей пустил.
Кто-то пользуется шансом, а другие сидят и ноют, как серые уточки
ДинамоКит• вчера в 19:00
В хмельницькій області повно занедбаних пустих хат.
Звісно, одразу з клумаками і трьома дітьми дошкільного віку їхати занадто ризиковано, а поїхати подивитися і якщо підійде скористатися пропозицією - цілком норм.
Вот Она Я• вчера в 22:34
Автор, ви як мужик з ось цього анекдота:
Повінь. Всі люди тікають, а один старий сидить і молиться.
Під’їжджає вантажівка:
— Діду, сідайте! Бог врятує!
— Ні, я вірю в Бога, він мене врятує.
Вода піднялася вище. Підпливає човен:
— Діду, стрибайте до нас! Бог врятує!
— Ні, я вірю в Бога, він мене врятує.
Вода затопила будинок, дідусь на даху. Летить вертоліт, скидають драбину:
— Діду, хапайтеся!
— Ні, Господь мене врятує!
Дідусь потонув. Потрапляє на небо і питає Бога:
— Господи, я ж так вірив у тебе, чому ти мене не врятував?
— Дураче! Я ж посилав тобі вантажівку, човен і вертоліт!
Вам Всесвіт намагається допомогти через інших, а ви чекаєте, що Бог особисто прийде вас врятувати і марнуєте можливості.
Під’їжджає вантажівка:
— Діду, сідайте! Бог врятує!
— Ні, я вірю в Бога, він мене врятує.
Вода піднялася вище. Підпливає човен:
— Діду, стрибайте до нас! Бог врятує!
— Ні, я вірю в Бога, він мене врятує.
— Діду, хапайтеся!
— Ні, Господь мене врятує!