Мелочунь• сегодня в 18:31
Є фарш. Як заморозити?
Мабуть, зробити фрикадельки?
Що ви ще робите? ( окрім котлет)
Я такая наивная• сегодня в 18:36
Морожу либо фаршем, если не знаю, что буду из него готовить, либо сразу изделием.
Освічую темряву• 2 часа назад
Краще фрикаделькою й суп потім розігрівати можна ніж знову розморожувати
Нога на ногу• 2 часа назад
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Є-фарш. Це від держави щось?
Від держави в нас тільки є - ботня)))
Скромняшка• 2 часа назад
Ответ дляДюагональ
Лучше готовым блюдом. Поверьте , бостал и вуаля. Люблю лазанью готовую
Листы варите или сухие кладете?
Вельми шановна• 8 минут назад
Залишився вчора фарш, теж вчора хотіла заморозити. Але купила тісто, і чудо, включили світло (не зрозуміло по якому графіку) і приготувала Роліні з м´ясом і сиром. Дуже просто і смачно! Всім гарного вечора!♥️