Паратруперсупер• вчера в 22:24
Епіцентр meest, посилка, був щелчок, але комірка не відкрилася
В поштоматі комірка ,був щелчок, але не відкрилася. В застосунку показує отримано. Оператори працюють зранку. В когось таке було?
Паратруперсупер
• вчера в 22:33
Ответ дляМеряю от 0
Возможно просто примерзла, если на улице? Ещё до войны было такое.
На вулиці. Можливо. Я теж про це подумала.
Паратруперсупер
• вчера в 22:33
Ответ дляМеряю от 0
І як потім?
ЗновЗдоров• вчера в 22:35
В мене таке було. Телефонувала на гарячу лінію, з третього разу змогла відчинити. На жаль не пам’ятаю, що саме допомогло відкрити. Здається, треба було припідняти дверцята при відкритті
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:35
Ответ дляЗновЗдоров
Ломик нужно взять
Паратруперсупер
• вчера в 22:36
Ответ дляЗновЗдоров
В них зараз гаряча лінія не працює, типу вранці дзвонити треба. А я пішла забирати поки є світло і працює інтернет
Паратруперсупер
• вчера в 22:36
Ответ дляАлина-1240
Приклинило))) дверьки поддеть надо)))
Якби побачила яка саме то так би і зробила
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:37
Ответ дляАлина-1240
С чего это) она по факту открыта
И осталась открыта
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:39
Ответ дляПаратруперсупер
А до чого оці смайлики що сміються, що смішного?
Чего по комиркам не пошарили
Алина-1240• вчера в 22:41
Ответ дляСіґеле-міґеле
И осталась открыта
Неа)через время должна замкнуться
Сіґеле-міґеле• вчера в 22:41
Ответ дляАлина-1240
Неа)через время должна замкнуться
Ого, затянуться
Ms. Dolly• вчера в 22:44
сьогодні в поштоматі НП так само,комірка клацала,але не відчинялася. Оператор порадив притиснути дверцята комірки і відпустити. Це спрацювало.
Паратруперсупер
• вчера в 22:58
Ответ дляMs. Dolly
Ну до понеділка оператори не працюють. Тож як є. Тикали по комірках, яка саме не зрозуміло.
Поліпривіт всім• вчера в 23:06
Да, недавно было, но я сразу звонила, попросила, они перенаправили посылку в отделение. Не переживайте, они проверят
Паратруперсупер
• вчера в 23:07
Ответ дляСоображалочка
Може комірка верху, а ви не побачили?? В мене таке було
Можливо.
Паратруперсупер
• вчера в 23:07
Ответ дляПоліпривіт всім
Я дзвонила а вони не працюють до понеділка я нічого не зроблю
Неваляшкина• вчера в 23:36
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ломик нужно взять
И заодно соседние ящички повскрывать, в качестве моральной компенсации
Мафиозная• сегодня в 00:37
Ответ дляПаратруперсупер
бо дурочки