Навіщо ці постійні теми ботів про майдан в Києві, навіщо обстріли, терор населення, навіщо росіянам брати участь в переговорах і вимагати Донбас. Прийдіть і захватіть увесь Донбас як він вам треба.
Але в путіна катастрофічно немає часу і він хоче дотиснути вже як може Україну хоча би на якісь лишні три села. Не кажучи вже про Одесу чи Запоріжжя. До літа у нього часу. Після цього все покотиться для росії у прірву і всі прийняті рішення тільки наблизять розвал росії, в тому числі і рішення напасти на європу. Як би там американці не хотіли спасти цих ідіотів.
Дашенька из Киева• сегодня в 08:20
Ответ дляlilul990
Дякуючи персональним санкціям буданова і трампа, це станеться швидше ніж предполагалось
Розміри не співставимі. Поодивиться на карту
Allin8kuzmenko• сегодня в 08:27
Ответ дляlilul990
Подивіться на стан російської економіки
Сначала посмотри на графики отключений света и градусник в квартире и сообщи - какой город остался пригодным для жизни в этой стране.
Дашенька из Киева• сегодня в 08:38
Ответ дляlilul990
Ви можете дивитись куди завгодно але це не відміняє розвалу росії
Вони розвалять колись, а без електрики і опалення ми вже зараз.
Ваше Высочество• сегодня в 10:12
Ответ дляlilul990
Іран уже скоро впаде. Сша готує удар по аятолам
🙏🙏🙏
Ваше Высочество• сегодня в 10:13
Ответ дляДашенька из Киева
Размеры иногда более смертельны чем компактность
Ваше Высочество• сегодня в 10:14
Ответ дляAllin8kuzmenko
Я в Одессе . Свет есть( со вчерашнего дня не отключают ) , тепло есть , вода есть . Не хвастаюсь . Всем желаю 🙌
Дашенька из Киева• сегодня в 10:20
Ответ дляВаше Высочество
Да, але мені важливіше самій нормально жити. І зараз це неможливо.