Пирожкиня• 25 января в 08:26
Можливо хтось мав досвід з аденовірусом, який вражає ЖКТ
Скільки тривали симптоми? Коли нормалізувалося?
У дитини вже восьмий день, а какашки все ще стрьомні, апетит поганий, періодами здуття і скарги на біль в животі. Я була впевнена що це аденовірус, бо був ще легкий коньюктивіт. А на п´ятий день і у мене з´явилися симптоми.
Вчора коли почала скаржитися на живіт, то поїхали у невідкладну допомогу. Апендицит виключили
Оце не знаю чи їхати в понеділок до педіатра. Бо у нас тут грип лютує, а дитина від грипу не щеплена
Вельми шановна• 25 января в 09:20
Нужно дообследование. Может там уже присоединилось что-то. Энтерол назначали?
Пирожкиня
• 25 января в 09:28
Ответ дляВельми шановна
Ми не були у лікаря ще. Ентерол це з від діареї. Так її немає
Пирожкиня
• 25 января в 10:47
Ответ дляЗалізна тьотя
Чого ви вирішили, що це аденовірус, а не ентеровірус?
Бо коньюктивіт
Залізна тьотя• 25 января в 10:49
Ответ дляПирожкиня
Бо коньюктивіт
Це не обов´язково аденовірус. Наприклад при вірусі Коксакі (а це ентеровірус) моде бути кон´юктивіт.
Пирожкиня
• 25 января в 10:51
Ответ дляЗалізна тьотя
Але ж буде і висип. А немає нічого. Може й інший вірус. Тут питання чи це просто поствірусне чи вже очевидно що щось інше і треба нести какашки на аналіз
У мене у самої сьогодні так болить живіт, що я на їжу й дивитися не можу і хоч у лікарню їдь
Залізна тьотя• 25 января в 10:52
Ответ дляПирожкиня
Якщо дитину вас турбує лише колір чи консистенція стулу, то не треба нікуди нічого нести. Все налагодиться, але потрібен час.
Пирожкиня
• 25 января в 10:57
Ответ дляЗалізна тьотя
Турбує ще біль у животі, здуття і відсутність апетиту. Але сьогодні вона зранку нормально поїла, сама попросила
Залізна тьотя• 25 января в 11:03
Ответ дляПирожкиня
Це нормально у випадку вірусних інфекцій.
Пирожкиня
• 25 января в 11:17
Ответ дляЗалізна тьотя
Почекаю до вівторка. У мене ц самої сьогодні щось так живіт болить що капець
Вельми шановна• 25 января в 12:23
Ответ дляПирожкиня
Нет, энтерол это доказательный препарат для нормализации микрофлоры кишечника.Его функция не строго противодиарейная. Мне его на 10 дней назначали какраз при норовирусе.
Пирожкиня
• 25 января в 13:19
Ответ дляВельми шановна
Дякую
Пирожкиня
• 25 января в 15:27
Ответ дляВельми шановна
Дякую вам, знайшла аналог у себе в аптечці. П´ю і намагаюся дитину поїти, але їй сьогодні вже нормально і вона тупо втікає