БолеИменее• вчера в 10:32
Про собак всюди... дістало
Блогери пропагують собак всюди: кафе, ресторан, супермаркет, кіно!, транспорт, готелі, всі укриття і тд. Зараз цей порив на АЗК, де собаки просто на диванах! Не кажучи про кількість бруду і болячок, А ЛЮДИ, В ЯКИХ АЛЕРГІЯ, ЯКІ КАШЛЯЮТЬ, ЗАДИХАЮТЬСЯ - їм не жити більше? Якщо сильна реакція, а така не в одиниць, є біля 5% людей з такими симптомами - їм нема права більше на життя? Може варто все ж тварин не ставити як людей???? Сорі. Просто нерви беруть. Виходить, що таким людям не дають жити
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:08
Ради 5% людей никто ничего делать не будет.
По теме бесят эти современные тренды, то кошечки то собачки, сейчас вообще каких-то диковинных зверушек стали показывать.
Нельзя же просто пропагандировать добро и любовь к животным. Нужно какое-то помешательство обязательно.
Знаю бакси• вчера в 12:08
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
А вони (собаки) дійсно повсюду? В усіх магазинах? Чи все ж то лише писаки пишуть, а бовдурі підтримують/не підтримують і теми створюють, додатково розганяючи хайп?
Так и есть )
ТАЗератти• вчера в 12:12
Ответ дляКаваЗМолоком
Как у нас завалили собаки своим гамном и мочой Троещину это не написать словами и это Киев,типа они киевляне и купило собачку
а чего у вас не убирают за собаками?
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:13
Ответ дляДева Мария
Ви ходите в ті салони , що і блогери ?) та невже 🤣🤣🤣🤣
Сейчас у каждого салона блогеры свои 🤣
Міні-бікіні• вчера в 12:14
Ответ дляБолеИменее
Таким людям не варто нікуди ніколи не ходити? Навіть в супермаркет? Закритися в хаті? Не жити?
Справжнім людям можна усюди, бо в них апріорі має бути людяність, яка має на увазі любов до тварин і розуміння, що їм потрібна допомога в скрутні погодні умови
От і все
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:15
Ответ дляГугелП@лАмался
а вообще я люблю котов - давайте завалим котами всю планету - только пушистыми
Я тоже люблю кошек. Какашки закапывают, самостоятельные, и вообще кошки крутые во всех отношениях)).
Міні-бікіні• вчера в 12:15
Ответ дляБолеИменее
Тобто задихнутись від алергії, але собаці права людини?
Ви знаєте, скільки тварин страждає від рук людей? Ваші 5% алергій - курам на сміх
ДеньгиНеСдаю• вчера в 12:22
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я щось не памʼятаю в Європі покупців з собаками, ні в Лідл ні в Бедронці. В Німеччині
- В продуктові магазини категорично заборонено заходити із тваринами за регламентом закону Європейського співтовариства Nr. 852/2004. Це стосується не тільки супермаркетів, але й м´ясних крамниць, пекарень і навіть аптек, якщо вони продають харчові добавки
Просто фу законы.
БолеИменее
• вчера в 12:30
Ответ дляПрибираю щодня
Что-то вы по-моему, выдумываете, если честно. И там собаку привели и вам маник не доделали, и у парикмахера отказали в обслуживании. Ну прям дискриминация вас везде.
Там з собакою була багата пані, яка ходить в салон часто. Тому так.
Давно без алко• вчера в 12:31
В чем проблема? Если задыхаетесь, то задыхайтесь. Любая собака важнее чем вы.
БолеИменее
• вчера в 12:33
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Удалено администрацией...
Звичайно не хотвла писати , але як вже нп то пішло, то в дитини є одяг. А собака сідає на диван чи крісло в кафе, де потім сяле людина в білих штанах
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:35
Ответ дляЗнаю бакси
Ну давайте поговорим
О чем хотите ?
А ви тут до чого? Хай перемовляються високопоставлені чинуші
ШобВам_КакНам• вчера в 12:35
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Вони йдуть там же,де і ви. І люди , котрі мають собак, такі самі повноправні члени суспільства.
Нет! Даже в Нидерландах, где якобы защита животных ого какая, есть таблички, что с животными нельзя. А уж сколько квартир для аренды с припиской, к сожалению с собаками не сдаём... так что как-то так.
Автора поддерживаю. Нездоровый тренд сейчас на собак. Именно не здоровый. Я не против собак, но то, что сейчас происходит не здраво.
БолеИменее
• вчера в 12:35
Ответ дляПрибираю щодня
На жаль ні, не видумую. І далеко не все розказала
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:35
Ответ дляГугелП@лАмался
нет
А діти дратують людей більше
І це нормально
БолеИменее
• вчера в 12:35
Ответ дляЛЮБА
У меня аллергия на духи , все дружно перестали пользоваться духами ! Носите лекарства , обходите стороной магазины где собаки и котики греются , сделайте одолжение всем остальным людям ))))
А як аи на роботі виживаєте?
БолеИменее
• вчера в 12:36
Ответ дляДавно без алко
Не судіть всіх по собі
ГугелП@лАмался• вчера в 12:36
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А діти дратують людей більше
І це нормально
Где лично вы постоянно сталкиваетесь с таким количеством детей?
Меня только мои бесят.
БолеИменее
• вчера в 12:37
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А діти дратують людей більше
І це нормально
Дратувати і загрожувати життю це різні речі
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:37
Ответ дляБолеИменее
Ну так чим обісрані штани(одяг) такі самі брудні і смердючі відрізняються від гівна собаки?
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:38
Ответ дляГугелП@лАмался
Меня только мои бесят.
Повсюди вони
Верещать і оруть
Знаю бакси• вчера в 12:38
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так и вы тут не для чего . Покиньте форум .
ГугелП@лАмался• вчера в 12:38
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Повсюди вони
Верещать і оруть
Где повсюду? Точнее
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:38
Ответ дляБолеИменее
Кому всралось ваше життя?
Вигадуєте тільки
Вже не 16 сторіччя, є аптеки і препарати від алергії!
Вигадуєте тільки
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:38
Ответ дляЗнаю бакси
Ви хто, щоб писати коу що покинути? Ще у війну не награлись?
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:39
Ответ дляГугелП@лАмался
Где повсюду? Точнее
Там же де й собаки
Тільки у 5 разів більше
ГугелП@лАмался• вчера в 12:39
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Там же де й собаки
Тільки у 5 разів більше
Де?
Прибираю щодня• вчера в 12:39
Ответ дляБолеИменее
Жизни аллергика так же может угрожать и человек без животного, но в одежде на которой лежали коты, собаки или терлись. Как же жить в таком случае?
Відкушу все що стирчить• вчера в 12:40
Ответ дляГугелП@лАмался
Де?
Скрізь, де люди з дітьми
Місця, де люди ходять
Туго доходить?
Місця, де люди ходять
Туго доходить?
Знаю бакси• вчера в 12:41
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А вы кто такая ? И при чем здесь к бабскому форуму чинуши ?