Мюллерная• вчера в 13:32

Тато втрачає пам´ять...

Пишу,щоб виговоритися. Татові 74 роки. Має онко захворювання по крові, зараз це все під контролем. Але він почав втрачати пам´ять. Поступово стає розсіяним. Проживає з мамою та братом. Мамі теж 74, брату 50. Брат убд,має першу групу інвалідності та епілепсію. Я проживаю окремо, маю новонароджену дитину, старший син ходить в молодшу школу. Так буває. Все складно. Все тяжко. І страшно. Чк бути з татом? Він розмовляє нормально. А буває запитує: де я? Коли додому? - при цьому він вдома
Руда ліса• вчера в 14:05
Автор нічого не запущено.
Це якраз гострий стан.
Напишіть самі сімейному.
Вона скерує до невропатолога.
Зараз спазмолітики треба.
Моєму свекру колись еуфілін вводили.
Стан був гірший,ніж в вашого.
Голий ходив.
Пролікувався і жив потім нормальним життям.
Не панікуйте.то якийсь спазм і порушення кровообігу
автор Мюллерная • вчера в 14:05
Ответ дляПиши-пропало
А де це у вас такий сімейний? Зараз в Україні можна заключити декларацію з будь яким лікарем. Будь де. Аби ваша лікарка погодилася.
Я знаю,що можна. Коли тато приймав хімію,він жив у мене рік. То тут була декларація. Бо хватав і коронавірус,і бронхіт і що тільки не було. Постійно були у лікаря
НеВРотик• вчера в 14:08
Ответ дляМюллерная
По онкогематології все нормально. Ми лише контролюємо показники крові та КТ раз в рік. Він до мами дуже агресивний, а їй ще ось це терпіти. Мав в минулому мікроінсульт.
У колеги тато теж в останні роки життя втрачав пам´ять,..знаходити в селі, повертали до дому. . У подружчиного вітчима як почалися проблеми з пам´яттю(навіть забув як їсти, гавкав тощо), то 3 місяці і відправився в інших світ,
помер не від онкологію яку не один рік тримали під контролем, а саме через проблеми з мозком, руйнуватися почав( не скажу діагноз, інфекційне)
автор Мюллерная • вчера в 14:06
Ответ дляРуда ліса
Автор нічого не запущено.
Це якраз гострий стан.
Напишіть самі сімейному.
Вона скерує до невропатолога.
Зараз спазмолітики треба.
Моєму свекру колись еуфілін вводили.
Стан був гірший,ніж в вашого.
Голий ходив.
Дякую. Займуся цим. Дякую!
автор Мюллерная • вчера в 14:07
Ответ дляНеВРотик
Так. Можливо то побічні від хімії. Можливо просто вікове.
НеВРотик• вчера в 14:10
Ответ дляМюллерная
В брата мого не побочка від хімії, а його залежність...на жаль.

Сестра моя молодша померла від хіміотерапії в 2023 ( друга лінія лікування, високодозовою, не витримала препарати) по
окогематологіІ, але коли перша лінія лікування, нічого поганого з головою не було.
автор Мюллерная • вчера в 14:12
Ответ дляНеВРотик

От тата капали ритуксібамом
Життє Бентежне• вчера в 14:18
Ответ дляЧупокабра
вы ничем не поможете.разве что у семейного спросить препараты для улучшения мозгового обращения.
деменция не излечима и, судя по всему, уже в запущенном состоянии.
Якщо немає діагнозу, то навіщо якісь препарати? Спочатку треба встановити причину погіршення стану, а потім вже призначати лікування.
Лялька в колисці• вчера в 14:22
Ответ дляМюллерная
У мами на руках ще хворий брат. Він не думає як звичайна людина,а як людина з відхиленнями. Через травму+ епілепсія.
Автор, ви ж розумієте, що скоріше за все у ваших руках( по черзі) буде догляд за батьком, мамою та потім і братом.У тата вже вікові зміни, агресія теж буває.Треба щоб спеціалісти підібрали препарати
Чупокабра• вчера в 14:22
Ответ дляРуда ліса
Автор нічого не запущено.
Це якраз гострий стан.
Напишіть самі сімейному.
Вона скерує до невропатолога.
Зараз спазмолітики треба.
Моєму свекру колись еуфілін вводили.
Стан був гірший,ніж в вашого.
Голий ходив.
Ваше ’скерує’ не работает.
у меня куча направлений, а записаться невозможно.
и к невропатологу тоже.
врачи в Хелси охамели, ловят пациентов за деньги.
раньше могла к разным записаться и даже на УЗИ, а сейчас глухо.
автор Мюллерная • вчера в 14:24
Ответ дляЛялька в колисці
Розумію. Це життя. Що зробиш
Чупокабра• вчера в 14:24
Ответ дляРуда ліса
Автор нічого не запущено.
Це якраз гострий стан.
Напишіть самі сімейному.
Вона скерує до невропатолога.
Зараз спазмолітики треба.
Моєму свекру колись еуфілін вводили.
Стан був гірший,ніж в вашого.
Голий ходив.
спазм і порушення кровообігу при употреблении алкоголя?
там может быть и белая горячка,а вокруг него водят хороводы.
не пить -вот первое лекарство.
Руда ліса• вчера в 14:26
Ответ дляЧупокабра
Ваше ’скерує’ не работает.
и к невропатологу тоже.
Не чіпляйтесь до слів.
Приватних лікарів повно.
Моїй мамі дома робили і ЕКГ,і узі,і косультували.
Якщо мова йде про здоров*я батьків,не вірю,що діти не знайдуть тисячу-дві гривень для обстеження
Руда ліса• вчера в 14:27
Ответ дляМюллерная
Розумію. Це життя. Що зробиш
Брата трохи в стаціонар не хочете?
автор Мюллерная • вчера в 14:27
Ответ дляРуда ліса
Не чіпляйтесь до слів.
Приватних лікарів повно.
Коли лікували онко, лиш все платно робили. Бо час на місці не стоїть
автор Мюллерная • вчера в 14:27
Ответ дляРуда ліса
Брата трохи в стаціонар не хочете?
Ні. Навіщо?
Руда ліса• вчера в 14:28
Ответ дляЧупокабра
не пить -вот первое лекарство.
Навпаки.
Якщо раптова відмова від алкоголю,то така картина може бути
Чупокабра• вчера в 14:28
Ответ дляРуда ліса
Не чіпляйтесь до слів.
Приватних лікарів повно.
так его можно проконсультировать за деньги и без семейного.
сами пишете, а потом я чипляюсь.
так и пишите идите к частнику,а не ’скеруэ’.
Пиши-пропало• вчера в 14:29
Ответ дляМюллерная
Ні. Навіщо?
А санаторії брату як для убд? Трохи мамі час з´явитися на вирішення деяких проблем з татком
Руда ліса• вчера в 14:29
Ответ дляМюллерная
Тут не онко,а порушення кровообігу гол.мозку
автор Мюллерная • вчера в 14:30
Ответ дляПиши-пропало
Його одного не можна лишати. Я ж пишу. В нього епілепсія
Руда ліса• вчера в 14:30
Ответ дляМюллерная
Ні. Навіщо?
Маму розгрузити.
Чи не треба,мамі скільки?
автор Мюллерная • вчера в 14:30
Ответ дляРуда ліса
Я зрозуміла
автор Мюллерная • вчера в 14:30
Ответ дляРуда ліса
Маму розгрузити.
Чи не треба,мамі скільки?
Мамі 74 теж
Чупокабра• вчера в 14:31
Ответ дляРуда ліса
Навпаки.
там вряд ли кто раптово бросит.
разве что связать по рукам и ногам или закрыть в помещении с мягкими стенами.
алкоголик своё вытребует любыми путями.
он сам должен захотеть бросить пить.
а там похоже химическая зависимость от алко.
Смешнюча• вчера в 14:31
Ответ дляМексиканочка
Деменція.Треба доглядати,бо наслідки непередбачувані.По перше і хату спалити може і піти не знати куди.Це серйозно.Потребують постійного догляду.Тато років 10 мав,спочатку ще могли самі жити,а потім забрала до себе,то мама як могла вдень гляділа,а я вже на ніч,бо вдень робота.Ну але маму то слухав,а до інших агресія була.Ну що зробиш,процес незворотній і далі прогресує.З отакою як ви описали до повної втрати памʼяті,десь роки 3-4 в нас було.
Не знаю чого вам синіх баришень наставили але я з вами згодна. В мене вітчим був з дуже швидко прогресуючею деменцією. Якось вночі я прокинулась від запаху гарі. І дуже своєчасно, бо він поклав посеред кімнати свої речі, тапки, електричну грілку і підпалив їх, а коли ми з чоловіком його витягнули з палаючої кімнати і затушили вогонь, то ще декілька годин мені висловлював що я намагалася його вбити. Кричав, звав сусідів і поліцію на допомогу. Я визвала швидку допомогу, мені відмовили в його госпіталізації, сказали що ніхто його до лікарні не прийме, це відмирання клітин в мізках. Недовго він промучився, за 2 місяці помер.
автор Мюллерная • вчера в 14:31
Ответ дляПиши-пропало
Ви мабуть ніколи не ’ вибивали’ те,що потрібно ( мають право) убд. На словах все просто. Не дай Боже в реальності відчути це.
Руда ліса• вчера в 14:33
Ответ дляЖиттє Бентежне
Мрт мозку робили? Тато ж не сам, він з дружиною, 74 роки це не такий вже й вік (у вашої мами).
Ви серйозно?
Багато не доживають і до 70.
Жінка в селі в 74 з діабетом,пережила онко чоловіка і має все життя психічно хворого сина ,вона фізично здорова?
Та вона насилу ногами човгає!
автор Мюллерная • вчера в 14:34
Ответ дляРуда ліса
Ви серйозно?
Багато не доживають і до 70.
Та вона насилу ногами човгає!
От от.
Пиши-пропало• вчера в 14:34
Ответ дляМюллерная
Ну в спеціалізованих санаторіях то можна. Є ж і з неврологічні напрямком, хлопці там з різними діагнозами