А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 19:30
Я зовсім лохушка?
Чоловік вже місяць ніде не працює(спочатку поглядав об´яви, а потім пообіцяли на попередній роботі вирішити його питання з розшуком, але так досі нічого і він не особо то ворушиться), з 1 січня взагалі не виходить з дому... Та ще й вдома не дуже то напружується хатніми справами, бо не царська то справа все робити чоловіку...
Я працюю, постійно закупки на мені(давно вже, бо не може він так життям ризикувати)
Я вже просто не вивожу це...
Добре що хоч старший син воду приносить...
Може хтось дасть дієву пораду?
P.s. його позицію зовсім не підтримую...
Я вже просто не вивожу це...
Може хтось дасть дієву пораду?
Блиск думки• вчера в 20:09
Я сейчас счастлива была бы чтобы муж дома сидел и из дома не выходил. Да хоть год пусть бы сидел. А так он 15 дней уже сидит не пойми где после бусификации.. И на учебку не отправляют и на свободу тоже.. Каждому своё🙄
Снежнакомка• вчера в 20:09
Або він виконує всю хатню роботу. І ще згори щось робить.
Або ви розлучаєтесь, подаєте на аліменти та випінаваєте його на мороз.
Хотів би, давно був би заброньований.
Вперше чую, щоб роботодавець допомагав зняти розшук. Не в його компетенції. Всі кого знаю - самі таки питання вирішували.
У вас є такий гарний козир - здам ТЦК та двері їм відкрию. А потім на аліменти подам. Не заради себе, заради дитини.
Тунеядця приховувати, який ще вами помикаєть? Де ваша самоповага?
Хотів би, давно був би заброньований.
всегдаДаДа• вчера в 20:10
Ответ дляlilul990
Діти від баласту- тоже баласт. Чи це другоє? Шо за люди
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• вчера в 20:11
Ответ для18 мнеУЖЕ
Я люблю Мужчин.Щедрых, заботливых, сильных.
Альфонсов жлобов, тело на диване - нет.
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• вчера в 20:13
Ответ дляПроня_Прокоповна
Конечно . Вам не жалко..чужих никогда не жалко. Главное чтоб свой был рядом
Удалено администрацией...
СМСница• вчера в 20:13
Ответ для18 мнеУЖЕ
Такого вже не можна терпіти.
Думаю це почалося давно
А це вже як кінцева
Неначасі• вчера в 20:20
Ответ дляСнежнакомка
Хотів би, давно був би заброньований.
Серьёзно вы считаете козырем угрозу сдать в тцк? Как жить после этого в одном доме, даже если он и найдёт работу, каждый день генералит квартиру, как с такой тёткой дальше жить?
Na kablukah• вчера в 20:21
Ответ длявсегдаДаДа
А когда тетки не работают годами так тут говорят ну ничего страшного)
Это другое))
К тому же,за этими тетками тцк не охотится.
Им априори все должны обеспечить,у них же пися,простите за прямоту.
Снежнакомка• вчера в 20:36
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви думаєте тільки тут вам озвучила?
Звісно казала і не раз.
Інколи щось зробить, а іноді починає ще й бурчати, чого це я хочу щоб він все тут робив
Звісно казала і не раз.
Так, хочете.
І що?
Ви працюєте, він домом займається. Це норм.
Як зараз - не норм.
І що?
Як зараз - не норм.
Снежнакомка• вчера в 20:43
Ответ дляlilul990
Та ви можете розлучатися хоть кожен рік, тіки це ви вибрали собі цього чоловіка і родили від нього дітей. Майте хоть трохи поваги до свого вибору і до свого розуму, який вами керував
Помилки треба виправляти.
Снежнакомка• вчера в 20:47
Ответ дляlilul990
Ну а якби він просто інвалідом не дай боже став. Шо за ставлення до вибраних вами людей?
Якщо інвалідом - це інше. Це якраз горе.
Хоча мій батько без ноги якось примудрявся заробляти і по дому допомагати.
А тут трутень, ще бурчить. Вижене - тиша і спокій буде. І грошей більше.
Ответ дляСнежнакомка
У вашому пості шо про батька, шо загалом цінність людини тільки в тому чи вона заробляє. Мда
всегдаДаДа• вчера в 20:51
Ответ дляNa kablukah
Это другое))
Удалено администрацией...
Снежнакомка• вчера в 21:03
Ответ дляНеначасі
Знаете, если мужик начинает срать на голову - это уже начало конца нормальных отношений.
Я все понимаю, можно потерять работу, можно не видеть смысла в ней, если жена много зарабатывает. Я вообще за равенство.
Но! Если ты не работаешь, то обеспечиваешь быт от и до. А если она ещё сумки с продуктами тебе из магазина таскает, то встречать должен ужином и улыбкой в вылизанной квартире.
А не так, что жена приходит и работает во вторую смену. И слушает бурчание на любую просьбу.
Какой смысл в таких отношениях?
Неначасі• вчера в 21:00
Ответ дляСнежнакомка
Какой смысл в таких отношениях?
Здесь отношения испорчены много лет назад. Но угрожать вызовом тцк все равно дно.
Снежнакомка• вчера в 21:02
Ответ дляlilul990
Діти це теж виходить помилки?
Діти це відповідальність.
Народив - треба виховувати. Тут нічого не поробиш.
А мужика, якщо він не альо, можна покинути. І це якраз буде виправленням помилок.
Борисфенка• вчера в 21:11
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Місяць-то офіційно...
До цього не багато більше мінімалки заробляв і завжди якісь є відмазки від пошуку більш високооплачуваної роботи
Просто коли моя зп+його, то ще хоч якось було терпимо
Ви його тримали під спідницею, а це нарешті захотіли, щоб він пішов воювати?
Снежнакомка• вчера в 21:12
Ответ дляНеначасі
Та пофиг.
Если ты хочешь, чтобы он ушёл, то все средства хороши.
Какие у неё варианты? Может придумает что-то ’благороднее’, я не знаю какие у него триггеры.
Просто наблюдаю за такой же родственницей. Работает, подрабатывает, мужика обслуживает от и до. Сама питается пустой кашей, на детях тоже экономит, а мужику мясо.
Ессно, он не работает, тоже дома сидит ТЦК боится. Прикол в том, что и 10-8-5 лет назад он работал через раз и требовал к себе особого отношения.
Снежнакомка• вчера в 21:15
Ответ дляlilul990
Ви про людей як про речі пишете
А що, треба тягнути на собі мудака вічно, якщо колись його обрала?
Може краще розлучитися з мудаком, і знайти собі нормального чи бути одною, теж непогано.
Ответ дляСнежнакомка
Навчіться хоть трохи поважати людей і полікуйте свої психологічні проблеми що стосуються чоловіків. Більше мені нема чого сказати
Ответ дляСнежнакомка
Та пофиг.
Може як кацапки здати його в тцк і піти до бабки - зробити заговір шоб його убили і їй виплати дали (сарказм)
Які цинічні стєрви тут сидять
Борисфенка• вчера в 21:22
Ответ дляСнежнакомка
Вона його тягне аж один місяць. Надірвалася
Неначасі• вчера в 21:26
Ответ дляСнежнакомка
Та пофиг.
Родственница может при этом счастлива, и квартира общая и много чего. Не понимаю все равно к чему эти угрозы тцк, все равно это не мальчики по вызову, по звонку не приедут.
Розбещена цяточка• вчера в 21:42
Ответ длявсегдаДаДа
Удалено администрацией...
Княгиня пітьми• вчера в 22:25
Ответ длявсегдаДаДа
Удалено администрацией...