А я с Рио-де-Житомира!• 25 января в 19:30
Я зовсім лохушка?
Чоловік вже місяць ніде не працює(спочатку поглядав об´яви, а потім пообіцяли на попередній роботі вирішити його питання з розшуком, але так досі нічого і він не особо то ворушиться), з 1 січня взагалі не виходить з дому... Та ще й вдома не дуже то напружується хатніми справами, бо не царська то справа все робити чоловіку...
Я працюю, постійно закупки на мені(давно вже, бо не може він так життям ризикувати)
Я вже просто не вивожу це...
Добре що хоч старший син воду приносить...
Може хтось дасть дієву пораду?
P.s. його позицію зовсім не підтримую...
Я вже просто не вивожу це...
Може хтось дасть дієву пораду?
Княгиня пітьми• вчера в 09:55
Ответ длявсегдаДаДа
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• вчера в 09:56
Ответ дляКнягиня пітьми
Удалено администрацией...
Княгиня пітьми• вчера в 09:58
Ответ длявсегдаДаДа
Удалено администрацией...
всегдаДаДа• вчера в 10:30
Ответ дляКнягиня пітьми
Удалено администрацией...
Княгиня пітьми• вчера в 11:07
Ответ длявсегдаДаДа
А когда тетки не работают годами так тут говорят ну ничего страшного)
Жалійся, відброс суспільства, фас! Головне, що ти читаєш про своє жалюгідне призначення.