Пік Антна• 25 января в 21:40
Хто шаре у взутті lowa
Дійсно варте своєї ціни?
В магазинах дивлюсь ціна 10 к,на шафі 6,паль чи як?вже і їх копіюють?
Замріяна• 25 января в 21:42
Взуття хороше, копіюють. Але мені здається, що і оригінальне взуття стає гіршої якості. Всі почали халтурити на якості. Тут вже як пощастить.
Мания-Величия• 25 января в 21:44
Я не шарю где паль где паль, но покупала свои в магазине 8 лет назад они до сих пор живы и я бы даже сказала прекрасно себя чувствуют))) НО после угг трекинговую обувь носить не хочется - жёсткая
Пік Антна
• 25 января в 21:43
Ответ дляТихомандражная
Дитині брала і собі. Ми були в захваті.
Де брали?
Пік Антна
• 25 января в 21:45
Ответ дляМания-Величия
В каком магазине брали?
НаБалКоніХодять• 25 января в 21:46
Ответ дляПік Антна
Де брали?
Я на Амазон купувала йому, під час знижок. Реально купити дешевше.
Ще в нього є Salewa і Zamberlan.Останні краще за Lowa.
Пік Антна
• 25 января в 21:46
Ответ дляМания-Величия
Я тоже примеряла,мне она показалась узкой
Відповів всім• 25 января в 21:47
мне трекинговое неудобное, перемеряла разные, ощущение что я в лыжных ботинках, не мое...
Мания-Величия• 25 января в 21:48
Ответ дляПік Антна
Неее. Точно не узкая. Ща попробую сваю модель найти
НаБалКоніХодять• 25 января в 21:54
Ответ дляВідповів всім
В кого проблеми з голеностопом, це порятунок. Я взимку тільки в трекінговому і хожу. Стопа відпочиває, ноги дякують. Влітку постійно болять ноги, бо не можу в закритому ходити, а в босоніжках просто жах ввечері.
Пацан к успеху шел• 25 января в 21:54
Продаю трекінгове взуття і Лова зокрема, уся сімʼя носить. Чоловік зимові не знімає, найтепліша пара, яка у нього була і зовсім не ковзає.
Відповів всім• 25 января в 21:56
Ответ дляНаБалКоніХодять
У меня ахиллобурсит и плоскостопие, но мне они ужасно неудобны, твердые и несгибаемые. Купить ботинки за 8 штук и привыкать у ним я не готова
Мания-Величия• 25 января в 22:03
Модель такая у меня - не узкая точно. Но у мужа уточнила не в марафоне покупали а вот здесь. По Киеву несколько магазинов.
НаБалКоніХодять• 25 января в 22:05
Ответ дляВідповів всім
Вони різні,з різним призначенням.В мене не жорсткі, Але добре фіксують стопу. Друга пара ще краща, всередині спеціальний матеріал, який приймає форму вашої ноги, як в професійних роликових ковзанах. Голеностоп має добру підтримку.
Укр_жіночка• 25 января в 22:09
Ответ дляНаБалКоніХодять
А какая точно модель, которая принимает форму ноги? Я ищу себе какую-то замену скечерсам, потому что они по качеству совсем скатились вниз, но ничего похожего по удобству не нашла.
Лагшмивара• 26 января в 11:59
На lw com ua є хороший огляд з фото, як відрізнити підробки від оригінальних lowa. З власного досвіду згідно з цим описом деякі пропозиції в інтернеті відразу класифікували як підробки.
Пік Антна
• 26 января в 12:03
Ответ дляЛагшмивара
Дякую за підказку