#Пойду_кгадалке• сегодня в 00:25
Анальна тріщина
Через хронічні запори тепер вже два місяці маю анальну тріщину періодично буває кров небагато. Ставила свічки не буже допомогли метилурацилові і обліпихові. Проктолога в нас немає потрібно їхати далеко. Тому деякийчаслікуюся сама. Кому що допомогло просто питаю саме за лікування варіанти?
Кукарачка• сегодня в 00:28
Дієта. Без порушень. Налагодити харчування. Питний режим. Причина запорів вам відома?
#Пойду_кгадалке
• сегодня в 00:31
Ответ дляКукарачка
Причина запорів більшменш зрозуміла. Спастичний запор. Спайки. Проблемав томущо трішки напружуся і всі знову тріщина. ХОч і стул став в норму
Кукарачка• сегодня в 00:32
Ответ для#Пойду_кгадалке
Тоді тримайте дієту максимально і питний режим. І старайтеся потрапити до лікаря.
Василина Семеніч• сегодня в 00:32
Додатково до вирішення проблеми хронічних запорів:
коли відчуваєте, що у Вас запор, надягаєте одноразову рукавичку і змазуєте вазеліном пряму кишку. Берете спринцовку, якщо запор сильніший і робите додатково невеличку клізму. Пряма кишка не буде пошкоджуватися.
Про вазелін прочитала на форумі давно: одній форумчанці порадив лікар.
#Пойду_кгадалке
• сегодня в 00:33
Ответ дляКукарачка
До лікаря можу аж через місяць потрапити . Думаєю які свічки в цей час ставити для заживлення хоч трохи
Кукарачка• сегодня в 00:34
Автор, а що у вас з режимом, стресом? Є відпочинок, фізична активність?
#Пойду_кгадалке
• сегодня в 00:35
Ответ дляВасилина Семеніч
За це теж чула.Але проблема в тому що кишка ніби стала ледача без напруження не можу
#Пойду_кгадалке
• сегодня в 00:36
Ответ дляКукарачка
Стрес є режиму стараюся дотримуватися активність є
Кукарачка• сегодня в 00:37
Ответ для#Пойду_кгадалке
Левомеколь (мазь) не пробували?
Кукарачка• сегодня в 00:37
Ответ для#Пойду_кгадалке
Тримайтеся!
Кукарачка• сегодня в 00:43
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ні
Постарайтеся до лікаря потрапити чи взяти консультацію он-лайн, все ж краще, щоб лікар призначив. Зараз популярні консультації он-лайн.
#Пойду_кгадалке
• сегодня в 00:43
Ответ дляКукарачка
Дякую
Аноним с кешбеком• сегодня в 01:01
Окрім свічок там завжди має бути жирна мазь. От хоча б просто мазь календули. Дієва штука, має загоювальний ефект і трохи знімає біль. Після кожного туалету і просто з якоюсь періодичністю наносьте. вона реально рятує.
Перша на селі• сегодня в 01:32
Давала вже тут комусь пораду, дякували після. Мені старий хірург один порадив, коли прийшла до нього записуватися на операцію щодо видалення тріщини. Бо перепробувала на той час все можливе лікування без успіху. Беремо шкалік дорогоі горілки. Марлєчку або бінт в кілька шарів. Добре змочуємо в горілці і прикладаємо на ніч на тріщину. Перші три дні буде пекти. Через тиждень забудете про проблему. Спосіб дивний, але. . В мене спрацював і в тих кому радила, теж.
Печенюшка• сегодня в 02:07
Ответ для#Пойду_кгадалке
Чорнослив їште, щоб стул був м´який і регулярний. Коли кал м´ який, то тріщина на метилурацилових свічках заживає.