Аноним НаВсеГда• 26 января в 08:18
В квартирі 10 градусів. Який одяг допомогає вам зігрітися?
В кого низька температура в квартирі через відсутність світла і опалення, як ви вдягаєтесь ? Який одяг виявився самим теплим і зручним?
Скільки шарів одягу одягаєте?
А я кумедна• 26 января в 10:43
Ответ дляНе люблю натовп
Не знанала, что троещину к рашке присоединили.
Так ее отдают России,
Борода• 26 января в 10:51
Ответ дляФлюорография гуся
Через пару дней, я так понимаю включат Троещину. Бедные люди
Ага, до наступного прильоту
А я женатая• 26 января в 10:58
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Цегла має бути вогнетривка. Ми купували в Епіцентрі. Світла краще, руда сильно багато пилу дає
Ідея не моя.
Якщо свічки високі, цеглу кладу на бік.
Якщо ’таблетки’, то рівно.
Між свічками у пластикових упаковках треба тримати достатню відстань, інакше вони плавляться. Ясна річ, що постійний контроль, на ніч не залишати, час від часу по хвилині провітрювати, бо кисень вижирає ця конструкція.
’Таблетки’ з Ашану виявилися неякісними, частина з них дає багато диму, шукайте десь у інших магазинах.
І свічки беріть без ароматизаторів.
Ідея не моя.
Якщо свічки високі, цеглу кладу на бік.
Якщо ’таблетки’, то рівно.
І свічки беріть без ароматизаторів.
Дякую! А не думали виклристовувати міні горілку туристичну з газовим балоном?
Царевна_несушка• 26 января в 11:02
Я сплю на пледе, з головою під ковдрою. Взагалі не можу спати, якщо мерзне обличчя. Зверху кілька ковдр, в тому числі одна ще совкова - верблюд. Купила в Прикарпатті теплі шкарпетки різних видів. А так водолазка, потім светр тепліше і зверху тепла підкладка під якусь куртку. Випадково купила в секонде замість кофти. Флісові штани.
ДваДваВісім• 26 января в 11:29
Ответ дляБезникаЯ
Ого, 3 часа это круто.
Я покупала маленькие для рук, где разламывать внутри как монетку нужно. Но это чисто игрушка, тепло минут 15.
За 25 грн - пара для ніг (устілка повноцінна) є в Епіцентрі і на Розетці, тримають 8-10 годин (перевірено).
Вмію заміряти найкраще• 26 января в 16:53
Ответ дляА я женатая
На туристичній газовій плитці ми їжу готуємо.
Обігріватися нею страшно. Я ж не можу кожну секунду біля неї стояти. У тому, що балон не травитиме, взагалі ніякої впевненості немає.