Как нефиг делать• вчера в 11:24

Видели выпуск про массажки и интим военных

Может кто есть до сих пор верит что там такого нет, могут и дальше радоваться, что он ее защищает при этом ахает проституток и других. Чего стоят комментарии про количество венерологических заболеваний после приездов военных из отпуска
Атятя_тётя• вчера в 19:10
а від чого там радять вакцинуватися? від сифілісу чи від гонореї?
А що таке?• вчера в 19:21
Ответ дляГерцогиня
Это было очень давно, мне интересно оно есть сейчас в моем организме и как влияет
Почитайте рекламный буклет гардасила, там все подробности.
Хотя, конечно, было бы интересно посмотреть ваши анализы с точки зрения пропаганды
Аль де Барановна• вчера в 19:28
Удалено администрацией...
Аль де Барановна• вчера в 19:31
Взагалі рівень сюру вражає.
Позавчора цей герой тікав, та не втік від тцкунів, вчора ахав якихось сифілітичних шалав, а сьогодні його привезли назад, і всі мають на коліна ставати
Не люблю натовп• вчера в 19:42
Ответ дляБез QR коду
В якому фільмі? Я думала ви реальні історії описуєте?
Я писала про реальні історії жінок.
Але ж у пості мова про випуск. Я дивилась цей випуск про масажні салони і історія про хлопця з Харкова не моя.
Не люблю натовп• вчера в 19:45
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Адекватна людина буде вдячна за захист і не буде давати таких оцінок як ви.
Не люблю натовп• вчера в 19:51
Ответ дляБез QR коду
Не смотрела видео пока. Но у меня вопрос о презервативах. Они запрещены среди военных???
Ладно если где-то в поселке нашел женщину и к ней бегает, когда время есть. Но в салоне, где предоставляют такие услуги, нет в наличии средств защиты?
В відео пояснюють, що масажні салони і повії трохи різне. В масажках немає самого статевого акту. Заборонено.
Тишком нишком• вчера в 20:05
Ответ дляКоролева спама
Вы глупая, не вижу смысла напрягаться с ответами
Не я. Ответить то вам нечего деньги то не пахнут
Зубная фея• вчера в 20:11
Ответ дляАль де Барановна
Удалено администрацией...
Кацапська suka 🤬
Кусюче сонечко• вчера в 21:10
Ответ дляАль де Барановна
Взагалі рівень сюру вражає.
Ну як мінімум на смерть його повезли не з власної волі. А могли б Вас чи мене…життя таке непередбачуване, хто його знає як мобілізація далі піде і хто на чийому місці чим там займатись буде
ротцвеники• вчера в 21:36
Не ну то есть типа тут он ходил налево, а там резко стал рыцарем в сияющих доспехах? или даже если не ходил, война и многое меняет. мужикам надо хоть как-то стрес снимать.
Шкідлива молекула• вчера в 22:04
А з чого ви взяли,що у вашій благословенній Європі ніхто із чоловіків не ходить до повій?
І з чого ви взяли,що вони не користуються презервативами?
Шкідлива молекула• вчера в 22:09
Ответ дляГерцогиня
А кто не верит в это?
Так у відео колишній військовий розказує якраз ,що одружені на фронті не гуляють
Шкідлива молекула• вчера в 22:11
Ответ дляКак нефиг делать
Ну если вы ловите такую связь, ок
Болит, потому что отвращение вызвал тот ужас, которые не высвечивается. Многие барышни думают что муж месяцами годами на расстоянии в стрессе хранит верность и еще гордятся этим
Якщо у чоловіка ті бойові гроші на утримання сімʼї ледь вистачає ,яка в тилу,як ви уявляєте ,де він візьме гроші на походити до повій не в тилу,в кредит полізе чи що?
Ну включайте хоч елементарну логіку якусь
Шкідлива молекула• вчера в 22:13
Ответ дляБорщичок
Тоже мне новость. Девки из прифронтовых там нормально зарабатывают.
Там приїздять навіть із інших міст
Шкідлива молекула• вчера в 22:14
Ответ дляКак нефиг делать
Да, страшно что гепатит, вил и другое расспространяется со страшной силой
У него на писюне ничего не видно, а он в тылу уже с 10ю переспал и потому что сотня переспала с больной там на войне

Там в видео даже, пример, парень звонит, ему говорят 2 девушки работают, вы 41 в очереди, будете?
І що?
Є презерватив і він вирішує це питання
Шкідлива молекула• вчера в 22:16
Ответ дляГерцогиня
Меня парень в 18 лет заразил, на моей письке вылезло полно папилом, вся пися была в этом. Он видимо носитель .
Я стала носитель или что, я не понимаю куда обратиться чтобы провериться что это было у меня. Прошло уже много лет после того. Я тогда не лечилась у гинеколога.
Шо воно було?
В презервативі займались чи без?
Крапипопка• вчера в 22:29
Офіцери кухарок натягують ,а прості хлопці ходять в дрочільні ,так назиаємі
Язикувата Хвеська• вчера в 22:34
Ответ дляКнягиня пітьми
Коментар на який ви відповідаєте видалено, але насильство над повіями це справді проблема. Їх б´ють, не платять гроші, калічять, знущаються. Вони за гроші взагалі то інше продають
Ну і згвалтування тих, що не дають, часто теж з побиттями і каліцтвами, це теж звична справа. Якщо ви думаєте, що 14 річних дівчат гвалтувала лише русня, то нажаль помиляється.
У мене родич служить за контрактом у військовій частині в Сумській області. Прислали їм нового кухаря, наче нормальний. Через два місяці він згвалтувала чотирнадцяти річну дівчинку з найближчого села, вона відбивалася, то зламав щелепу, зуби повибивав. Тато цієї дівчинки тех служить. Кухар як виявилося був судимий за розбій і згвалтування
Жахіття,бідна дитина. Кухаря заарештували?
Шкідлива молекула• вчера в 22:58
Ответ дляКак нефиг делать
Наверное негде купить, а приспичило больше, чем инстинкт самосохранения
А повіі хіба згоджуються на без презерватива?
Шкідлива молекула• вчера в 23:24
Ответ дляКак нефиг делать
Нафиг ему жена, которой он изменяет?
Понятно есть и такие уникумы, но если стоит на другую и есть постоянная любовница, не вижу смысла в жене
І що йому тепер не хотіти інших жінок?
Так треба радіти ,що хоче жінок ,а не чоловіків
Шкідлива молекула• вчера в 23:26
Ответ дляКак нефиг делать
Ну не зря говорят, самые шлюховатые профессии, военные, хирурги, полиция
А далекобійники та моряки?
Шкідлива молекула• вчера в 23:33
Ответ дляЧавонадо
Вы все эти годы не проверились? Анализ на впч сдайте и всё узнаете. А лучше и остальные анализы.
Вона не завжди показує цей вірус в організмі
Шкідлива молекула• вчера в 23:34
Ответ для66сезон666серия
Я тоже в всу. Но в должности в тылу, в медицине
Ви вне логіки
Шкідлива молекула• вчера в 23:37
Ответ дляЗасомневаю
И алкашек и наркоманок и бомжих с бабками старыми, когда напьются. Советчицы и 10% не знают от того, что там творится
Не перебільшуйте настільки тупо
Шкідлива молекула• вчера в 23:55
Ответ дляАль де Барановна
Взагалі рівень сюру вражає.
А з чого ви взяли,що той хто загинув на війні мав саме такий описаний вами образ життя???
Шкідлива молекула• вчера в 23:56
Ответ дляАль де Барановна
Взагалі рівень сюру вражає.
У вас нік до речі дуже в тему про вас
автор Как нефиг делать • вчера в 23:58
Ответ дляАль де Барановна
Взагалі рівень сюру вражає.
А перед тцкунам теж потрібно на коліна ставати?
Ті що не втекли від тцкунів частіше не повертаються додому
Пушкининиана• сегодня в 00:02
Думки по темі з ’протилежної’ сторони:
https://t.me/zapfeyiua/1000