Наездница• Изменено сегодня в 15:46
Треба порада як вчинити з обстеженнням дитини
Підкажіть дитині 6 міс , робили УЗД тазостегнових суглобів,але ортопед при огляді каже що не подобається, наче як є хрускіт при обертанні стегна, треба рентген.Але місяць тому дитина падала з ліжка в робили рентген голови.Я боюсь зараз знову робити.Може піти ще раз зробити УЗД у іншого спеціаліста?Порадьте бо я не знаю як вірно
Наездница
• сегодня в 15:50
Ответ дляВикачую яйцями
фото
Ну а як знімок голови був в двох проекціях, то це вже два виходить?
БезникаяЯ• сегодня в 15:52
Розумієте, якщо ви зараз пропустите щось по ортопедії, дитина може залишитися інвалідом.
Наездница
• сегодня в 15:53
Ответ дляБезникаяЯ
То розумію, але ж як на УЗД все добре тоді показало.
Наездница
• сегодня в 15:53
Ответ дляПрикуси Язика
Так а чем врачу УЗИ не подходит ?
Каже, що типу не завжди інформативно
Прикуси Язика• сегодня в 15:55
Ответ дляНаездница
Каже, що типу не завжди інформативно
Ну так сделайте рентген . Там смешная доза облучения . Ничего с вашим малышом не случится .